ПРОДАДЕН! Festina F16573/3 – мултифункционален, спортно-елегантен мъжки модел за всеки ден!

Обяви, по които вече са сключени сделки или продавача се е отказал от продажба
Отговори
Потребителски аватар
Mitko Yo
Почитател
Регистриран: 28 09 2018, 10:39

ПРОДАДЕН! Festina F16573/3 – мултифункционален, спортно-елегантен мъжки модел за всеки ден!

Мнение от Mitko Yo » 04 07 2019, 17:53

Здравейте, колеги,

Представеният по-долу часовник ще ви предложи:
1) безпроблемна работа на механизма;
2) стъкло в перфектно състояние;
3) отлична видимост и четимост;
4) датна стрелка – нещо различно от масовостта;
5) 24-часов индикатор на измерваното време.
Същият е с козметични забележки - леки „косъмчета“ (драскотинки) по части от безела и съвсем малко – по касата и закопчалката, без вдлъбнатини или деруги.

Причина за продажбата - откакто минах на механики (октомври 2018 г.), не остава време за носенето му, а някой може и да си го хареса; по-добре да се носи, отколкото да залежава в шкафчето. ;)
Часовникът се предлага такъв, какъвто е - при преместване в настоящото ми жилище изгубих кутията и документите (книжка и гаранционна карта), закупих го през пролетта на 2014 г., аз съм първи собственик.

Характеристики:
- Модел – F16573/3.
- Форма – кръгъл.
- Каса – диаметър ок. 44 мм (но не е прекомерно масивен – на една от снимките е върху китката ми, която е с обиколка ок. 17 см); неръждаема стомана.
- Заден капак – неръждаема стомана.
- Безел – фиксиран.
- Коронка – гравирана с логото на марката.
- Циферблат: черен с подциферблати и светли ивици. Два подциферблата: единият показва датата (чрез датна стрелка), вторият е 24-часов, с индикация за час от денонощието. Подциферблатите са в наситено черен цвят, а останалата част от циферблата е черна с интересни лъчеобразни светли ивици с център – средата на циферблата, придаващи красив цялостен изглед на последния. Циферблатът завършва с външен кръг, с маркирани индекси за час, минута и секунда.
- Стрелки: пет; часовата и минутната са с леко луминисциращо покритие; секундна; стрелка за 24-часовия индикатор; датна стрелка – едно от интересните и нестандартни решения в часовника – късият край на стрелката показва датата от 10-то до 21-во число, а дългата част – датата от 1-во до 10-то и от 21-во до 31-во число на месеца. :)
- Стъкло – минерал-кристал, устойчив на надраскване.
- Водоустойчивост - 5 атмосфери; допустими леки пръски (дъжд, миене на ръце, бърз душ – обичайните ежедневни действия с водата :)) ).
- Механизъм – кварцов, задвижван от батерия.
- Каишка – черна естествена кожа, неоригинална, в много добро състояние (носена, но основно хигиенизирана, без вмирисвания или разкъсвания), с оригиналната закопчалка с надпис FESTINA.

Като извод:
Цветово и дизайнерски, часовникът е издържан в спортно-елегантния стил. Подходящ е за ежедневно носене както в неформална и/или спортна среда, така и като част от официалното облекло, благодарение на класическия („дрес“) черен цвят на циферблата и на кожената каишка.

Град: София
Начална цена: 30 лв.
Стъпка: минимум 2 лв., кратна на 2.
Начало на търга: от момента на публикуването на обявата.
Край на търга: 08.07.2019 г., 22:00 часа форумно време.
Това е търг с удължен срок. Ако в последните 10 минути даден участник направи наддаване, краят на търга автоматично се измества с 10 минути от това наддаване. Търгът приключва, само в случай, че никой не е наддавал в последните 10 минути.

Изпращам с куриер (СПИДИ, ЕКОНТ) с опция за преглед и тест на територията на цялата страна, за сметка на купувача. За София - възможно лично предаване, след предварителна уговорка.

Контакти - лично съобщение или телефон/вайбър 0899 едно нула нула 474 (Митко).

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Последна промяна от Mitko Yo на 11 07 2019, 16:23, променено общо 1 път.
"...Forever trusting who we are
And nothing else matters..."

Потребителски аватар
Mitko Yo
Почитател

Re: Festina F16573/3 – мултифункционален, спортно-елегантен мъжки модел за всеки ден!

Мнение от Mitko Yo » 05 07 2019, 10:19

Up за кварцчо ::up::

Потребителски аватар
Mitko Yo
Почитател

Re: Festina F16573/3 – мултифункционален, спортно-елегантен мъжки модел за всеки ден!

Мнение от Mitko Yo » 08 07 2019, 10:50

Довечера приключваме - up! ;) ::thumb::

nblagoev
Напредващ
Регистриран: 24 08 2016, 12:13

Мнение от nblagoev » 08 07 2019, 22:18

Мисля, че според правилата, колегата dodro е наддал след 10-та минута от моето наддаване, но ако не е така - 54 от мен.

Потребителски аватар
Mitko Yo
Почитател

Мнение от Mitko Yo » 08 07 2019, 23:55

nblagoev написа:
08 07 2019, 22:18
Мисля, че според правилата, колегата dodro е наддал след 10-та минута от моето наддаване, но ако не е така - 54 от мен.
Мисля, че сме по правилата- т. 4.11 от същите казва, че "...Ако в последните 10 минути даден участник направи наддаване, краят на търга автоматично се измества с 10 минути от това наддаване...."
Според моя часовник (вижте скийншота, секунди за съжаление не се виждат) наддаванията в 21::59 и в 22:09 са валидни, но така или иначе Вие, колега +nblagoev, сте с печелившия бид. Честито! ::thumb::
Моля за контакти за доставката! :)
Изображение

Отговори

Върни се в “Стари обяви”