Страница 73 от 73

Re: Какво очаквате да пристигне по пощата?

Публикувано: 21 06 2025, 15:19
от tzetz
Чакам с нетърпение една много рядка и уникална Ракета Сектор...
Изображение

Re: Какво очаквате да пристигне по пощата?

Публикувано: 05 07 2025, 10:44
от groti
Снощи пристигна. Този смятам да си остане в колекцията завинаги

Изображение

Re: Какво очаквате да пристигне по пощата?

Публикувано: 05 07 2025, 12:26
от childrolland
groti написа:
05 07 2025, 10:44
Снощи пристигна. Този смятам да си остане в колекцията завинаги

Изображение
Изглежда греховнно добре :))
Аз чакам тия дни един такъв

Изображение

Re: Какво очаквате да пристигне по пощата?

Публикувано: 29 08 2025, 08:59
от dok_vd
Това чакам,....от снощи е в БГ:https://www.jomashop.com/hamilton-jazzm ... 05142.html
Не ми отваря снимка, съжалявам!
П.п....за подарък е, друг ще му се радва! ::up::

Re: Какво очаквате да пристигне по пощата?

Публикувано: 29 08 2025, 12:58
от kkisyov
Изображение

От Chrono24 :))

Re: Какво очаквате да пристигне по пощата?

Публикувано: 13 09 2025, 00:12
от oleg

Re: Какво очаквате да пристигне по пощата?

Публикувано: 20 09 2025, 23:14
от IsoIv
Изображение

Re: Какво очаквате да пристигне по пощата?

Публикувано: 02 06 2026, 16:20
от bogiminator
Изображение

Нямам търпение за първата ми Манта - внос от Япония. ::yahoo::