Предложения за гравиране отстрани и на задния капак

Дискусии, предложения, коментари, примерни модели и цялостна организация около евентуален модел на форума
Потребителски аватар
kagebista
Маниак
Регистриран: 11 01 2010, 17:14

Re: Предложения за гравиране отстрани и на задния капак

Мнение от kagebista » 10 08 2011, 08:36

felix написа:
zillius написа:Наистина хубаво би било логото на форума да е на закопчалката,а на задния капак само strelki.info xx/50
точно
Идеално като вариант! Но ще е хубаво ако има опция да гравираме и никнеймовете си. На никой няма да му е гот да види след време в раздела продава - "Продавам си форумния часовник..." Това го пиша - защото възприемам една такава поръчка като нещо сантиментално и стойностно за да се откаже след време човек от него.
Дано се намери и добра опция за гравиране или принтиране на циферблата с логото което е одобрено за това...
Изображение

Потребителски аватар
Groot
Маниак
Регистриран: 27 09 2009, 17:22

Мнение от Groot » 10 08 2011, 08:40

Някой от никовете са доста дълги и не мисля, че е добър вариант да се изписват на самия часовник.
Освен това логото ни изобщо не е подходящо да бъде гравирано където и да е. Мисля, че един надпис "Strelki.info" e достатъчно семпъл и обозначаващ все пак какъв е този часовник

Потребителски аватар
aspitzer
Активен
Регистриран: 19 02 2011, 21:04
Контакти:

Мнение от aspitzer » 10 08 2011, 23:09

Имаме ли нещо решено като визия,за да пусна едно запитване.Нещо не се сещам как ще се уточнят всички неща визуално-размер на гравирането,шрифт и тн.Не мисля и че някой може да направи такава визуализация,че 30-40 човека да си представят,какво ще сложат на ръката си.От опит знам,че е много добре някои неща да се видят 1към1.Дали няма вариант един часовник да се направи в краен вариант и да се покаже на всички?...Просто си представям,какво ще си кажете един на друг,ако от 40 човека,30не са доволни от крайната визия...Може този часовник-мостра да не се гравира,а просто да се надпише някак.....

Потребителски аватар
Sir Tomaz
Маниак
Регистриран: 02 09 2010, 13:19

Мнение от Sir Tomaz » 10 08 2011, 23:26

Допада ми strelki.info повече от това дългото... иначе помислете за верижките, не е ли по-добре да си поръчаме някаква къстъм каишка допълнително... а лого на верижката, означава, че не можеш да я смениш с нещо друго след време, защото часовника губи част от стойността си на момента... поне аз така смятам.
Изображение

Потребителски аватар
Scenic70
Почитател
Регистриран: 10 05 2010, 22:21

Мнение от Scenic70 » 11 08 2011, 21:13

Идеята на certomaz с допълнителната къстъм каишка е много добра! Остава въпроса откъде ще я поръчаме. Ако е от друг търговец няма ли да оскъпим много проекта?
Изображение

Отговори

Върни се в “Форумен часовник - Стари теми”