Скъпи са, защото истинския наутилус е реализиран изцяло от скъпоценни метали - верижка и корпус от бяло или жълто злато. Механизмът се прави и полира на ръка, допълнително се сглобява ръчно.Torro написа: ↑10 02 2026, 22:19От онзи ден са снимките, но часовникът е един чудесен супер-клонинг. Семпъл и същевременно сложен часовник. Усеща се лукса. Оригиналът със сигурност е изключителен, но не мога да си представя, че струва 70000 евро.
Механизмът е също клониран. Разбира се, колко дълго време ще работи безпроблемно е друг въпрос. Дано да е по-дълго, ха, ха!
REPLICA SHOT OF THE DAY... :))
-
rminchev
- Активен
- Мнения: 281
- Регистриран: 18 01 2018, 13:17
Re: REPLICA SHOT OF THE DAY... :))
-
Torro
- Маниак
- Мнения: 5851
- Регистриран: 07 10 2012, 17:05
- Местоположение: гр. София
-
Torro
- Маниак
- Мнения: 5851
- Регистриран: 07 10 2012, 17:05
- Местоположение: гр. София
-
rminchev
- Активен
- Мнения: 281
- Регистриран: 18 01 2018, 13:17
Re: REPLICA SHOT OF THE DAY... :))
Скъпи са, доста. Не са много хората, които могат да си позволят патек или нов панерай. С тези пари може да се купи къща или кола. Аз например нося шок за 150 еврота. Не знам защо ми е "влязъл под кожата" този часовник.
- childrolland
- Маниак
- Мнения: 1250
- Регистриран: 09 06 2021, 19:34









