Вносител на Касио

Всички въпроси и мнения, които имате и искате да споделите около часовниците.

Вносител на Касио

Мнениеот ivo99 » 12 12 2017, 13:51

Здравейте колеги искам да споделя с вас за един човек с който се запознах на скоро при една покупка на едно касио .
Основното което искам да кажа за този човек и смятам че доста от вас може да имат интерес към него и неговите часовници. Така този човек внася оригинални часовници касио от чужбина като цяло до колко то разбрах той ги купува там и продава тук . Голяма част от часовниците са много запазени били са мостри или просто са били на витрини , разбира се има и такива с външни забележки ,но те са съобразени с цените .
Аз лично вече си закупих 2 часовника от него и съм много доволен за това пускам темата за да може още някой който има желание да ги разгледа и може би да си закупи .Човека ги продава в олх и във фейст бук ,което на пръв поглед е доста съмнително както сме свикнали всичко в тези сайтове да е реплика и менте ,но явно и там се продават качествени неща .
Основното за което пускам темата е ,че съм много доволен от Цани с който се срещнах лично и поговорих и той се оказа човек като нас със страст към часовниците и за това ви го препоръчвам . Това е страницата му в олх https://bluebox.olx.bg/
За да видите за какво иде реч ще кача снимки на покупки от него. Благодаря за вниманието и ви пожелавам весели празници. Простете за лошите снимки ,но са с телефона успешна седмица .
Поздрави Ивайло .
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение