Интересни часовници от обяви

Всички въпроси и мнения, които имате и искате да споделите около часовниците.
Потребителски аватар
Puzo
Маниак
Регистриран: 18 10 2016, 09:37

Re: Интересни часовници от обяви

Мнение от Puzo » 05 01 2018, 09:42

kunev написа:Ролекс Дате стумана-злато 35mm :D
https://www.olx.bg/ad/rolex-date-ID7dfB ... bd8caa9996
Rolex Oyster Perpetual Date 15203 two tone
без lug holes, т.е. от по-новите каси
В обявата във форума написал "докОменти". Хааайде, тази дума често се греши от неграмотници, не се учудих...
Но това да напишеш стУмана, си е просто изкуство...
Чудя се този господин как има въобще акъл да притежава Ролекс!? Ами не знам за Вас, но аз съм потресен от такива неща. Нищо, че в Абсурдистан всичко е възможно! ;)
Когато си мъртъв, ти не знаеш, че си умрял. Трудно и тежко е само за другите. Абсолютно същото е и когато си ТЪП! ;)

Toshiro
Маниак
Регистриран: 26 06 2014, 12:23

Мнение от Toshiro » 05 01 2018, 10:53

Човече, престани да лепиш етикети на хората! Грозно е. На мен, честно, ми е неприятно да чета високопарни и комплексирани изказвания "кой-какъв-защото" и те подминавам по принцип, но сега не се стърпях.

Потребителски аватар
Puzo
Маниак

Мнение от Puzo » 05 01 2018, 11:17

Toshiro написа:Човече, престани да лепиш етикети на хората! Грозно е. На мен, честно, ми е неприятно да чета високопарни и комплексирани изказвания "кой-какъв-защото" и те подминавам по принцип, но сега не се стърпях.
Ще лепя етикети на когото си поискам, поради простата причина, че се самоиронизирам и лепя етикети постоянно и на себе си! ;)
Да повторя и заставам зад думите си: ДА ПИШЕШ СТУМАНА Е ПОЗОРНО. Габровски циганин със четвърто отделение няма да го напише.
Всеки прави грешки, не сме в училище. Аз също бъркам. Говорим за нещо елементарно, обаче...
Когато си мъртъв, ти не знаеш, че си умрял. Трудно и тежко е само за другите. Абсолютно същото е и когато си ТЪП! ;)

Toshiro
Маниак
Регистриран: 26 06 2014, 12:23

Мнение от Toshiro » 05 01 2018, 11:22

Puzo написа:Ще лепя етикети на когото си поискам, ...
::thumb::

Потребителски аватар
cenzor
МОДЕРАТОР
Регистриран: 15 10 2009, 17:47

Мнение от cenzor » 05 01 2018, 11:25

Puzo, ясно е че се гордееш с правописа и грамотността си.
Това е чудесно, но няма нужда да го навираш в лицето на хората при всеки удобен повод...
"Чудя се този господин как има въобще акъл да притежава Ролекс!?" - последно като гледах, за притежание на Ролекс не се изискваше нищо, освен да имаш и платиш 5-10-15 000лв.
„Всеки човек носи радост. Някои, когато идват, а други, когато си отиват“

Потребителски аватар
Puzo
Маниак

Мнение от Puzo » 05 01 2018, 11:33

cenzor написа:Puzo, ясно е че се гордееш с правописа и грамотността си.
Това е чудесно, но няма нужда да го навираш в лицето на хората при всеки удобен повод...
"Чудя се този господин как има въобще акъл да притежава Ролекс!?" - последно като гледах, за притежание на Ролекс не се изискваше нищо, освен да имаш и платиш 5-10-15 000лв.
Разбира се. :) Напълно си прав. Донякъде... :)
Имам някакви си мои разбирания. Това е изкуство за ценители, хора, които гледат по друг начин на часовниците. Имаш Ролекс, което не е просто часовник, а бижу, струващо хиляди. Недопустимо е да си прост и да се излагаш. Ами така ги виждам аз нещата, не знам. :)

Потребителски аватар
alex_slav
Маниак
Регистриран: 24 07 2013, 20:17

Мнение от alex_slav » 05 01 2018, 11:56

Ще трябва да се забрани със закон притежаването на Ролекс от хора не взели изпит за правопис и средна интелигентност.

limonata
Почитател
Регистриран: 01 06 2016, 17:01

Мнение от limonata » 05 01 2018, 13:21

Изображение

Екслузивна снимка след завършване на втората магистратура.
“Ох, да, да, още, да, не спирай” - Джена Джеймсън

Потребителски аватар
BorisDimitrov
Маниак
Регистриран: 13 08 2014, 18:03

Мнение от BorisDimitrov » 05 01 2018, 15:03

Puzo написа:
cenzor написа:Puzo, ясно е че се гордееш с правописа и грамотността си.
Разбира се. :) Напълно си прав. Донякъде... :)
Имам някакви си мои разбирания. Това е изкуство за ценители, хора, които гледат по друг начин на часовниците. Имаш Ролекс, което не е просто часовник, а бижу, струващо хиляди. Недопустимо е да си прост и да се излагаш. Ами така ги виждам аз нещата, не знам. :)
Мой съученик, от друг етнос, който НЕ завърши 9ти клас, има Дейтона и АР или по-просто казано : Хора всякакви

Потребителски аватар
kunev
Новобранец
Регистриран: 10 01 2015, 16:09

Мнение от kunev » 05 01 2018, 15:36

Не съм видял, че има обява и във форума.
И все пак най-популярната марка часовници, т.ч. не е много учудващо човек, който има възможности да си купи точно Rolex :) .

Обаче за този като гледам няма обява във форума:
https://www.olx.bg/ad/rolex-submariner- ... eea89e4b60
Rolex Submariner Date 16610
Плътни крайни звена (solid end links), без дупки по касата (no holes), гравиран безел от вътрешната страна (ROLEX ROLEX ROLEX), заради което се води междинен модел на края на производството на 16610 ('06-'09).
"A thing of beauty is a joy forever"

V&G
Почитател
Регистриран: 06 05 2015, 15:48

Мнение от V&G » 06 01 2018, 20:10

Чесовника е трепач ::crap:: ::crap::

Потребителски аватар
mitadoc
МОДЕРАТОР
Регистриран: 19 09 2010, 12:43

Мнение от mitadoc » 12 01 2018, 17:46

Надявам се никой да не купи тази реплика ::angry::
Daydreamer

Потребителски аватар
phil05
Маниак
Регистриран: 26 05 2012, 10:40

Мнение от phil05 » 12 01 2018, 18:59

Календарчето и силикагела са покъртителни :)) Даже повече от това :
Корпус и верижка: Висококачествена благородна златна стомана тип 904L / розаво злато масивно 18 карата с невероятен блясък и полировка
...
Верижка: Стоманена 18 карата масивно злато, която може да се регулира
...
Сериен номер е гравиран на верижката CL5-72200 STEEL INOX
Е не е истина вече ... :((

Интересно какво има вътре и как са му докарали секундите на 6 часа...

Потребителски аватар
ostap
Маниак
Регистриран: 10 07 2013, 18:06

Мнение от ostap » 12 01 2018, 19:08

"текуща цена
16100.00 лв" ...упущихме изгодната сделка ::crap::
Изображение

Потребителски аватар
senna
Маниак
Регистриран: 02 03 2010, 22:11

Мнение от senna » 12 01 2018, 19:39

phil05 написа:Интересно какво има вътре и как са му докарали секундите на 6 часа...
Има
Movement: 31423
http://www.findrichardwatches.me/replic ... e7n60149p2
Каквото и да означава това. :lol:

Е как, как... едно към едно
The new 4130 Rolex Clone Chronograph movement is a dream come true for all Rolex replica watch enthusiasts. The Solidswiss.cd movement design studio has replicated 1:1 the 4130 Rolex master piece and now our Rolex Daytona Chronographs are exclusively equipped this remarkable new Swiss movement.
https://www.solidswiss.cd/blog/New-4130 ... -Movement/

1:1/4130:31423 :(( :(( :((
”Никой не е толкова безинтересен колкото един човек без интереси.”

Потребителски аватар
Дон Жуан
Маниак
Регистриран: 31 05 2014, 13:09

Мнение от Дон Жуан » 12 01 2018, 20:24

mitadoc написа:
Да! И аз искрено се надявам! Както и се надявам някой най-накрая да удари савака на подобни селски тарикатчета!!! ::angry::
Заради такива "почетни граждани на Габрово" като него, както и за колегата Пузо, който също е габровец ми идва да си сменя гражданството........
Колега, Ненов любопитно ми е какви етикети си лепиш ти на себе си??? Това в кръгът на шегата, разбира се! Иначе казано въобще не ме вълнува но да се изказваш категорично за хора, за които хал хабер идея нямаш ми идва горница! Може би е редно Сена да го каже, но именно той купи Събмаринера от същия човек, чиито правопис коментираш.....и мнението му беше, че са възпитани и коректни хора и е останал с отлични впечатления!
В ежедневието си много хора пишат през таблети, телефони и пр. така, че подобни грешки са допустими!
А на този със златния Ролекс му писах да се видим.....реакцията беше "ама ще го купуваш ли?.....колко даваш.....имам оферта от един човек...." и пр. така или иначе не се обади......

wheezy
Маниак
Регистриран: 15 11 2013, 22:33

Мнение от wheezy » 12 01 2018, 20:32

Престанете с тия кой какво казал и как го направил, нито ще се промени някой заради 3 поста във форума, нито нещо друго позитивно ще се случи, само безкрайни спорове и "аз съм по-по-най".

Относно тая Daytona, той циферблатът е малко все едно аз съм го писал и редил.. Едва ли има толкова глупави хора с 16000 лв за часовници, че да го купят де :)
Before:
Oris Artelier Small Seconds Pointer Day; Montblanc Meisterstuck PL-7034; Zenith Pilot Big Date; Omega Seamaster Planet Ocean; Romain Jerome Moon Dust DNA; Breitling Colt Chronograph II; Tudor Fastrider Chronograph; Ulysse Nardin Maxi Marine Diver; Zenith El Primero 36000 vph; Fortis Aviatis B-42 Aeromaster Dawn; Panerai PAM 112; Hamilton Pan Europ; Omega Seamaster PO 8500;

Потребителски аватар
Puzo
Маниак

Мнение от Puzo » 12 01 2018, 21:08

Дон Жуан написа:
mitadoc написа:
Да! И аз искрено се надявам! Както и се надявам някой най-накрая да удари савака на подобни селски тарикатчета!!! ::angry::
Заради такива "почетни граждани на Габрово" като него, както и за колегата Пузо, който също е габровец ми идва да си сменя гражданството........
Колега, Ненов любопитно ми е какви етикети си лепиш ти на себе си??? Това в кръгът на шегата, разбира се! Иначе казано въобще не ме вълнува но да се изказваш категорично за хора, за които хал хабер идея нямаш ми идва горница! Може би е редно Сена да го каже, но именно той купи Събмаринера от същия човек, чиито правопис коментираш.....и мнението му беше, че са възпитани и коректни хора и е останал с отлични впечатления!
В ежедневието си много хора пишат през таблети, телефони и пр. така, че подобни грешки са допустими!
А на този със златния Ролекс му писах да се видим.....реакцията беше "ама ще го купуваш ли?.....колко даваш.....имам оферта от един човек...." и пр. така или иначе не се обади......
Понятие нямам за к'во аджаба иде реч и къде ме намесваш!? ::huh:: Нито съм коментирал тази Дейтона, нито нищо...
Виж... разбира се, че пишем в забързаното ежедневие. Аз също бъркам, всеки... човешко е.
Сега зацепих, навярно говориш за "стУманата" Е, потресаващо е. :) Професионално изкривяване ми е това и забелязвам, няма как! Относно етикетите, поставям си ги всеки ден на себе си и за да "обвиня" някой, то първо "обвинявам" себе си! ;)
Иначе гордея се, че съм Габровец и ако бях малко по-напорист преди 4 години, сега щях да съм редом до фотографа, който прославя града ни! ;) Вярвай и мен ме е срам от много габровци, но това е положението! Аз съм чистокръвен такъв и го доказвам многократно!
Знаеш ли, че моят принцип е (беше) "аз да съм зле, на Вуте да му е добре", за това позволявах да ми се качват на главата!
А човекът със "стуманата" с удоволствие бих му се извинил. Както казах професионално изкривяване ми е. Как да ти кажа... Личи си кой допуска грешки по невнимание и кой си е неграмотен. :) Личи си!
Сена, който е безкрайно интелигентен, как един път не го видях да сбърка, м? И други, и други... Личи си просто кой има А- Б-то, това е. :) Както и да е. На маса ме чакат, аз пиша лакърдии, тцтц... ;) Аман от часовници!
Последна промяна от Puzo на 12 01 2018, 21:36, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
dvd7586
Почитател
Регистриран: 11 03 2014, 15:03

Мнение от dvd7586 » 12 01 2018, 21:20

Гарантирам ти че имам повече образования от теб и съм убеден че съм по не-грамотен.Срам ме е от себе си и почвам да се самосезирам.Стига прави темата клозет щото вече хората не я четат. ::drinks::

Отговори

Върни се в “Други теми за часовници”