Търся си бронз

Търсите часовник или се колебаете между няколко модела? Това е вашето място.
Отговори
stoycho_v
Напредващ
Мнения: 50
Регистриран: 14 11 2017, 16:31

Търся си бронз

Мнение от stoycho_v » 30 05 2026, 17:34

Здравейте, отскоро ме е налегнала краста за бронзов часовник.Ще съм благодарен на предложения на лично ако някой има за продажба. Много ми харесва бронзовата туна на Сан Мартин, в олх се продават на цена около 600-700лв и незнам дали си заслужава за nh35, и предпочитам да купя от форума.Други опции са восток европа, имат няколко беонзови каси- енергия,N1, almaz, като алмаза е с nh35, а другите са с новите механизми сейко-епсон

Потребителски аватар
childrolland
Маниак
Мнения: 1252
Регистриран: 09 06 2021, 19:34

Re: Търся си бронз

Мнение от childrolland » 30 05 2026, 17:54

stoycho_v написа:
30 05 2026, 17:34
Здравейте, отскоро ме е налегнала краста за бронзов часовник.Ще съм благодарен на предложения на лично ако някой има за продажба. Много ми харесва бронзовата туна на Сан Мартин, в олх се продават на цена около 600-700лв и незнам дали си заслужава за nh35, и предпочитам да купя от форума.Други опции са восток европа, имат няколко беонзови каси- енергия,N1, almaz, като алмаза е с nh35, а другите са с новите механизми сейко-епсон
Нещо такова, което май съфорумникът ни asilliev продава?
viewtopic.php?f=86&t=74423&p=586074#p586074

stoycho_v
Напредващ
Мнения: 50
Регистриран: 14 11 2017, 16:31

Re: Търся си бронз

Мнение от stoycho_v » 30 05 2026, 18:04

https://ibb.co/XfrJCwJS
По скоро дайвър

Потребителски аватар
gata05
Маниак
Мнения: 2700
Регистриран: 22 05 2014, 13:23

Re: Търся си бронз

Мнение от gata05 » 30 05 2026, 19:41

stoycho_v написа:
30 05 2026, 18:04
По скоро дайвър
Имате ЛС

Отговори

Върни се в “Избор на часовник”