Tissot PR 100 Powermatic 80 Automatic (реф. T101.407.11.031.00)

Търсите часовник или се колебаете между няколко модела? Това е вашето място.
Отговори
canzone1969
Новобранец
Мнения: 1
Регистриран: 11 04 2026, 12:57

Tissot PR 100 Powermatic 80 Automatic (реф. T101.407.11.031.00)

Мнение от canzone1969 » 15 04 2026, 22:17

Моля за мнение за Tissot PR 100 Powermatic 80 Automatic (реф. T101.407.11.031.00)

polarr31
Напредващ
Мнения: 53
Регистриран: 26 10 2022, 16:02

Re: Tissot PR 100 Powermatic 80 Automatic (реф. T101.407.11.031.00)

Мнение от polarr31 » 16 04 2026, 16:53

Добър е, няма да имате проблеми. Това, което е добре да знаете е, че има полимерни части, в случай, че това е проблем за Вас.

rminchev
Активен
Мнения: 281
Регистриран: 18 01 2018, 13:17

Re: Tissot PR 100 Powermatic 80 Automatic (реф. T101.407.11.031.00)

Мнение от rminchev » 29 04 2026, 14:37

Има пластмасови зъбни колелета, а часовникар ми беше казал, че механизма се ремонтира трудно, но се консултирах с часовникар, когато излезе механизма, преди близо 9 години. Вече може и да знаят как да го ремонтират.

blr
Маниак
Мнения: 809
Регистриран: 12 05 2012, 15:43

Re: Tissot PR 100 Powermatic 80 Automatic (реф. T101.407.11.031.00)

Мнение от blr » 21 05 2026, 23:12

rminchev написа:
29 04 2026, 14:37
Има пластмасови зъбни колелета...
В тоя форум все по-големи глупости се пишат. И виенски колелета има вътре...

rminchev
Активен
Мнения: 281
Регистриран: 18 01 2018, 13:17

Re: Tissot PR 100 Powermatic 80 Automatic (реф. T101.407.11.031.00)

Мнение от rminchev » 22 05 2026, 11:03

blr написа:
21 05 2026, 23:12
rminchev написа:
29 04 2026, 14:37
Има пластмасови зъбни колелета...
В тоя форум все по-големи глупости се пишат. И виенски колелета има вътре...
Имам чувството, че си се набутал с powermatic, колега :))

blr
Маниак
Мнения: 809
Регистриран: 12 05 2012, 15:43

Re: Tissot PR 100 Powermatic 80 Automatic (реф. T101.407.11.031.00)

Мнение от blr » 23 05 2026, 01:34

rminchev написа:
22 05 2026, 11:03
Имам чувството, че си се набутал с powermatic, колега :))
Първо, НЕ СМЕ колеги. Това таксиджийско обръщение си го запази за ма'алата.
Второ, нямам часовници с това семейство (внимавай в думата "семейство") механизми, не за друго, а просто защото нищо не ми е хванало окото. Ако се случи, не бих се поколебал.
Трето, както вече написах, глупостите в този форум станаха прекалено много.

Отговори

Върни се в “Избор на часовник”