Еконт? Или некоректен получател!

Всички въпроси и мнения, които имате и искате да споделите около часовниците.
Потребителски аватар
KDelchev
Маниак
Регистриран: 31 05 2014, 16:54

Re: Еконт? Или некоректен получател!

Мнение от KDelchev » 21 06 2019, 12:34

Seikosha написа:
21 06 2019, 06:16
Делчев, примерът ти е малко дантела марка.
Сейкоша, дадох пример с реална ситуация, която ми се е случила, пък дали за теб е дантела марка, и ти се вярва или не, все ми е тая.
Беше преди доста години, пратката беше доста обемна, нямаше как да я взема и транспортирам от офис. Не помня вече, но в случая куриера, със сигурност не беше Еконт. Търговецът беше уредил и платил всичко, и им беше дал номера ми, само за да се разберем за час на доставка, защото както вече споменах, ми беше нужна помощ, за да пренеса нещата. И, наистина хората се свързаха с мен, уточнихме часовия диапазон, разбира се, с евентуален толеранс от +/-, ама накрая плюса стана няколко часа...

Потребителски аватар
Seikosha
Маниак
Регистриран: 15 06 2014, 15:48

Мнение от Seikosha » 21 06 2019, 15:28

Може бе, особено ,ако е нямало опция за фиксиран час. Пълно е с калпазани.
"Човекът откри времето,Сейко го усъвършенства" " 浪人 "

Потребителски аватар
phil05
Маниак
Регистриран: 26 05 2012, 10:40

Мнение от phil05 » 21 06 2019, 17:35

KDelchev написа:
20 06 2019, 23:18
...
Съгласен съм с написанато, до някъде ме развесели, в добрия смисъл на думата, с тази тънка нотка на неподравен сарказъм, ама не пожелавам на никого, да върви по ръба на бръснача, и тоя "чар", да го "очарова" доста солено в един слънчев ден. ...
...
Няма и грам сарказъм, може би малко шега. Аз си обичам пазарите, един от най хубавите ми детски спомени е старият пазар в Плевен, останал още именно от преди Освобождението, един от най големите в страната.

Друг въпрос, че смисъла на търговията на пазара и в магазина е била да идеш да видиш и търговеца, и стоката, хора и живот, а при онлайна е обърнато наопаки. Да си носим последствията, щом така искаме.

Само едно нещо не може да ми го побере акъля, как може да се пазаруват дрехи и обувки онлайн, без да ги видиш, материал, изработка, даже и без да ги видиш стават ли и как ти стоят. Въпреки, че после може да се върнат. Ако ще да си го видял току - що модела и марката в някой магазин. Понеже съм в бранша, де :)). Но да не влизам в детайли ...

А пък за часовник и то втора ръка, да не говорим. Ако не е от някой, който познаваш и му имаш пълно доверие. Но който както иска...
Последна промяна от phil05 на 21 06 2019, 17:43, променено общо 1 път.

popayo
Маниак
Регистриран: 23 08 2010, 13:46

Мнение от popayo » 21 06 2019, 17:40

Последно ще има ли последици за измамника, Еконт дават ли информация? Или всичко скрито покрито - да не се разчуе.

Потребителски аватар
Seikosha
Маниак
Регистриран: 15 06 2014, 15:48

Мнение от Seikosha » 23 06 2019, 01:03

Aaaaa и десерт са ни приготвили нашите любими законодатели,що трябва да плащаме "евтини" такси, ще вземат от частниците и с парите ще субсидират държавната БГ Пощи, що трябва да бъркат в бюджета ,както тихомълком взеха от пенсиите на инвалидите и ги дадоха на майките с деца с увреждания за да и запушат устата :)) Тъй ,че далаверите по високите етажи са най-мръсни.
https://blitz.bg/obshtestvo/slagat-dds- ... 81074.html
"Човекът откри времето,Сейко го усъвършенства" " 浪人 "

Отговори

Върни се в “Други теми за часовници”