Какво очаквате да пристигне по пощата?

Всички въпроси и мнения, които имате и искате да споделите около часовниците.
Потребителски аватар
rumo71
Маниак
Мнения: 2121
Регистриран: 06 01 2015, 14:55

Re: Какво очаквате да пристигне по пощата?

Мнение от rumo71 » 08 03 2023, 00:51

Вчера продадох светлата версия със стоманена каса и верига и днес по сиситемата халифакс :) за малко повече пари си поръчах чисто черният, май най-рядък вариант

Изображение

И при все, че не харесвам черно пвд, то в случая заради допълнителните оранжеви елементи в безела ми се струва по-атрактивен този.

Потребителски аватар
rumo71
Маниак
Мнения: 2121
Регистриран: 06 01 2015, 14:55

Re: Какво очаквате да пристигне по пощата?

Мнение от rumo71 » 10 03 2023, 16:18

Друго си е DHL с one day delivery, а не като по пощата
Изображение

Torro
Маниак
Мнения: 5851
Регистриран: 07 10 2012, 17:05
Местоположение: гр. София

Re: Какво очаквате да пристигне по пощата?

Мнение от Torro » 10 03 2023, 18:07

rumo71 написа:
10 03 2023, 16:18
Друго си е DHL с one day delivery, а не като по пощата
Изображение
Честито! Часовникът е страхотен!

Потребителски аватар
rumo71
Маниак
Мнения: 2121
Регистриран: 06 01 2015, 14:55

Re: Какво очаквате да пристигне по пощата?

Мнение от rumo71 » 10 03 2023, 20:39

Благодаря, да ти се връща!

oleg
Активен
Мнения: 299
Регистриран: 11 04 2014, 13:50

Re: Какво очаквате да пристигне по пощата?

Мнение от oleg » 17 03 2023, 22:47

Едно е такова.

Изображение

trustnoone
Активен
Мнения: 251
Регистриран: 02 02 2014, 21:00

Re: Какво очаквате да пристигне по пощата?

Мнение от trustnoone » 25 03 2023, 09:40

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

southcoast
Маниак
Мнения: 1006
Регистриран: 08 11 2017, 22:59
Местоположение: Пловдив

Re: Какво очаквате да пристигне по пощата?

Мнение от southcoast » 25 03 2023, 19:33

Аз очаквам да дойде един “малък” Панерай :)

Изображение
Изображение

Потребителски аватар
memcho
Маниак
Мнения: 808
Регистриран: 12 09 2014, 10:52
Местоположение: София

Re: Какво очаквате да пристигне по пощата?

Мнение от memcho » 16 04 2023, 20:32

Изображение

Потребителски аватар
rumo71
Маниак
Мнения: 2121
Регистриран: 06 01 2015, 14:55

Re: Какво очаквате да пристигне по пощата?

Мнение от rumo71 » 24 04 2023, 17:17

Кракен!

Изображение

Този път точно по пощата..., да видим кога ще ми падне в ръцете това чудовище

observer
Новобранец
Мнения: 9
Регистриран: 13 07 2022, 09:31

Re: Какво очаквате да пристигне по пощата?

Мнение от observer » 25 04 2023, 12:16

Чакам ей тоя Панерай за скъсаняци:
Изображение
https://spinnaker-watches.com/products/ ... sp-5071-03
Цяла седмица вече е в София и още не могат да ми го докарат кретените от UPS.

Потребителски аватар
rumo71
Маниак
Мнения: 2121
Регистриран: 06 01 2015, 14:55

Re: Какво очаквате да пристигне по пощата?

Мнение от rumo71 » 25 04 2023, 22:54

А оправи ли митницата?

Не са им хич лоши нещата на платноходките, взимал съм няколко часовника директно и от тях и от реселърите им. Обаче и те мнго вдигнаха цените
А Boettger ми е в листата отдавна, даже ми пратих и 30% код за него, ама въпреки всичко надхвърля 1200лв, като мине митица, та и затова и не съм го взел.
Понякога от евро реселърите им излизат по-евтини и то доста. Трябва да се търси

Потребителски аватар
groti
Маниак
Мнения: 506
Регистриран: 12 03 2020, 10:52
Местоположение: София

Re: Какво очаквате да пристигне по пощата?

Мнение от groti » 26 04 2023, 12:30

Spinnaker-ите нямаше ли ги и в SeriousWatches? Аз веднъж се "наиграх" с един Hull от тях. Часовникът е супер, ама драмите по митници и доставки ме убиха. И то от БГ страна. Да го освободя ми отне 2 пъти повече време от доставката. Иначе много качествено изпълнение. Продадох го на колега след 2 години ползване и малко ме е яд :)

observer
Новобранец
Мнения: 9
Регистриран: 13 07 2022, 09:31

Re: Какво очаквате да пристигне по пощата?

Мнение от observer » 26 04 2023, 14:41

От Испания го купих, малко след поста ми го докараха. На първо четене изглежда доста добре, даже е неочаквано компактен. Аз съм с малки китки и имах опасения за размера, но е съвсем ок. Сякаш и точно върви - за денонощие направи +3сек. Доволен :)

Потребителски аватар
rumo71
Маниак
Мнения: 2121
Регистриран: 06 01 2015, 14:55

Re: Какво очаквате да пристигне по пощата?

Мнение от rumo71 » 26 04 2023, 14:43

Моят пък даже и от пощата дойде за 3 дена от Белгия

Изображение

Бъклето кефи

Изображение

Потребителски аватар
Bate_Boyko
Напредващ
Мнения: 61
Регистриран: 17 02 2016, 23:17

Re: Какво очаквате да пристигне по пощата?

Мнение от Bate_Boyko » 26 04 2023, 15:06

Кой е модела на тоя citizen ?

Изпратено от моят SM-S916B с помощта на Tapatalk


Потребителски аватар
groti
Маниак
Мнения: 506
Регистриран: 12 03 2020, 10:52
Местоположение: София

Re: Какво очаквате да пристигне по пощата?

Мнение от groti » 26 04 2023, 20:36

rumo71 написа:
26 04 2023, 14:43
Моят пък даже и от пощата дойде за 3 дена от Белгия

Изображение

Бъклето кефи

Изображение
Ай стига бе... Тъкмо виках с 13-тия часовник за тая година спирам.

Потребителски аватар
rumo71
Маниак
Мнения: 2121
Регистриран: 06 01 2015, 14:55

Re: Какво очаквате да пристигне по пощата?

Мнение от rumo71 » 26 04 2023, 22:54

@ Bate_Boyko Citizen promaster nb6004-08e

@ Къде е тя още...рано е за стоп, колко часовници има по тоя свят :)

snaychev
Новобранец
Мнения: 16
Регистриран: 14 07 2011, 13:34

Re: Какво очаквате да пристигне по пощата?

Мнение от snaychev » 28 04 2023, 09:44

rumo71 написа:
26 04 2023, 22:54
@ Bate_Boyko Citizen promaster nb6004-08e

@ Къде е тя още...рано е за стоп, колко часовници има по тоя свят :)
Честито!
Аз си взех същия на титаниева верига - изключително комфортен за размера си и доста точен.

Изображение

Потребителски аватар
negat1ve
Маниак
Мнения: 954
Регистриран: 23 02 2010, 17:20
Местоположение: София

Re: Какво очаквате да пристигне по пощата?

Мнение от negat1ve » 28 04 2023, 11:37

snaychev написа:
28 04 2023, 09:44

Честито!
Аз си взех същия на титаниева верига - изключително комфортен за размера си и доста точен.

Изображение
Голям ;)
Удоволствието от ниската цена преминава бързо при ниско качество!

Потребителски аватар
gata05
Маниак
Мнения: 2699
Регистриран: 22 05 2014, 13:23

Re: Какво очаквате да пристигне по пощата?

Мнение от gata05 » 02 05 2023, 20:04

Отдавна не бях се разписвал с нещо от марката-Орката издание 2023г.Тествах го в Гюлян-невероятно удобен,перфектна четимост и както само японците го могат,46мм каса,а се носи като 43мм.Цялостното усещане беше за часовник инструмент.Друго,което веднага ми направи впечатление-секундната стрелка нацелва идеално маркерите и не вибрираше при тикване.Току що бяха получили моделът,но нямаха синята му версия.Черният също е красавец,но нали са ми слабост сините...Между другото,в Citizen Watch Europe въобще пък го нямаше синия модел,което е странно.
Изображение

Изображение

Отговори

Върни се в “Други теми за часовници”