Фитнес?

Други хобита, които ви вълнуват и искате да споделите с останалите

Re: Фитнес?

Мнениеот taipan » 12 01 2016, 20:32

Нямах предвид конкретно това момче, а по принцип този или онзи дето тренират. Има една дискотека, която си сменяше собствениците на година по 2-3 пъти. В момента е няк'ва нова, мисля Версай май беше. Това в студентски град. Предишните собственици бяха едни с охрана, та това момче, съм го питал и ми каза, че бицепса му е 57см. беше огромен, наистина огромен, в смисъл нисък, за мен всичко под 190см е ниско, но като четирикрилен разтворен гардероб.

пак повтарям, не карам никой да вярва дали въпросния г-н Лазар Ангелов работи като охрана, или си купува добавките, аз с очите съм виждал как го прави. И съм го виждал, много преди да започне да се снима за модни колекции и др. такива и да става известен в БГ.

Все пак не говорим , че съм видял Дъстин Хофман да яде тия мръвки, а обикновено българско момче. :lol: :lol:
Относно добавките съм против, не за друго, а защото в БГ всичко се бърка и пакетира и не знаеш, какво пиеш. Аз последно си купих едни добавки на NOW i баркода беше призиход БГ!! И е химия, мамка му. И съм чувал, че крайния резултат е краткотраен.
The law is only thing capable of making people equal.
Аватар
taipan
Маниак

Мнениеот vvgospodinov » 12 01 2016, 21:11

С познанията ми по биохимия мога да направя много лекции. Реално погледнато добавки много. Чисто за медицински цели ползваме храните и добавките на българските Нутрим с доста добър ефект като захранване на болни след карциноми на дебелото черво. А щим има ефект при тях, значи и при здрави хора ще има. Протеиновите им блокчета също са добри, ползвал съм ги.
Естествената тъпота побеждава изкуствения интелект. Винаги.
Аватар
vvgospodinov
Маниак

Мнениеот plamen03 » 12 01 2016, 23:58

Така,след като разбрахме ориентацията на Петър,мога да се изкажа лично за Лазар.
Казвам Лазар,защото лично го познавам,последните две години,той поддържаше състезателна форма,или по друг начин казано,на стероиди и HGH ,с цел припечелване на пари.
В момента има нужда от лекуване на ставите,защото част от анаболните стероиди"чистят" водата и колагена "смазката" на ставите.
НО всички забранени вещества на света,не биха ви направили да изглеждате така,ако седите пред телевизора на бира и пуканки.
Това са режими и много тренировки.

Sent from my iPhone using Tapatalk
 "Голямото увеличаване на стойноста при съмнително увеличаване на достойнствата на изпълнението може да бъде толерирано само при часовниците... и жените." 
Аватар
plamen03
Коли и беси!

Мнениеот taipan » 13 01 2016, 00:00

PLAMEN03 написа:Така,след като разбрахме ориентацията на Петър,мога да се изкажа лично за Лазар.
Казвам Лазар,защото лично го познавам,последните две години,той поддържаше състезателна форма,или по друг начин казано,на стероиди и HGH ,с цел припечелване на пари.
В момента има нужда от лекуване на ставите,защото част от анаболните стероиди"чистят" водата и колагена "смазката" на ставите.
НО всички забранени вещества на света,не биха ви направили да изглеждате така,ако седите пред телевизора на бира и пуканки.

:)) :lol:
Лошото е, че колагенът не се възстановява по друг начин, а износването на ставите се лекува оперативно
Аватар
taipan
Маниак

Мнениеот plamen03 » 13 01 2016, 00:08

taipan написа:
PLAMEN03 написа:Така,след като разбрахме ориентацията на Петър,мога да се изкажа лично за Лазар.

:)) :lol:
Лошото е, че колагенът не се възстановява по друг начин, а износването на ставите се лекува оперативно

именно,оперативно.

"Голямото увеличаване на стойноста при съмнително увеличаване на достойнствата на изпълнението може да бъде толерирано само при часовниците... и жените." 
Аватар
plamen03
Коли и беси!

Мнениеот Bartek » 14 01 2016, 09:10

PLAMEN03 написа:Казвам Лазар,защото лично го познавам,последните две години,той поддържаше състезателна форма,или по друг начин казано,на стероиди и HGH ,с цел припечелване на пари.

Човек, ти пречупи тийнейджърските сърца, разби мечтите на хилядите фенове въздишашти по техния идеал, ти произведе Новина! Внимавай някой да не ти потърси отговорност за твърденията. Някъде го бях гледал из ТВ рубриките, че за неверниците, бил склонен да дава проби за да докаже, колко "натурален" бил, пък ти взема, че го изкара инвалид. :)
"Детството е последният ти шанс за щастие. След това знаеш твърде много."
Аватар
Bartek
Маниак

Мнениеот plamen03 » 14 01 2016, 09:53

Нали,индустрията на хранителните добавки,ще фалира заради мен.

Аватар
plamen03
Коли и беси!

Мнениеот taipan » 14 01 2016, 10:07

Мен ме кефи релефа и нормалното разпределение на тялото. Някои като се заплеснат да 'блъскат' само за ръце и тяло, а краката и кръста като 13годишни момиченца. Забелязал съм, че голяма част от тия мъжаги нямат издържливост.
Аватар
taipan
Маниак

Мнениеот plamen03 » 14 01 2016, 10:31

Така,първо за кръста,това ти е по рождение(Арнолд 84 смталия на 147см гръб)
,всеки билдър мечтае за малък ханш(това е,като при жените,с тесен ханш,раждането става операционно)
Издръжливост,какво се има на предвид,да преплуваш Черно море, или да спечелиш маратона на София ли,всичко с нея е индивидуално,на Арнолд или Лазар не им трябва да са издръжливи,т.е. няма да ходят на Софииския маратон,но сигурно могат да тичат едно добро темпо по час на ден.

Аватар
plamen03
Коли и беси!

Мнениеот taipan » 14 01 2016, 10:39

PLAMEN03 написа:Така,първо за кръста,това ти е по рождение(Арнолд 84 смталия на 147см гръб)
,всеки билдър мечтае за малък ханш(това е,като при жените,с тесен ханш,раждането става операционно)
Издръжливост,какво се има на предвид,да преплуваш Черно море, или да спечелиш маратона на София ли,всичко с нея е индивидуално,на Арнолд или Лазар не им трябва да са издръжливи,т.е. няма да ходят на Софииския маратон,но сигурно могат да тичат едно добро темпо по час на ден.

Ами разтоварване на камион. Единия е бодибилдър, пакетирани стоки в кашони между 5-7кг. Едното момче е вейка, 60-70кг с цигара в уста сваля по 3-4 един връз друг, а бодибилдърчето се препоти, изчерви, само чупки стойки правеше и свали 5 кашона.
Аватар
taipan
Маниак

Мнениеот plamen03 » 14 01 2016, 11:14

taipan написа:
PLAMEN03 написа:Така,първо за кръста,това ти е по рождение(Арнолд 84 смталия на 147см гръб)

Ами разтоварване на камион. Единия е бодибилдър, пакетирани стоки в кашони между 5-7кг. Едното момче е вейка, 60-70кг с цигара в уста сваля по 3-4 един връз друг, а бодибилдърчето се препоти, изчерви, само чупки стойки правеше и свали 5 кашона.

Те и мангалите са издръжливи,ама живота им средно е 50 години,така и тоя с цигарата,на 35 ще му става веднъж месечно.

Аватар
plamen03
Коли и беси!

Мнениеот NANI » 15 01 2016, 15:38

:)) ]
Изображение
Изображение

Когато луксът господства,
огънят поглъща света и водата го отнася.

Бирманска пословица
Аватар
NANI
Маниак

Мнениеот mashinata » 26 03 2016, 18:06

Хора, някой пазарувал ли е от този магазин за хранителни добавки и фитнес уреди - fitnessmall.bg ?
Цените като гледам са доста ниски, и най ми допада това, че имат безплатна доставка дори и за боксови чували и за тежки фитнес уреди.
mashinata
Новобранец

Мнениеот kleptomainiak » 27 10 2016, 10:45

Аз имам непоносимост към лактоза от дете, което значи, че суроватъчния протеин за мен не е опция. Какво можете да кажете за вегетарианския протеин или соевия http://4plusnutrition.bg/proteini/veget ... vegeterian. Дават ли същата доза протеин или трябва да се приемат в по-голямо количество? Другия вариант е яйчен и телешки май.
kleptomainiak
Новобранец

Мнениеот SGalabov » 27 10 2016, 12:27

Скъпите и качествени суроватъчни изолати не съдържат лактоза или съдържат толкова минимално количество, което не би предизвикало реакция, освен при много, много остра непоносимост. Може да се пробва мостра или еднократна доза в някой фитнес, за да се види как го приема организма, защото суроватъчните изолати са един от най-добрите (и съответно най-скъпи) варианти.

Ако все пак изолатите не са вариант, насочете се към телешки или яйчен протеин. Телешките станаха доста модерни и по-масови, а яйчените имат хубав профил, но малко специфичен вкус и миризма. Соеви или вегетариански протеини не са оптимален вариант, защото аминокиселинния им профил не е толкова подходящ за фитнес цели.
SGalabov
Новобранец

Мнениеот trk2 » 18 04 2017, 00:14

Отскоро и за почнах тренировки. Мислех си че никога няма да ми случи, но ето че вече не издържам на натоварването вън футбола и затова се пренасочих, защото без движение ме хваща секлета по цял ден пред компа.
miroman написа:Най-трудната работа при свалянето на килограми е...
Ти пък какво има да сваляш, според мен беше с нормално тегло, когато те видях
miroman написа: скуката !!!
След третия месец започва да ти писва - тъпото е, че правиш едно и също нещо монотонно, а с влизане във форма - все по-дълго. Мозъкът ти започва да се блъска и да се чуди какво да мисли, докато тялото прави едно и също, едно и също, едно и също :). Опитах със слушане на МР3-ки, имаше резултат една седмица....

И на мен това ми беше опасението, но засега ми е интересно, любимото ми упражнение е, когато някоя жена пред мен кляка с подувка :)
ПЛАМЕН03 написа:Най важното в спорта е 20% правилно трениране,30% правилно хранене и 50% правилна почивка, за да сме добре физически трябва от много неща да се лишаваме,аз преди време бях готов да нападна човек за да му изям вафлата. ;)

В какво се състои правилността на почивката?
Bartek написа: За начинаещ билдер аз винаги препоръчвам тренировката да бъде по една мускулна група на ден и не повече от 4 дни в седмицата. Примерно гърди, утре ръце, почивка, гръб, после рамо с крака, почивка. По здрави.

Почнах по една група на седмица, някой се повтарят, но с единични упражнения. По рано когато тичах си обувах чорапите прав, а сега след месец тренировка, не ми е проблем да се наведа и за изненада нямам болки в кърста (може би се дължи на загряващите упражнения)
mitadoc написа: Ако знаете как ми пречи шкембето... ::crap::
Изненадам съм как мъже с наполовина на моята талия имат два пъти по- голяма сила. Освен подкожната мазнина какво друго прави големия обем на корема и при тренировките обема ще се намели или уголеми?
Bartek написа:За летния период в общи линий използвам това.
Изображение

За какво всички тези буркани, не е ли достатъчна храната?
taipan написа: :)) :lol:

Засега избягвам тренировки със сгъване на коленете, подозирам, че смазката е заминала и е започнало износване. Мисля да се снимам на ЯМР, пия някакви добавки ама полза няма.
Някой има ли линк към тази книга? Или поне името й да знае?
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/or ... fc773f.jpg
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
trk2
МОДЕРАТОР

Мнениеот phil05 » 18 04 2017, 11:09

По добре не се снимай на ЯМР, кой знае и там какво ще намериш по механизмите, или разни грешки, като в темата за загадките :)) ::drinks::

За коляното пък и изобщо - виж някой добър момък или девойка рехабилитатори и там масаж, ама да имат малко опит със спортисти. Да те пораздвижат и да покажат някои упражнения за стави и движения. Нищо, че сигурно и ти като мене няма да ги правиш. Тези знаят какво има отдолу, както ти знаеш какво има в някой хронограф и как работи :)) Оказва се, че както я караме и висим по колите и пред компютрите, не използуваме и 10 % от собствените инхаус механизми, какво искаш после от тях...
Аватар
phil05
Маниак

Мнениеот popayo » 18 04 2017, 11:34

По-добре седмица, две срам по морето/плажа, отколкото месеци пот във фитнеса.

Пък и бирата е по-сладка студена.
popayo
Маниак

Мнениеот Toshiro » 18 04 2017, 12:08

То не е само до суета. Аз се чувствам по-добре като спортувам. Многоставните упражнения като лицеви опори, кофички, набирания и разни други на лост, (които обаче не мога да изпълнявам,) в които се преодолява собственото тегло намирам за много полезни и приятни. Може би някой ден пак ще се върна и в зала, но това си иска свободно време и хранителен режим. ТРК2, каква цел си си поставил?
Toshiro
Маниак

Мнениеот wheezy » 18 04 2017, 13:43

Лицевите опори, кофичките и набиранията, не са задължително полезни. Дори могат да са и доста опасни, при неправилна подготовка и изпълнение :) Както и всяко друго упражнение де.

@trk2, правилната почивка означава достатъчно сън, достатъчен прозорец между тренировките за възстановяване на мускулната група и достатъчно нутриенти за това.
Before:
Oris Artelier Small Seconds Pointer Day; Montblanc Meisterstuck PL-7034; Zenith Pilot Big Date; Omega Seamaster Planet Ocean; Romain Jerome Moon Dust DNA; Breitling Colt Chronograph II; Tudor Fastrider Chronograph; Ulysse Nardin Maxi Marine Diver; Zenith El Primero 36000 vph; Fortis Aviatis B-42 Aeromaster Dawn; Panerai PAM 112; Hamilton Pan Europ; Omega Seamaster PO 8500;
wheezy
Маниак

ПредишнаСледваща

Назад към Други хобита