Отдавна не бях се разписвал с нещо от марката-Орката издание 2023г.Тествах го в Гюлян-невероятно удобен,перфектна четимост и както само японците го могат,46мм каса,а се носи като 43мм.Цялостното усещане беше за часовник инструмент.Друго,което веднага ми направи впечатление-секундната стрелка нацелва идеално маркерите и не вибрираше при тикване.Току що бяха получили моделът,но нямаха синята му версия.Черният също е красавец,но нали са ми слабост сините...Между другото,в Citizen Watch Europe въобще пък го нямаше синия модел,което е странно.
