Мнение за Raymond Weil Maestro Phase de Lune Semainier

Информация и мнения за конкретни модели и марки

Мнение за Raymond Weil Maestro Phase de Lune Semainier

Мнениеот DimitarV » 25 11 2017, 19:31

Здравейте!

Харесал съм един модел на Raymond Weil, но много трудно намирам информация за него. Става дума за Maestro серията, моделът е 2859-STC-00659 - http://www.julliany.com/?product=raymon ... -stc-00659. Не успявам и ревюта да намеря и се надявам ако някой тук е запознат да бъде така добър дa ме осведоми:

- като цяло заслужава ли си цената
- датата всеки месец ли трябва да се сверява? С други думи ползва full calendar или annual? Вторият тип доколкото знам се сверява веднъж годишно, на 1ви март. Питам понеже в описанието от джулиани има някаква уклончива информация)

Ако случайно се намери и собственик на такъв, ще се радвам да чуя мнението му.
DimitarV
Новобранец

Re: Мнение за Raymond Weil Maestro Phase de Lune Semainier

Мнениеот stelian123 » 26 11 2017, 12:28

Здравей!

Ще си позволя да дам едно скромно мнение ... В този ценови диапазон, можеш да вземеш нещо много по-реномирано и доказано. Лошото при Реймънд е, че не държи цена и ако не дай си Боже ти омръзне след време, ще го продадеш с голям зор и голяма загуба. Помисли, разгледай още, ако не държиш на нов, възможностите за бюджета ти са огромни!

Поздрави!
Casio JC-30
Citizen NY0040E
stelian123
Активен

Re: Мнение за Raymond Weil Maestro Phase de Lune Semainier

Мнениеот DimitarV » 26 11 2017, 14:55

Благодаря за мнението! Не ме притеснява дали ще ми омръзне, нито дали ще му падне цената. Ако часовникът работи ще си го нося. Просто се надявам че за тези пари механизмът на календара ще е annual и няма да се налага да сверявам дата всеки месец. Не че е проблем, просто според мен не оправдава цената. Иначе търся нещо сходно като визия - кръгъл dial, римски цифри. Не държа да има усложнения, просто при този ми хареса дизайна - елегантен е. Нещо подобно е това - https://www.jomashop.com/montblanc-watch-108736.html
DimitarV
Новобранец

Назад към Марки, модели, новини, коментари