Проверени чужди сайтове за часовници

Търсите или искате да разкажете за определен часовникар, сервиз или магазин - пишете тук.

Re: Проверени чужди сайтове за часовници

Мнениеот Paco » 28 07 2011, 12:08

Здравейте,
регистрирах се във форума само, за да ви споделя опита си относно пазаруването онлайн.
На 18.07.2011г. (понеделник) си поръчах TISSOT от този онлайн шоп -> http://www.nigelohara.com/
Проверих го на официалния сайт на марката и се оказа, че сайтът е оторизиран.
На 22.07.2011г. (петък) пратката вече ме чакаше в близкия пощенски клон.

Изключително бързи и коректни.
Препоръчвам.
Paco
Новобранец

Мнениеот dimi71 » 10 09 2011, 23:18

Pfote2,споко знаех че купувам китайска реплика.Миналата година бях в Мадрид при един приятел и в единн магазин видях що за марка е U-Boat.Допадна ми страхотно-размера,мястото на короната и въобще дизайна.От испански форуми се осведомих за сайта и за това реших да го купя.За сведение на испански китаец се произнася "чино" и така че имам представа защо е "sino..... .com".Някой ден ще имам възможността да си купя оригинала,но знай трябва ли да дам цялата си заплата за един часовник(имам 4 допълнителни заплати в годината и с които надвишавам 2000€ за месеца)нали имам и други разходи по важни от един каприз,а съм си ги позволявал.Един испанец-колега като видя часовника ме попита за за сайта че искал да си купи един Tag Heuer калибър 15.Купи си го и знаеш ли защо?Ами се жени,за това.И не го носи.А аз моя вече го имам няколко месеца и няма грешка.Отначало избързваше но после като че ли се намести и функционира нормално.Дори има няколко удара по корпуса от което има и следи.Представи си ако беше оригинален.Тук в Испания ,а и в целия свят има верига магазини "ALDI".От такъв магазин съм си купувал няколко автоматични часовници които идват с механизъм 21J със сигурност китайски,но положителното е че тези часовници имат 3години гаранция.Имам един от 2007г. и го ползувам на работа.Вече е заприличал така ,че все едно шрапнели са го удряли,но си работи все още.Ако имате интерес мога и снимков материал да вдигна за тези часовници които носят марка T.W.S. Цената им варира от 40-80 €.
dimi71
Новобранец

Мнениеот alexdechev » 05 10 2011, 12:50

http://www.ebay.com/ Някой пазарувал ли е от тука?
alexdechev
Новобранец

Мнениеот trk2 » 05 10 2011, 13:33

да повечето от нас са го правили , какво те интересува?
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
trk2
МОДЕРАТОР

Мнениеот alexdechev » 05 10 2011, 14:14

Ами гледам че цените са срвнително по ниски от тук в България.Искам да попитам плащането как става?Чрез еконт ли се прави доставката,такива неща.
alexdechev
Новобранец

Мнениеот sci » 05 10 2011, 15:21

ebay е аукцион. Всеки продава каквото си иска и гаранцията става основно, чрез политиката на PayPal. Ако говорим за ebay, трябва да е с конкретни търговци. Все едно да кажем какво е "да купуваш от пазара"...
sci
Маниак

Мнениеот trk2 » 05 10 2011, 16:47

nлащаnето става чрез nосредик или nо баков nът
за nредnочитаnе е nървото, защото nосредика ти гараnтира връщаnе nа nарите ако nе nолучиш стоката. nосредика е само едиn и трябва да се регистрираш nа nеговия сайт с даnnите nа твоята баnкова карта виза или мастеркард.
nращаето става черз куриер или nощите зависи какво се договорите с nродавача
ако nоръваш извъn ЕС може да имаш главоболия с мито и ДДС, ако nратката е nо скъnичка и разnравии nа митnицата, за nредочитаnе е да олзваш гермаския или бритаския и-бей Моя съвет е nърво nрочети условията nа и-бей
ето ги стъnките
1. издаваnе Баnкова карта
2. регистрация в и-бей за nредnочитаnе евроnейски
3. регистрация в Paypal
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
trk2
МОДЕРАТОР

Мнениеот alexdechev » 05 10 2011, 20:49

А аз къде трябва да го намера този куриер?
alexdechev
Новобранец

Мнениеот miroman » 05 10 2011, 21:10

alexdechev написа:http://www.ebay.com/ Някой пазарувал ли е от тука?

Прочети тази тема: viewtopic.php?f=4&t=5439&p=48126
------- Моите турбийони -------
Constantin Durmont Tourbillon | Exactano Tourbillon | WUS 2012 Tourbillon Project
-----------
Вечният календар е направен, за да може един път на 4 години да глеждаме как датата се сменя от 28-ми на 29-ти. Репетирът е направен, за да може изобщо да не поглеждаме часовника. А турбийонът е направен, за да го гледаме непрекъснато.
Аватар
miroman
Маниак

Мнениеот stinat » 20 10 2011, 18:52

Привет на всички!
Радвам се че има такъв български форум.
Досега всиките си часовници съм купувал от amazon.com. Никакви проблеми и супер цени.
Ако ви интересуват конкретни продавачи мога да се разровя.
Доставката - познати...

Поздрави! ::up::
stinat
Новобранец

Мнениеот methamphet » 23 11 2011, 00:48

https://www.ioffer.com/

Не знам дали някои е писал за този сайт, но има ли някои пазарувал от там?

Благодаря!!!
Seiko5 7009 5180A1
Seiko5 SSA093J1
Seiko5 SRP409J1
methamphet
Почитател

Мнениеот methamphet » 08 12 2011, 00:55

methamphet написа:https://www.ioffer.com/

Благодаря!!!

Е нека поне някои да каже, че не може да пазарува от там или каквото и да е, защото цените са им добри, но аз не мога да се справя да си поръчам. ::drinks::
Seiko5 7009 5180A1
Seiko5 SSA093J1
Seiko5 SRP409J1
methamphet
Почитател

Мнениеот alex70 » 08 12 2011, 21:32

methamphet написа:

Благодаря!!!

Е нека поне някои да каже, че не може да пазарува от там или каквото и да е, защото цените са им добри, но аз не мога да се справя да си поръчам. ::drinks::

Има доста реплики в сайта, така че не се лъжи по цените.
Аватар
alex70
Почитател

Мнениеот methamphet » 08 12 2011, 23:37

alex70 написа:
methamphet написа:

Благодаря!!!

Има доста реплики в сайта, така че не се лъжи по цените.

Благодаря за съвета. Отказвам се!
Seiko5 7009 5180A1
Seiko5 SSA093J1
Seiko5 SRP409J1
methamphet
Почитател

Мнениеот mitkui » 19 12 2011, 16:16

Тъй като не намерих отделна тема за каишки ,ще споделя тук.
www.hirschstraps.com - на 14.12.2011 си поръчах кожена каишка за Ориза :)
Днес на 19.12.2011 до обяд пристигна.Много съм доволен.
orisomegaiwcrolex
mitkui
Активен

Мнениеот Scandinavian » 29 12 2011, 10:48

Здравейте Колеги,

докато реовех из нета попаднах на следния сайт:
http://watchotaku.com/display/swr/Home
Пълен е с линкове, ревюта (на сравнително неизвестни марки), както и информация за някои от емблематични механизми, включително ин хаус.
Надявам се да получите полезна информация, приятно браузване!!!
"Човек с часовник знае колко е часът, човек с два часовника, никога не е сигурен......"
Certina DS Podium Square - ETA 2824-2
Hamilton Jazzmaster Maestro - H21 caliber, valjoux 7750 base
ORIENT Mako caliber 46943 Made in Japan - The Forum Watch 15/27
Victorinox Dive Master 500 - ЕТА 2892 А2
Scandinavian
Маниак

Мнениеот kokala1 » 24 01 2012, 16:39

Някой пазарувал ли е от този сайт ? Дали е читав , защото има доста изгодни цени !? ето сайта ; http://twatchesoutlet.com

Има модели които идват с 50 % по евтино от Джулиани ?
Аватар
kokala1
Напредващ

Мнениеот pdrosos » 18 02 2012, 17:03

Здравейте!

Вчера поръчах дамски кварцов часовник Certina от сайта на испанска фирма за продажба на часовници в Мадрид, тъй като само там намерих конкретния модел. Сайтът има и английска версия и правят доставки в цяла Европа. В сайта на Certina фирмата е посочена като официален дистрибутор за Мадрид. Сайтът е този:

http://www.ventarelojesantiguarelojeria.com/

Бих искала да споделя впечатленията си до момента, които са изцяло положителни. Първо се свързах с тях чрез формата им за контакти, за да попитам дали е възможно да ми направят отстъпка за този модел, тъй като други модели в сайта имаха отстъпки. Отговориха ми почти веднага, като казаха, че могат да ми направят 10% отстъпка. Моделът, който бях харесала не беше наличен, но казаха, че ще го поръчат от Certina и в рамките на 4 работни дни ще е при тях, след което ще ми го изпратят. Писах им още няколко пъти за да се уточним за корекция на верижката, казаха ми, че ще направят, включително и удължаване при необходимост, уточнихме се и за дължината. През цялото време ми отговаряха доста бързо и любезно.
Написали са и че предлагат всички модели на марките, които са в сайта, дори да не са налични там в момента, явно чрез поръчка, както в моя случай.

Преди да се свържа с тях писах на Джулиани, понеже са официалния дистрибутор на Certina за България. Казаха ми, че могат да поръчат този модел, като ще пристигне след около месец и половина и със 165 лв. по-скъп от цената, която платих при поръчката от испанския сайт. Скоро поръчах от тях мъжки часовник Tissot, който пък беше на доста по-изгодна цена, в сравнение с други български и чуждестранни сайтове. Забелязах, че цените на някои модели изведнъж рязко скачат, затова човек трябва да проверява на няколко места.

Единственото неприятно нещо са сравнително високите им цени за доставка - 25 евро по пощата (3-7 дни) или 40 евро с куриер (1-2 дни).
pdrosos
Новобранец

Мнениеот ronnie72 » 15 04 2012, 18:41

ХРИСТОХ ВОСКРЕСЕ! Честит празник на всички.
Колеги, някой може ли да каже нещо повече за този сайт: http://fsbn.latad.ru/secure.php?cmd=home
Читав ли е, бързо ли доставят, какво е качеството на репликите? Благодаря предварително :)
Аватар
ronnie72
Новобранец

Мнениеот chriss » 15 04 2012, 19:34

kokala1 написа:Някой пазарувал ли е от този сайт ? Дали е читав , защото има доста изгодни цени !? ето сайта ; http://twatchesoutlet.com

Има модели които идват с 50 % по евтино от Джулиани ?

Сега го разгледах сайта. Някои неща са доста подозрителни.
Е-мейлите им за връзка twatchesoutlet147@hotmail.com и twatchesoutlet@gmail.com
Безплатна доставка по цял свят, не можах да разбера къде се намират физически, по всяка вероятност са в Китай :)
Цените са подозрително ниски
Не приемат Пейпал, искат директно плащане чрез кредитна карта

Някой рискувал ли е ?
Аватар
chriss
Почитател

ПредишнаСледваща

Назад към Часовникари, магазини, сервизи