Проблем с Watchshop.com

Търсите или искате да разкажете за определен часовникар, сервиз или магазин - пишете тук.

Проблем с Watchshop.com

Мнениеот astrokid__ » 11 05 2016, 00:18

Здравейте!
Трябва ми наистина спешен отговор - харесах си този часовник : http://www.watchshop.com/mens-sekonda-c ... 70074.html ,от горепосочения сайт. Реших да премина към плащането обаче тук дойде гредата ,след въвеждането на всички необходими кодове от картата (mastercard) ми изписа Card has been refused. Пробвах и с друга карта ,но ефекта беше същия. Някой ако има решение на проблема нека пише !
Благодаря предварително!!!
astrokid__
Напредващ

Re: Проблем с Watchshop.com

Мнениеот AndyS » 11 05 2016, 00:45

За да ти е мирна главата,аз бих те посъветвал няколко неща.
1. Провери дали вече нямаш направен паричен превод
2. Направи си регистрация в PayPal, и повече не си въвеждай данните в непроверени сайтове.
3. Прочети ревюта за самия сайт в нета.
4. Допитай се до колегите тук за надеждността на сайта и продуктите му.

Ако си направиш всичко с пейпал, няма да имаш проблем за в бъдеще.
‘Le temps s’écoule, le temps s’en vole’
Аватар
AndyS
Активен

Мнениеот astrokid__ » 11 05 2016, 07:45

Преди да действам - проверих сайта и тук и като цяло в интернет - надеждни са. Паричен превод няма направен. Пробвах и с пейпал ,но явно имат проблем със системата защото и там дава Card has been refused. Много жалко ,часовника наистина ми изглеждаше хубав :(( . Иначе благодаря за бързия отговор.
astrokid__
Напредващ

Мнениеот pm03 » 11 05 2016, 09:01

Виж как си с наличноста по картата и с лимита за една транзакция, да не е по-малък от стойноста на часовника.
Аватар
pm03
Маниак

Мнениеот AndyS » 11 05 2016, 09:53

astrokid__ написа:Преди да действам - проверих сайта и тук и като цяло в интернет - надеждни са. Паричен превод няма направен. Пробвах и с пейпал ,но явно имат проблем със системата защото и там дава Card has been refused. Много жалко ,часовника наистина ми изглеждаше хубав :(( . Иначе благодаря за бързия отговор.

Валидирал ли си акаунта си в paypal,виж в темите тук във форума ги има описани стъпки ,отнема няколко дни.

Ако си спазил всичко ,звънни в банката и им обясни какво се опитваш да направиш ,и като последно виж да не ти е изтекла картата :)
‘Le temps s’écoule, le temps s’en vole’
Аватар
AndyS
Активен

Мнениеот Pfote2 » 11 05 2016, 10:08

Тази карта MasterCard въобще кредитна ли е, защото има и дебитни мастър. С тях, разбира се, не става в чужбина. Иначе няма причина кредитна карта да бъде отхвърляна.
Pfote2
Маниак

Мнениеот miroman » 11 05 2016, 11:16

Виж дали сайтът не изисква само "Verified by Visa" или съответната защита на Мастеркард. Това е една допълнителна парола, която регистрираш на сайта на банката, издала картата. И всеки път когато плащаш по тази система, плащането минава през сайта на банката, където въвеждаш допълнителната парола.
Терминът е 3D-security, какво общо има с 3D-то, не знам :)
Имах такъв проблем с карта на Alphabank (те скоро ще я сменят, нали Пощенска ги купиха)
Повечето сайтове все още не изискват тази защита, но някои вече - да.
Някои карти не поддържат 3D, трябва да питаш в банката.

Поздрави, Миро.
------- Моите турбийони -------
Constantin Durmont Tourbillon | Exactano Tourbillon | WUS 2012 Tourbillon Project
-----------
Вечният календар е направен, за да може един път на 4 години да глеждаме как датата се сменя от 28-ми на 29-ти. Репетирът е направен, за да може изобщо да не поглеждаме часовника. А турбийонът е направен, за да го гледаме непрекъснато.
Аватар
miroman
Маниак

Мнениеот makeno » 04 06 2016, 00:05

И аз имам същия проблем. Като му дам плащане с пейпал започва прехвърляне към сайта на пейпал и след две секунди излиза съобщение, че картата е отхвърлена. Опитах и с една виртуална кредитна карта, но и там нямаше полза. В други сайтове нямам проблеми с пейпал.
makeno
Новобранец

Мнениеот iuriherbs » 04 12 2016, 01:53

Регистрирах се специално да споделям решението на горепосочения проблем.
Също исках да купя часовник от тоза замечателен сайт и бях скъсан 10 пъти с мъгливо обяснение- "Card has been refused...". Пробвах и PayPal и плащане с дебитна MasterCard, обаче разбрах че проблем не е в начина на плащане, а в факта, че иползвам българския IP(не питайте, как го разбрах това...). Смених го със HolaVPN на Великобритания и чудо! поръчката е одобрена и платена чрез PayPal. Не знам как и защо тъй, обаче със сменен ip въпроса е решен. Надявам се, че на няйкой ще му помогне това. И извинявам се за моя български :)
iuriherbs
Новобранец

Назад към Часовникари, магазини, сервизи