Пристигна Файтата и...им го върнах

Отварям кутията и на фактурата пише,че часовникът се задвижва от Мийота 9120,а в сайтът им че е със Sellita SW200.Гледам сега,коригирали са си пропуска.Иначе,много добре направен часовник,визуално никакви забележки,ама ми мина кефа.
