Часовниците и Властта - Разследване!

Всички въпроси и мнения, които имате и искате да споделите около часовниците.
Потребителски аватар
alexandrov
Маниак
Регистриран: 10 07 2013, 17:26

Re: Часовниците и Властта - Разследване!

Мнение от alexandrov » 15 01 2017, 09:27

stefanov_s написа:Хaxaxa женски часовник 25мм на физкултурник 120 кила смехът е голям!
Гледай произволен филм на Ален Делон или джеймсбондовете от 70-те, пич...
Колите и часовниците малки, героите големи. :)
ПП: не защитавам конкретния човек! за водомероманията говоря :)

Потребителски аватар
cenzor
МОДЕРАТОР
Регистриран: 15 10 2009, 17:47

Мнение от cenzor » 23 03 2017, 23:52

„Всеки човек носи радост. Някои, когато идват, а други, когато си отиват“

monopola
МОДЕРАТОР
Регистриран: 16 08 2011, 15:12

Мнение от monopola » 24 03 2017, 00:01

Доста интересна статия, честно казано съм изненадан. Особено от Нардина и Патека. ::up::
моите часовници за продажба: http://strelki.info/viewtopic.php?f=80&t=12857

Коментари от сделки с мен: http://strelki.info/viewtopic.php?f=56&t=12046

Потребителски аватар
KDelchev
Маниак
Регистриран: 31 05 2014, 16:54

Мнение от KDelchev » 07 04 2017, 21:17

Гледам в момента Панорама по Канал1, Томислав Дончев с костюма, въжето на врата стегнато, ще се удуши, колосан целия, и на ръката с Гармин Феникс 3. Нищо против марката и конкретния часовник /имал съм такъв и само добро мога да кажа/, ама това е друга бира, просто никога дори и не съм си помислял за подобно съчетание ::huh:: ::huh::
Не върви, ама хич, поне според моите критерии.
Последна промяна от KDelchev на 07 04 2017, 22:41, променено общо 1 път.

otof
Маниак
Регистриран: 04 06 2011, 17:39

Мнение от otof » 07 04 2017, 21:41

Изображение
Изображение

Потребителски аватар
KDelchev
Маниак
Регистриран: 31 05 2014, 16:54

Мнение от KDelchev » 07 04 2017, 22:49

Явно менка гумите, но тази вечер беше с тази визия /снимката по-долу, е лично моя/:

Изображение

otof
Маниак
Регистриран: 04 06 2011, 17:39

Мнение от otof » 07 04 2017, 23:32

Технократи :)
Изображение
Изображение
Изображение

marrrto
Активен
Регистриран: 07 07 2015, 13:04

Мнение от marrrto » 09 07 2017, 08:43

Да поразбутам темата малко. Ще прощавате, ако вече е дискутирано, но ми стана любопитно бившия президент Плевнелиев с какъв часовник се е носил. Медиите тръбят, че настоящия залага на евтин кварц на Тисо, но ми стана любопитно предшественика му дали е имал афинитет към по-скъпото.

Това е единствената снимка, която открих, на която макар и зле се вижда повече какво е на китката му:

Изображение

Потребителски аватар
alexandrov
Маниак
Регистриран: 10 07 2013, 17:26

Мнение от alexandrov » 09 07 2017, 11:56

Май идеята на темата е да се види дали някой политик носи часовник, несответстващ на доходите му. И в този смисъл не съществува часовник, който Плевнелиев не би трябвало да носи :)

Потребителски аватар
Puzo
Маниак
Регистриран: 18 10 2016, 09:37

Мнение от Puzo » 09 07 2017, 13:27

Заплатата на Президента у нас е 2-3 пъти по-малка от колкото на един уважаван IT- специалист! Тъй че ако няма далавери и пари на черно, Плевнелиев не би трябвало да е с много луксозен часовник. Но всичко е относително и хипотетично... Възможно е и милиони да има.
Когато си мъртъв, ти не знаеш, че си умрял. Трудно и тежко е само за другите. Абсолютно същото е и когато си ТЪП! ;)

Потребителски аватар
Деян
Активен
Регистриран: 16 03 2011, 19:26

Мнение от Деян » 09 07 2017, 13:32

Изключае президентския пост, Плевнелиев е достатъчно крупен индустриалец. Мисля, че това имаше предвид колегата.

Потребителски аватар
Puzo
Маниак

Мнение от Puzo » 09 07 2017, 13:36

Възможно е, не съм запознат. Никога не ми е бил интересен Плевнелиев. Съжалявам за житейските му неволи и загубата на сина му. Изглежда добър човек, но като Президент ставаше за смях!
Когато си мъртъв, ти не знаеш, че си умрял. Трудно и тежко е само за другите. Абсолютно същото е и когато си ТЪП! ;)

Потребителски аватар
ostap
Маниак
Регистриран: 10 07 2013, 18:06

Мнение от ostap » 09 07 2017, 14:38

Правоъгълния ми прилича на:

Изображение

А също така, когато това недоразумение даваше интервю по телевизията съм го виждал с това. Според мен.

Изображение

:thumbdown:
Изображение

Потребителски аватар
Puzo
Маниак

Мнение от Puzo » 09 07 2017, 14:42

ostap написа:Правоъгълния ми прилича на:

Изображение

А също така, когато това недоразумение даваше интервю по телевизията съм го виждал с това. Според мен.

Изображение

:thumbdown:
Боже, Боже... Плевнелиев и Патек... :)) Асоциация си правя все едно Путин да го видя с Ориент! :))

Потребителски аватар
ostap
Маниак
Регистриран: 10 07 2013, 18:06

Мнение от ostap » 09 07 2017, 15:04

Преди да стане президент, плевела е бил управител и партньор с „Линднер България“, собственик на „Ирис интернешънъл“. Има собственост в „Бизнес парк София“ и го свързват със "София тех парк"...а това са обекти за стотици милиони. Той си е опекъл питката, не го гледай че изглежда като олигофрен. :mrgreen:
Изображение

Потребителски аватар
Puzo
Маниак

Мнение от Puzo » 09 07 2017, 15:06

Така е. не е за мислене... Личи си.

marrrto
Активен
Регистриран: 07 07 2015, 13:04

Мнение от marrrto » 09 07 2017, 19:27

Offtopic: покажи
Благодаря ви за информацията. Беше ми любопитно, защото за доста политици тук се е говорило какво носят, но някак си за бившия президент няма почти нищо.
Ясно е, че е сериозен играч в частния сектор и по тази логика може да си купи каквото пожелае, но пък винаги го има и етичния и морален момент, в който като си президент на една уж сравнително бедна страна, дали е удачно да се носиш с часовници за космически суми. Така де, беше ми любопитно, нито ни е работа да го мислим, нито да го съдим.
Патек-а ми се връзва чудесно за един президент, личното впечатление вече е друго. Не схаванах само аналогията с това Путин да е с Ориент. Но там случая е друг...

Потребителски аватар
Puzo
Маниак

Мнение от Puzo » 09 07 2017, 19:32

marrrto написа:
Благодаря ви за информацията. Беше ми любопитно, защото за доста политици тук се е говорило какво носят, но някак си за бившия президент няма почти нищо.
Ясно е, че е сериозен играч в частния сектор и по тази логика може да си купи каквото пожелае, но пък винаги го има и етичния и морален момент, в който като си президент на една уж сравнително бедна страна, дали е удачно да се носиш с часовници за космически суми. Така де, беше ми любопитно, нито ни е работа да го мислим, нито да го съдим.
Патек-а ми се връзва чудесно за един президент, личното впечатление вече е друго. Не схаванах само аналогията с това Путин да е с Ориент. Но там случая е друг...
Плевнелиев няма никаква осанка и въобще не му ходи Патек!
Путин е човек с осанка и не му ходи прост часовник! Коренни противоположности. Това визирах. ;) :)

Потребителски аватар
Деян
Активен
Регистриран: 16 03 2011, 19:26

Мнение от Деян » 09 07 2017, 19:35

Дали е етично и морално... ами той е (бил) президент на нацията. Добър или лош, бил е Главата на държавата, няма лошо да демонстрира положение, още повече че не лежи само на президентската заплата... нали така. По тая логика, понеже живеем в бедна (субективно мнение, между другото) държава, би било неморално и в тоя форум да се показват часовници за повече от 50лв, но виждате какво е... ролекси, омеги, брайтлинги и какво ли още не от часовниковата фауна. Когато се регистрирах такива машини бяха рядкост тук, радвахме се на сейко, ориент, много руски произведения и от време на време някоя винтидж Омега. Сега виждате какво е, за добро или лошо. Не сме за жалене май. :) ::drinks::

Отговори

Върни се в “Други теми за часовници”