Христо Лозанов-часовникар, ателие "Импулс"

Търсите или искате да разкажете за определен часовникар, сервиз или магазин - пишете тук.
hremko
Напредващ
Регистриран: 28 01 2010, 12:09

Re: Христо Лозанов-часовникар, ателие "Импулс"

Мнение от hremko » 08 12 2017, 10:59

Здравейте отново. Дълго време не съм качвал нищо, но днес ще видите събирането на един много добър ОРИЕНТ 46U40 с пауър резерв.
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

kmikov
Новобранец
Регистриран: 03 02 2018, 23:16

Мнение от kmikov » 03 02 2018, 23:29

Здравейте,

Регистрирах се единствено защото искам да похваля господин Лозанов за безупречната му работа върху моето Seiko 5. Вече повече от месец работи изключително точно.

Поздрави.
Изображение

Don_Diego
Напредващ
Регистриран: 20 11 2013, 18:58

Мнение от Don_Diego » 18 02 2018, 00:16

Думи нямам да опиша колко съм доволен от работата на професор по часовникарство г-н Лозанов ::yahoo::

1. Оставих му за профилактика един най-обикновен и очукан от носене Восток Амфибия Scuba dude, имаше нужда от полиране на стъклото и нов фосфор по стрелките. Не можах да си позная часовника - все едно няма стъкло, а в тъмното е като фенерче в сравнение с предишното си състояние. Вече с много повече мерак ще се отнасям към точно този часовник защото наистина му вдъхна нов живот ::yahoo::
ПП: Друг "прехванен" часовникар от форума се беше опитал да му съкрати живота при предишна профилактика ::crap::

2. Ето тук вече още не мога да си сваля усмивката от лицето. Когато отидох да си взема гореспоменатия Восток, занесох един свой Longines за смяна на батерия и евентуално да потърсим хубава каишка. Този часовник го нося изключително рядко, прекалено малка каса, позлатен и прекалено изчистен за моя вкус, а за капак и каишката вече беше съсипана. Г-н Лозанов обаче бръкна в шкафчето на Али Баба и извади една феноменална кожена каишка от водна змия ::huh:: .
Веднага я сменихме, като почисти касата между лъговете. Часовника стана по-хубав от фабричния си вид, останаха ми очите и още не мога да му се нарадвам. Утре ще се постарая да направя снимки и на двата часовника за да се види перфектната му работа ::drinks::
Collection:
Hamilton Jazzmaster Open heart Auto
MOVADO Classic Museum G1-1852
Longines Presence
CASIO Duro 200m
Восток Амфибия Scuba Dude
Tissot PRC200 Chronograph

Don_Diego
Напредващ
Регистриран: 20 11 2013, 18:58

Мнение от Don_Diego » 23 03 2018, 16:01

Изображение

Изображение

Ето обещаните снимки на жълтуркото със змийска кожа. Изведнъж започнах много по-често да го нося този часовник ::drinks::
Collection:
Hamilton Jazzmaster Open heart Auto
MOVADO Classic Museum G1-1852
Longines Presence
CASIO Duro 200m
Восток Амфибия Scuba Dude
Tissot PRC200 Chronograph

Потребителски аватар
pepi01
Напредващ
Регистриран: 26 01 2013, 23:49

Мнение от pepi01 » 05 06 2018, 00:25

Със закъснение се включвам тук, но смятам, че още едно положително мнение за Христо няма да навреди. Освен безупречната работа и нормалните цени, той се отличава и с отношение, което наистина може да те превърне в постоянен клиент. Ето малък пример за работата му:

Изображение

Изображение
"Dictionaries are like watches, the worst is better than none and the best cannot be expected to go quite true." Samuel Johnson

Потребителски аватар
tassbg
Напредващ
Регистриран: 31 05 2013, 10:55

Мнение от tassbg » 05 06 2018, 14:16

Аз също съм много благодарен на г-н Лозанов. Преди около месец направи профилактика на Щайнхарта ми и върви на пушка :) Останах много доволен както от цената, така и от обслужването.

Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk

Тончо
Новобранец
Регистриран: 06 06 2018, 21:53

Мнение от Тончо » 22 06 2018, 16:24

За него разбрах от този форум. Отидох с 2 часовника преди няколко дена и му ги оставих за ремонт. Днес си взех единия, който го бях давал при друг часовникар, но не ми свърши работа. Вторият (автомат) остана при него защото бях предупреден, че ще ако проблемът е сериозен ще тр. да се поръчват части. Беше му направена профилактика, за която не ми бяха поискани никакви пари въпреки вложения труд и консумативи. Даде ми бележка за 1 година гаранция на готовия часовник. Не го познавам, но от кратките ни разговори останах с впечатление, че е мн. добър професионалист, честен и отговорен човек. Жалко, че такива майстори на фината механика вече мн. трудно се намират. Хубавото е, че електронните джаджи все повече ни омръзват и се връщаме към старите ни вечни и механични любими играчки :)

jijikkk
Новобранец
Регистриран: 03 11 2016, 13:48

Мнение от jijikkk » 13 07 2018, 10:19

Здравейте, колеги! Аз също съм му ползвал услугите на Христо и също съм с много добри впечатления!Интерсното при мен е, че случайно го открих без да ми бъде препоръчан от никой и много се радвам, че и тук във форума чета добри мнения за него!

Отговори

Върни се в “Часовникари, магазини, сервизи”