Търся си бронз
-
stoycho_v
- Напредващ
- Мнения: 50
- Регистриран: 14 11 2017, 16:31
Търся си бронз
Здравейте, отскоро ме е налегнала краста за бронзов часовник.Ще съм благодарен на предложения на лично ако някой има за продажба. Много ми харесва бронзовата туна на Сан Мартин, в олх се продават на цена около 600-700лв и незнам дали си заслужава за nh35, и предпочитам да купя от форума.Други опции са восток европа, имат няколко беонзови каси- енергия,N1, almaz, като алмаза е с nh35, а другите са с новите механизми сейко-епсон
- childrolland
- Маниак
- Мнения: 1252
- Регистриран: 09 06 2021, 19:34
Re: Търся си бронз
Нещо такова, което май съфорумникът ни asilliev продава?stoycho_v написа: ↑30 05 2026, 17:34Здравейте, отскоро ме е налегнала краста за бронзов часовник.Ще съм благодарен на предложения на лично ако някой има за продажба. Много ми харесва бронзовата туна на Сан Мартин, в олх се продават на цена около 600-700лв и незнам дали си заслужава за nh35, и предпочитам да купя от форума.Други опции са восток европа, имат няколко беонзови каси- енергия,N1, almaz, като алмаза е с nh35, а другите са с новите механизми сейко-епсон
viewtopic.php?f=86&t=74423&p=586074#p586074
-
stoycho_v
- Напредващ
- Мнения: 50
- Регистриран: 14 11 2017, 16:31
Re: Търся си бронз
https://ibb.co/XfrJCwJS
По скоро дайвър
По скоро дайвър
- gata05
- Маниак
- Мнения: 2700
- Регистриран: 22 05 2014, 13:23




