Игрови Конзоли

Други хобита, които ви вълнуват и искате да споделите с останалите

Игрови Конзоли

Мнениеот BorisDimitrov » 26 01 2017, 18:12

Някой колега , разцъква ли на нещо ? Предлагам в тази тема , да обменяме опит ,с конзоли , игри и периферия. Забелязах , че има подобна тема , но е доста стара ::drinks::
Ще започна аз , през 2016 излязоха много игри , имаше и добри попадения като Uncharted 4 , но като цяло имаше и доста разочарования , като Mafia 3 .В момента играя Watch Dogs 2 не е зле , инъче в офиса като имам свободно време, играя CS GO
Аватар
BorisDimitrov
Маниак

Re: Игрови Конзоли

Мнениеот Vesire » 26 01 2017, 18:20

На PC играя вечер или когато имам време, последните заглавия - Dying Light- много яка зомби сървайвъл отворен свят,
то повечето са такива, gta 4 и 5 , Watch Dogs 1, минах и сега играя Witcher 3. Mafia-та 2ката беше яка, за 3 май няма много подобрения, хакерите незнаех, че е излязла 2ката, ще я видя по-натам.
От по-старите Skyrim, но много еднообразна ми стана. Saint Rows - всички части, просто трябва да се играе това, Prototype мисля, че две части бяха пак препоръчвам..Assasin's Creed 2-3 части ама, пак еднообразна стана. Ще пробвам и Far Cry Primal, отдавна чакам да я кракнат.

Любима ми е серията Hitman.. и така геймър съм :D
Аватар
Vesire
Маниак

Мнениеот BorisDimitrov » 26 01 2017, 19:07

с грешка си за Mafia 2ката беше по-добра от 3ката , а толкова време я чаках :(( след 15тата мисия спрях да я играя, а има 30 и кусур еднакви , като казвам еднакви абсолютно еднакви . Far cry Primal не е лоша , но не е мой тип, не обичам да играя First Person Shooters на PS4 , те са си за компютър , Saints row беше добра , но със последната игра много осраха нещата според мен . Assasin's Creed ги превъртях всичките , последно превъртях Steep , много добра игра ако си падаш по жанра екстремни спортове , в момента паралелно със Watch dogs 2 играя https://www.youtube.com/watch?v=8PA5xShJWuE :)) голяма забава , с брат ми се скъсваме и се връщаме в годините когато бяхме деца , щом цъкаш на PC , пробвай Just Cause не е лоша
Аватар
BorisDimitrov
Маниак

Мнениеот Vesire » 26 01 2017, 19:14

И аз това казвам мафия 2 е супер, и колите и музиката и атмосферата. Но втори път едва ли бих я играл, малко е бавна.
Аватар
Vesire
Маниак

Мнениеот BorisDimitrov » 26 01 2017, 19:23

Не съм се изразил правилно , исках да кажа , че 2 е в пъти по-добре от 3 , Infamous незнам дали си играл , пробвай я лудница е
Аватар
BorisDimitrov
Маниак

Мнениеот Saigon » 28 01 2017, 22:30

Точно преди малко, жената ме изненада с PS4 Slim :-) Дали мене ме изненада или нея не знам, защото и тя искаше отдавна да си гледа Blue Ray 3D филмчета. За игри тепърва ще си кажа мнението, защото досега на компа съм играл. Има 3 игри в кутията: Uncharted 4, Batman: Arkham Knight и Dying Light: The Following ;-)
Casio Outgear - AQF-101WD-1B
Casio - MRW-200H
Vostok Amphibia - 710640
Seiko Arctura Chronograph - SNAC21P1
Barbos Sportmaster (Blue)
Аватар
Saigon
Активен

Мнениеот DrFrancky » 14 03 2017, 01:55

Днес си взех новото Nintendo Switch.
Като първи впечатления ... ZELDA.
Nintendo Switch е хибрид между конзола и преносима игра. Идва с поставка която се връзва с HDMI към телевизора и става конзола. Когато я махнеш от поставката си става преносима игра като PSP. Интересното е че джоистиците се откачат и имат няколко режима на работа - като самостоятелни, поставени в специална поставка така че да заприличат на истински контролер и разбира се поставени на самата игра.
Графиката за момента е нещо средно между PS3 и PS4. Тоест, типичният стил за Нинтендо, няма графики като снимки но доста задоволителна.
Минуса е че реално няма игри още за нея. Има около 20-30 игри, от които според мен стават 2-3. Зелда и Бомбер Мен и още две парти игри които са по-скоро да забавляваш някои гости отколкото да играеш сам. Но това е за момента, доста се говори за тази конзола и се очаква до година игрите да се увеличат драстично. Честно казано в момента се играе само Зелда. Ако сте фенове на тази игра то конзолата е интересна, ако не сте то моя съвет е да изчакате докато не излезнат повече игри.
Аватар
DrFrancky
Маниак

Мнениеот BorisDimitrov » 14 03 2017, 02:05

Ясноо , все така няма какво да се играе значи ;( ще се чака ре едишъна на crash bandicoot за ps4
Аватар
BorisDimitrov
Маниак

Мнениеот ZeroReverse » 15 03 2017, 20:54

Хохохо и тука имало почитатели на игрите. На мен това ми е главното хоби, макар и не толкова старо като часовниците. И аз взех новия Суич, и Зелдата е СТРАХОТНА. Даже бих казал че е достатъчна за 1-2 месеца, особено ако имате по натоварен график. А тогава вече ще са излезли още игри.
За мен в момента интересните игри на машинта са
Zleda Breath of the Wild
Fast RMX (футуристична състезателна игра)
Project Setsuna - олд скуул японско рпг

Ако трябва да съм честен обаче конзолката си има бая проблеми, основно с един от контролерите който няма особено добра връзка със самата конзола в безчиен режим. Моя трябваше да го отворя и да му запоя жичка за bluetooth антената за да започне да работи като хората. Далеч не съм единствен. Това е доста неприемливо за нов продукт и по принцип бих се възползвал от гаранцията, но нямам време да се занимавам с глупости и да чакам при наличие че мога да го оправя сам за 5 минути.
Аватар
ZeroReverse
Активен

Мнениеот BorisDimitrov » 15 03 2017, 21:10

Как ще няма фенове на игрите, цялото ми студентство мина на playstation :D
Аватар
BorisDimitrov
Маниак

Мнениеот ZeroReverse » 15 03 2017, 21:32

Хехе, и при мен така, студентството беше покрито от пс2 и малко пс3 - голям кеф. Иначе Март месец тази година е "тежък" за хората които играят (в добрия смисъл) Огромна концентрация на качествени и интересни игри + нова конзола:
- Nintendo Switch
- Zelda
- Nier Automata
- Mass Effect Andromeda
- Horizon Zero Dawn
Само време да имаше ::angry::
Аватар
ZeroReverse
Активен

Мнениеот BorisDimitrov » 15 03 2017, 22:03

Е , значи си по-голям от мен, моето мина само на 3ката .Чакам Tekken новия аз
Аватар
BorisDimitrov
Маниак

Мнениеот ZeroReverse » 16 03 2017, 01:07

Може и да съм, но може и да не. Просто 2та я взех много късно, пс3 вече беше на пазара.
Аватар
ZeroReverse
Активен

Назад към Други хобита