Какво очаквате да пристигне по пощата?

Всички въпроси и мнения, които имате и искате да споделите около часовниците.
kkisyov
Маниак
Мнения: 624
Регистриран: 13 12 2010, 16:20
Местоположение: Габрово

Re: Какво очаквате да пристигне по пощата?

Мнение от kkisyov » 14 12 2022, 12:38

Изображение
Нещо такова ми се върти в главата за Новата година :))

southcoast
Маниак
Мнения: 1006
Регистриран: 08 11 2017, 22:59
Местоположение: Пловдив

Re: Какво очаквате да пристигне по пощата?

Мнение от southcoast » 14 12 2022, 13:26

Изображение

Потребителски аватар
rumo71
Маниак
Мнения: 2121
Регистриран: 06 01 2015, 14:55

Re: Какво очаквате да пристигне по пощата?

Мнение от rumo71 » 16 12 2022, 13:29

Изпревари доста Коледа.

Изображение

Голям китюк, скоро не бях носил такъв

Потребителски аватар
rumo71
Маниак
Мнения: 2121
Регистриран: 06 01 2015, 14:55

Re: Какво очаквате да пристигне по пощата?

Мнение от rumo71 » 04 01 2023, 10:28

Новата 23 година ще започне с механичен Luminox Atacama

Изображение

Потребителски аватар
gata05
Маниак
Мнения: 2699
Регистриран: 22 05 2014, 13:23

Re: Какво очаквате да пристигне по пощата?

Мнение от gata05 » 04 01 2023, 17:28

Доста интересен модел,като цяло бяга от обичайната визия на Luminox.Само,защо трябваше веригата да се закрепя за касата все едно е меш :wtf: Направи го с крайни звена!
Аз чакам една тотално неизвестна и непопулярна марка не само по нашите географски ширини:


Изображение

Потребителски аватар
phil05
Маниак
Мнения: 9661
Регистриран: 26 05 2012, 10:40
Местоположение: София

Re: Какво очаквате да пристигне по пощата?

Мнение от phil05 » 04 01 2023, 21:56

Ще стане известна, те китайците си я харесват много и някои я слагат на 1 място. И не само те, ето и тук се харесва. Това трябва да правят китайците, за да избягат от “китайски часовник” Дано не им трябват 200-300 години като на швейцарците, тръгнали по същия път от реплики и ментета ;)

Потребителски аватар
ostap
Маниак
Мнения: 1635
Регистриран: 10 07 2013, 18:06

Re: Какво очаквате да пристигне по пощата?

Мнение от ostap » 04 01 2023, 23:33

Официалната часовникарска марка на тайконавтите.

Изображение
Изображение

Потребителски аватар
groti
Маниак
Мнения: 506
Регистриран: 12 03 2020, 10:52
Местоположение: София

Re: Какво очаквате да пристигне по пощата?

Мнение от groti » 05 01 2023, 14:23

От известно време ми лежи на сърцето. Реших да го пробвам :)
Изображение

Потребителски аватар
rumo71
Маниак
Мнения: 2121
Регистриран: 06 01 2015, 14:55

Re: Какво очаквате да пристигне по пощата?

Мнение от rumo71 » 11 01 2023, 19:33

Луминокса дойде.
Голямо чакане, малка радост...освен от сериозната опаковка от другото не съм впечатлен.

Изображение

Това, от което се опасявах -тънките стрелки се окза, че са ми много малки и трудно ги виждам.

Пронвах го и на гума и на кожа, но не е моето нещо :((

Изображение

Изображение

Потребителски аватар
groti
Маниак
Мнения: 506
Регистриран: 12 03 2020, 10:52
Местоположение: София

Re: Какво очаквате да пристигне по пощата?

Мнение от groti » 12 01 2023, 16:18

Айде още един... Май ми станаха много дайвърите и ще трябва да отече някой. Ще го видим дали ще ми легне на сърцето или ще отпътува бързо за някой колега
Изображение

Потребителски аватар
gata05
Маниак
Мнения: 2699
Регистриран: 22 05 2014, 13:23

Re: Какво очаквате да пристигне по пощата?

Мнение от gata05 » 13 01 2023, 14:14

Пристигна Файтата и...им го върнах :lol: Отварям кутията и на фактурата пише,че часовникът се задвижва от Мийота 9120,а в сайтът им че е със Sellita SW200.Гледам сега,коригирали са си пропуска.Иначе,много добре направен часовник,визуално никакви забележки,ама ми мина кефа.
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
rumo71
Маниак
Мнения: 2121
Регистриран: 06 01 2015, 14:55

Re: Какво очаквате да пристигне по пощата?

Мнение от rumo71 » 13 01 2023, 16:22

Че те на капак са наблегнали повече :) отзад по-хубав с тоя дълбок релеф на фигурите кефи

Хубавото на онлайн поръчките е, чакането докато дойде. После в не малко случай ай вай.. :((

Потребителски аватар
memcho
Маниак
Мнения: 808
Регистриран: 12 09 2014, 10:52
Местоположение: София

Re: Какво очаквате да пристигне по пощата?

Мнение от memcho » 25 01 2023, 16:01

Изображение

Потребителски аватар
rumo71
Маниак
Мнения: 2121
Регистриран: 06 01 2015, 14:55

Re: Какво очаквате да пристигне по пощата?

Мнение от rumo71 » 25 01 2023, 22:33

Тия дни лепнах ей това

Изображение

От повече от година го наглеждам и накрая не издържах.
Като характеристики е много добър. А някой бройки са с автомат на ронда , което не е хич срещан механизъм.
Дано и на живо на фасон да ме кефи, че напоследък нещо не уцелвам.

kkisyov
Маниак
Мнения: 624
Регистриран: 13 12 2010, 16:20
Местоположение: Габрово

Re: Какво очаквате да пристигне по пощата?

Мнение от kkisyov » 26 01 2023, 12:15

Изображение
Това пътува от Щатите. Понеже не е кой знае какви пари се надявам да мине гратис на митница, ама... :)

Потребителски аватар
rumo71
Маниак
Мнения: 2121
Регистриран: 06 01 2015, 14:55

Re: Какво очаквате да пристигне по пощата?

Мнение от rumo71 » 31 01 2023, 00:53

Дойде. добър е

Изображение

Потребителски аватар
memcho
Маниак
Мнения: 808
Регистриран: 12 09 2014, 10:52
Местоположение: София

Re: Какво очаквате да пристигне по пощата?

Мнение от memcho » 02 02 2023, 17:54

Дойде китайчето :))
Изображение

Изображение

Изображение

kkisyov
Маниак
Мнения: 624
Регистриран: 13 12 2010, 16:20
Местоположение: Габрово

Re: Какво очаквате да пристигне по пощата?

Мнение от kkisyov » 03 02 2023, 12:05

Циферът Luminous ли е и колко издържа?

Потребителски аватар
memcho
Маниак
Мнения: 808
Регистриран: 12 09 2014, 10:52
Местоположение: София

Re: Какво очаквате да пристигне по пощата?

Мнение от memcho » 03 02 2023, 13:15

Да свети учудващо добре и като яркост и като продължителност.Съвсем малко една идея свети по-слабо от
lorus-а който имам с лумнат цифер.

kkisyov
Маниак
Мнения: 624
Регистриран: 13 12 2010, 16:20
Местоположение: Габрово

Re: Какво очаквате да пристигне по пощата?

Мнение от kkisyov » 03 02 2023, 16:07

memcho написа:
03 02 2023, 13:15
Да свети учудващо добре и като яркост и като продължителност.Съвсем малко една идея свети по-слабо от
lorus-а който имам с лумнат цифер.
::up:: ::drinks::

Отговори

Върни се в “Други теми за часовници”