Някой може ли да ми каже има ли стойност този часовник?

Информация и мнения за конкретни модели и марки

Re: Някой може ли да ми каже има ли стойност този часовник?

Мнениеот shtora » 30 08 2013, 16:55

Прави са колегите, които казват, че е толкова, за колкото го продадеш.
Аз преди години продадох тук много подобен (но като гледам снимките, може би по-запазен) EDOX с ETA 955.414.
Ако все пак трябва да оценявам, според мен 50 лв. за този Junghans са прекалено много.
shtora
Маниак

Мнениеот Sir Tomaz » 30 08 2013, 17:02

bobi написа:По тази тема трябва да пише човек, който знае отговора на въпроса или може да помогне на човека (аз поне се опитах) задал този въпрос, а не някой като kokokoz, който търси поводи да се заяжда със своите колеги и да не пише по темата т.е. да не дава отговор на въпроса.

Според мен въобще не се заяжда ами е напълно прав. Сред всичките безумни мнения и теми, с които заля форума ми се струва уместно. А да пишеш, че колегата tosunbei пише "глупостииии" е несериозно, при положение, че е доста по-навътре в нещата от теб.
Изображение
Аватар
Sir Tomaz
Маниак

Мнениеот dilaz » 30 08 2013, 18:28

"Тези акаунти не бяха мои, братовчед ми искаше да ме прецака, но вкъщи сме с рутер и той хващаше WIFI и става с еднакво IP. Искам да се извиня за това недоразумение за всички спечелили търгове на мои часовници."

Що за смехотворно обяснение?! Ми то всички сме свързани към някакъв общ рутер, ама това не ни пречи да си имаме собствени IP-та и акаунти ...
Аватар
dilaz
Активен

Мнениеот BullDog » 30 08 2013, 23:50

Offtopic: покажи
dilaz написа:"Тези акаунти не бяха мои, братовчед ми искаше да ме прецака, но вкъщи сме с рутер и той хващаше WIFI и става с еднакво IP. Искам да се извиня за това недоразумение за всички спечелили търгове на мои часовници."

Що за смехотворно обяснение?! Ми то всички сме свързани към някакъв общ рутер, ама това не ни пречи да си имаме собствени IP-та и акаунти ...

E, хайде сега, ясно какво уж има пред вид - в LAN-а са с различни IP-та, но WAN-а му има едно, най-вероятно динамично, IP. За "пред света", той и братовчед му са едно и също IP.
Но това по никакъв начин не обяснява, как братовчед му е влязъл в неговия акаунт с неговата парола. :))
Аватар
BullDog
Активен

Мнениеот julsi » 31 08 2013, 00:55

kokokoz написа:
bobi написа:Глупостииии
Някакъв човек в и-бея му иска 33$ http://www.ebay.com/itm/Junghans-Junior ... 58a3cd16c9
Още един линк, но не знам паричната единица, която е написана. >>> http://www.limundo.com/kupovina/Kolekci ... 0/13289441

ти пък какъв критерий си?? кога стана калайджия,кога ти почерня задника!къде и ти барабар петко с мъжете!кога и ти стана разбирач от часовници?? кога и търговец стана?? имаш ли представа кой,кой е във форума че да му опонираш?? и да налагаш мнение,че и да налагаш съвети те си??
един часовник струва точно толкова колкото се плати за него!друго което е,че ибей не е мерило за българския пазар!

кококо.....не знам какъв си...пиша с малки букви единствено заради теб....момчето е на 15 години и дори и задника му да не е черен има време и потенциал да почернее......за разлика от твоя :))
julsi
Активен

Мнениеот tanatsi » 31 08 2013, 06:56

За последен път се уверявам,че в този форум гигантзма се толерира.
Жалко.
/и преди съм писал за касти във форума/
tanatsi
Маниак

Мнениеот Blond » 31 08 2013, 10:17

По темата: часовникът, както казаха по-горе, струва толкова, колкото ти дадат за него.
Алгоритъмът на определяне на цената му е:
- проверява се цената в нет-а,
- калкулира се колко е дадено за него,
- умножава се по коефицент + или минус съобразно това колко искаш да изкараш от него, колко бързо искаш да стане сделка, каква е стоката която продаваш,
- обявява се за продажба с точно описание,
- чакаш потенциален клиент да се свърже с теб,
- преговаряте за цената,
- продаваш/чакаш друг клиент.

Извън темата:
Offtopic: покажи
julsi, ами да си каже, че е на 15 момчето. Аз и на 40 да е пак не мога да го взема насериозно - без да го познавам, а базирайки се само на постовете му. За два месеца от регистрацията си вече има над 200 поста, от които броят на стойностните е много съмнителен. Това че има потенциал да се развива повече и от мен и други "възрастни" колеги от форума си е ясно - има да ни гони с по 20-30 години, но начинът му на развитие може да се определи дори от дружеските или по-груби забележки по негов адрес във форума. Ако не ги вземе под внимание, си остава негов проблем.

tanatsi, аз не съм с такова впечатление (за гигантизма и кастите във форума).
Аватар
Blond
Маниак

Мнениеот tanatsi » 31 08 2013, 11:10

Винаги подтискам това си мнение,но понякога не се сдържам,изказа на kokokoz ме провокира.
tanatsi
Маниак

Мнениеот kokokoz » 31 08 2013, 11:25

julsi написа:
kokokoz написа:
bobi написа:Глупостииии
Някакъв човек в и-бея му иска 33$ http://www.ebay.com/itm/Junghans-Junior ... 58a3cd16c9
Още един линк, но не знам паричната единица, която е написана. >>> http://www.limundo.com/kupovina/Kolekci ... 0/13289441

ти пък какъв критерий си?? кога стана калайджия,кога ти почерня задника!къде и ти барабар петко с мъжете!кога и ти стана разбирач от часовници?? кога и търговец стана?? имаш ли представа кой,кой е във форума че да му опонираш?? и да налагаш мнение,че и да налагаш съвети те си??
един часовник струва точно толкова колкото се плати за него!друго което е,че ибей не е мерило за българския пазар!

кококо.....не знам какъв си...пиша с малки букви единствено заради теб....момчето е на 15 години и дори и задника му да не е черен има време и потенциал да почернее......за разлика от твоя :))

колега ти пак опитваш да се надскочиш! :lol: :lol: не се напъвай,свикни с възможностите си! ;)
Аватар
kokokoz
Маниак

Мнениеот kokokoz » 31 08 2013, 11:29

tanatsi написа:За последен път се уверявам,че в този форум гигантзма се толерира.
Жалко.

сподели за кастите! какво по точно е гигантизма във форума? нека погледна нещата през очите ти! може пък и да си прав!
Аватар
kokokoz
Маниак

Мнениеот stdenev » 31 08 2013, 11:34

Колегата tanatsi отдавна е смъртно и някакси по детски обиден на форума и не пропуска случай да покаже своето възмущение...
"А пък моля, един модератор ме засегна!!! Аааа, не може така, тук има касти!!! :(( "
Не знам защо, но неговите мнения винаги ме подсещат за италианската bandiera rossa...

Равенство за всички във форума!!! Еднакви мненния на всички (ако може като моето).... !!! Червено знаме!!!

Колега, стига вече, разбрахме твоето мнение по въпроса, форумът е гаден и някак отвратително капиталистически и нечовечен... няма равенство...
Само не разбирам, ти защо така се измъчваш да участваш в него?!? ::huh::
Айде поздрави и Червено знаме!!! ::thumb::

Fine quality is remembered long after the pain of spending money!!!
Аватар
stdenev
МОДЕРАТОР

Мнениеот BullDog » 31 08 2013, 13:03

Изтрих си оригиналния пост.

@mitadoc - сори
@Ivan Penkov - давам ти 50 лева (33 $) за този часовник, ако те устройва, пиши на лични.
@Love Seiko - ако колегата се навие да ми продаде часовника, ще му дадеш адреса си, да ти го прати на теб, подарявам ти го.

Та колко казвате струва този часовник? :))
Последна промяна BullDog на 31 08 2013, 13:23, променена общо 1 път
Аватар
BullDog
Активен

Мнениеот mitadoc » 31 08 2013, 13:15

Стана тя,каквато стана...
Daydreamer
Аватар
mitadoc
МОДЕРАТОР

Мнениеот tanatsi » 31 08 2013, 14:43

stdenev написа:Колегата tanatsi отдавна е смъртно и някакси по детски обиден на форума и не пропуска случай да покаже своето възмущение...
"А пък моля, един модератор ме засегна!!! Аааа, не може така, тук има касти!!! :(( "
Не знам защо, но неговите мнения винаги ме подсещат за италианската bandiera rossa...

Равенство за всички във форума!!! Еднакви мненния на всички (ако може като моето).... !!! Червено знаме!!!

Колега, стига вече, разбрахме твоето мнение по въпроса, форумът е гаден и някак отвратително капиталистически и нечовечен... няма равенство...
Само не разбирам, ти защо така се измъчваш да участваш в него?!? ::huh::
Айде поздрави и Червено знаме!!! ::thumb::

Забрави да ме сложиш и в протестните митинги :(( .
Въпроса ти защо участвам е поредното доказателство.
Бъди здрав.
tanatsi
Маниак

Мнениеот nautylus » 31 08 2013, 16:40

tanatsi написа:За последен път се уверявам,че в този форум гигантзма се толерира.
Жалко.

Колега , ако имаш да кажеш нещо конкретно , защо не го кажеш в прав текст
ами шикалкавиш ?
Какво толкова те провокира поста на kokokoz , че ми говориш за касти и гигантизъм ?
Първо прочети и асимилирай всички теми , постове и т.н. писания на въпросния колега
/ Боби или love seiko , незнам / и после си представи , че има още 10 такива в тоя форум .
Мислиш ли , че ще можеш да прочетеш нещо стойностно тогава или да отсееш някаква
информация от спама който ще те е залял ?!
Аз , форума го виждам тук като пряко отражение на живота около нас , и като такова то се
подчинява на някакви неписани правила и норми на поведение . Иначе -- ХАОС !
Да не мислиш че , например аз / с 25 г. стаж в частния бизнес и смея да твърдя - успешен /
ще търпя човек без един изкаран лев в живота си , да ми дава акъл още повече конкретно
за моя бизнес !?
В случая в този форум към хора като certomaz , kokokoz , cenzor , miroman , monopola и т.н / да не
говорим пък за професионално занимаващите се с часовници , колеги / - през които са
минали стотици часовници и механизми , не защото нямат какво да си правят парите ,а
от ЛЮБОВ към тези "машинки" , аз мога да изпитвам само респект и уважение , и чета
техните постове с удоволствие , защото има какво да науча от ТЯХ , а не от горепосочения
"колега" . Съветвам те да направиш и ти същото , а не да се цупиш ако някой от тях направи
забележка или язвителен пост - най вероятно има защо !
::drinks::
Извинявам се на всички за острия тон и спам-ския пост , най вече на автора на темата !
nautylus
Активен

Мнениеот tanatsi » 31 08 2013, 16:49

Все пак бъдете по-любезен,не разговаряте със съпругата си.Ако не ви харесва мнението на някой го кажете по
нормален начин,а то "цупиш",смешничко ми се вижда.
Не коментирам Боби или някой друг,не го и защитавам,коментирам изразните средства на членове на форума.
Ни най-малко не уважавам мнението на изявени членове,напротив,за това съм и във форума.
Коментирам как някои си позволяват да използват определения и изрази,които не са типични за форума.
Всеки друг позволил си да се представи в тази светлина ще бъде баннат и то правилно.
И те така.
tanatsi
Маниак

Предишна

Назад към Марки, модели, новини, коментари