Мнения за Timedix.bg

Търсите или искате да разкажете за определен часовникар, сервиз или магазин - пишете тук.
Отговори
g.ivanov
Новобранец
Регистриран: 06 02 2019, 22:42

Мнения за Timedix.bg

Мнение от g.ivanov » 06 02 2019, 23:01

Здравейте.

Харесал съм си няколко часовника от този сайт, но не успях да открия никъде отзиви за тях.

Гледам че правят сериозна реклама по медиите: https://www.economic.bg/bg/news/11/da-n ... tVa0lIelX8 и уж са "ликвидационни стоки, т.е. часовници, които са в отлично или много добро състояние, като може да имат повредена опаковка или просто от миналата колекция на популярна марка."

Но на мен по-скоро ми изглеждат като използвани продукти върнати от гаранция и в т.н. refurbished състояние.

Изображение

Изображение

Дали си заслужава покупката или работата намирисва?

Потребителски аватар
otof
Маниак
Регистриран: 04 06 2011, 17:39

Re: Мнения за Timedix.bg

Мнение от otof » 07 02 2019, 08:43

g.ivanov написа:
06 02 2019, 23:01
Здравейте.

Харесал съм си няколко часовника от този сайт, но не успях да открия никъде отзиви за тях.

Гледам че правят сериозна реклама по медиите: https://www.economic.bg/bg/news/11/da-n ... tVa0lIelX8 и уж са "ликвидационни стоки, т.е. часовници, които са в отлично или много добро състояние, като може да имат повредена опаковка или просто от миналата колекция на популярна марка."

Но на мен по-скоро ми изглеждат като използвани продукти върнати от гаранция и в т.н. refurbished състояние.

Изображение

Изображение

Дали си заслужава покупката или работата намирисва?
Намирисва на ЕвроЛотс

Force
Напредващ
Регистриран: 21 02 2014, 20:31

Мнение от Force » 15 02 2019, 01:38

То да бяха само timedix.... много сайтове заляха пазара, препродаващи боклуците от eurolots - fbag.eu, izgodnobg.net и други

Потребителски аватар
Bartek
Маниак
Регистриран: 30 01 2011, 11:51

Мнение от Bartek » 10 12 2019, 15:19

Еба, и аз се подадох на приличните им цени. https://timedix.bg/seiko-ssa232k1-men-s-watch Какво ме ухапа мухата за това Сейко..Та направи ми впечатление, че не са много словохотливи по телефона. Да видим, какво ще доставят.
"Детството е последният ти шанс за щастие. След това знаеш твърде много."

Потребителски аватар
ostap
Маниак
Регистриран: 10 07 2013, 18:06

Мнение от ostap » 10 12 2019, 17:35

Да бе, да! Как пък нЕма ролекси и омеги с транспортни дефекти и повредени опаковки :mrgreen:

" Всеки един от тях е внимателно подбран и проверен от екипа на timedix.bg, за да може да се събере селекция от модели на известни марки с атрактивни цени..."

"В същото време се извършва значителен подбор на моделите, за да бъдат актуални. Качеството е като на всички други маркови часовници – високо. Затова се подбират не само моделите, но и предлаганите марки, за да могат клиентите да намират това, които искат."

Изображение
Изображение

Потребителски аватар
phil05
Маниак
Регистриран: 26 05 2012, 10:40

Мнение от phil05 » 10 12 2019, 17:48

Хубаво е да има такива сайтове, така се разбира какви са реалните цени ;)

Потребителски аватар
Bartek
Маниак
Регистриран: 30 01 2011, 11:51

Мнение от Bartek » 11 12 2019, 12:38

Така, щом започнах, съм длъжен да довърша. Пристигна ми жълтото Сейко, което дирих известно време и накрая го издирих в наш сайт. След мненията прочетени тук, определено подходих с недоверие и скептицизъм към пратката. И най-вероятно става въпрос за витринен часовник, или мостра както му се казва. Няма следи от носене, нещо драснато или захабено, около коронката и закопчалката огледах най-старателно. Слаган е часовника, може би за проби. Определено не им прави чест да се измъкват с този похват в описа "като нов"(което значело, нарушения в опаковката) наистина възглавничката не ми се струва на Сейко, но документи и кутия са. Имаше защитни стикери на предно и задно стъкло, но го нямаше типичния за марката син стикер на гърба, което ме навежда на мисълта, че може и те да са слагани допълнително, не знам вие кажете. Говорих със сайта, жената ми отговаря уклончиво от рода на "имате оглед, ще го видите", "ще прецените сам" и др.глупости. Най-ме подразни, че гаранцията била една година, въпреки европейските изисквания и как съм трябвало да го отбележа в сайта, че желая две години и да доплатя 9,90 за тази услуга. Коета аз не видях по време на поръчката, както и не видях състоянието с малките букви "като нов". Та, така и в заключение воден от идеята, че ако механиката няма проблем, то всичко ще е наред, взех часовника и като зная, че ще го сложа броени пъти в годината, и видът му ще бъде опрятен за новия собственик..някой ден, си казах здраве да е..Хайде весели празници!

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

П.С. И това са търговски практики на много европейски и зад океански сайтове, за съжаление.
"Детството е последният ти шанс за щастие. След това знаеш твърде много."

Отговори

Върни се в “Часовникари, магазини, сервизи”