Покупка на Vostok ?

Търсите часовник или се колебаете между няколко модела? Това е вашето място.

Покупка на Vostok ?

Мнениеот Toshacio » 07 12 2017, 15:10

Здравейте, решил съм да си взема часовник, но съм много бос на тази тема и бих желал да се посъветвам с вас. Като цяло ми допадат моделите на восток, но бюджета ми е ограничен (около 650лв) Та въпроса ми е автоматичен или квартцов? Какви са плюсовете и минусите, сега съм със fossil jr1480 и след една година ползване вчера трябваше да сменям батерия (което незнам дали е нормално или не) та ако някой ми помогне ще съм много благодарен!
Toshacio
Новобранец

Re: Покупка на Vostok ?

Мнениеот cthulhu » 07 12 2017, 15:23

Зависи кой восток визираш. При всички случай ще бъде стъпка нагоре от кварцовия фосил. Аз бих ти препоръчал да разгледаш в meranom ,восток амфибия. Солидни са като качество ,механизма е здрав,има лека тенденция да избързва ,но не е нещо фрапантно предвид това ,че е автомат.
Най-приятната част от всичко е цената ,спрямо бюджета който си отделил ще ти стигне при всички случай поне за няколко ,ако ти харесат. Като за начало пробвай ,няма да го има момента - дадох еди колко си лева ,а не е това което очаквах.
Другия вариант е vostok europe ,но имай предвид размерът им - повечето са доста големи (около 46 мм).Те са и чувствително по-скъпи. Механизмите им доколкото знам варират спрямо модела ,като някой ползват калибри на сейко.

Sent from my 5080X using Tapatalk
Аватар
cthulhu
Маниак

Re: Покупка на Vostok ?

Мнениеот Toshacio » 07 12 2017, 15:30

За момента съм харесал vostok europe expedition като модел, но незнам дали кварц или автоматичен. А относно размера моят фосил в момента е 50мм. Това което ме притеснява е че трябва да го поръчам от интернет защото съм във малък град, а във околните никъде не продават восток..
Toshacio
Новобранец

Назад към Избор на часовник