Моето Видео ревю на електромобила BMW i3

Други хобита, които ви вълнуват и искате да споделите с останалите

Моето Видео ревю на електромобила BMW i3

Мнениеот ВНиколов » 17 06 2017, 14:05

Изображение

Отдавна си споделям статиите и видео ревютата за Smart часовници, но понеже си имаме отделен подфорум за други хобита, а моето хоби и ижедневие е правенето на видео ревюта и статии за технологични джаджи, тааа реших да споделя с вас и едно мое ново амплоа. ::yahoo::

Винаги съм следял какво правят българските медии (телевизионни и интернет) и все се надявах да направят нещо читаво за коли...нооо уви ::crap:: Та реших да взема нещата в свои ръце и когато ми остане време покрай основната работа, да направя подробно видео ревю в телевизионен формат за някоя кола. Ииии понеже е високотехнологична, реших това да бъде електромобилът BMW i3 :mrgreen:

Тааа ето го и премиерното ми видео http://www.digital.bg/video-revyu-na-bm ... 97392.html
Надявам се да ви хареса, постарах се да е интересно, приятно за гледане и лесно "смилаемо". Раазбира се, като за пилотно видео - винаги имаа нещо което последствие бих искал да подобря, та не е идеално. Ще се радвам да споделяте критики и идеи с които да надграждам за напред :thumbup: ::drinks::

За тези на които не им се гледа видео - под плейъраа съм приложил подробна текстова статия, придружена от фотосесия, която подчертавам умишлено съм направил със смартфон с идеята да е още по-интересна :ok:

Прилагам и тук няколко кадъра които много харесвам как се получиха
::up::

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
ВНиколов
Активен

Re: Моето Видео ревю на електромобила BMW i3

Мнениеот stepona555 » 17 06 2017, 15:46

Интересно видео , ако е първо браво .
Няколко забележки малко статично не видяхме почти колата в движение , и от към технически данни доста скромно.
Защо наричате немски автомобил и3 ай 3 не ми стана ясно , освен това е недопустимо негативно отношение към друга марка Мазда 8 била провал , де да можеха останалите компании да сътворят по един подобен провал .
Останах с чувство че материала е насочен към една по руса част от човечеството .
Но това си е мое лично мнение , началото е обещаващо , успех със следващия модел
stepona555
Маниак

Мнениеот ВНиколов » 17 06 2017, 16:04

Мерси за критиката ::drinks:: Първо от този тип и формат е да :thumbup:

Умишлено не изсипвам сухи технически характеристики, а го правя като разказ - идеята е, че всеки може да напише в Google "BMW i3" и да види технически характеристики. Грешкак оято много водещи правят, представяйки не само автомобили. Целта на подобно видео е да се прави за масовия потребител, който се интерсува основно от харесва-не кахерсва, работи - не работи, скъпо-евтино. Същото както при часовниците. Тук във форума определено не са типичните потребители на часовници :mrgreen:

Както казах в ревюто - RX8 е уникално красива кола, но невероятен технически провал. Това го доказва вторичният ѝ пазар. Не може кола планирана за уникален спортен автомобил който при премиерата си струваще 100 000+ лева, сега да струва 3 000лв и да има нулево търсене. Мазда имаха идея да нааправят Ванкеловите двигатели като консуматив който след определен период от време да се сменя целия....но уви, с цена на двигателя 20 000лв преди години не се осъществи. А сега дори не могат да бъдат намерени за продажба като консуматив. По тази причина много хора които харесват визията на модела - имплантират читави двигатели на мястото на роторният.
ВНиколов
Активен

Мнениеот mrsuperman » 12 09 2017, 16:13

Не съм голям фен на БМВ, но си се постарал и оценявам това :)
mrsuperman
Новобранец

Мнениеот ВНиколов » 19 09 2017, 22:42

Благодаря :-) Скоро мисля да направя и едно за Тесла ::drinks:: Когато го изпраскам ще дам линк
ВНиколов
Активен

Назад към Други хобита