От къде? Черна матова плетена верижка о

Подфорум за всички, които имат желание да променят нещо по своя часовник - профилактика, модификации, ремонти и създаване на нови модели часовници

От къде? Черна матова плетена верижка о

Мнениеот lenks » 11 10 2015, 17:29

Привет, колеги,

Имам си много симпатичен часвоник Detomaso Atrani, на който кайшката взе вече леко да се захабява. При нормално носене сигурно ще издържи още доста, но все пак искам да я сменя. Искам да си взема каишка подобна (не е задължително същата) като тази на снимката. Принципно се свързах директно с Detomaso и бях готов да си платя каишка и доставка, но ми казаха, че вече часовника не се продавал и нямали каишки за него, което беше малко тъпо при положение, че говорим за стандартна 20мм каишка, която вероятно използват за не малка част от моделите си. Принципно лесно мога да си взема от амазон или Ebay някаква, но ми е интересно дали мога да си намеря и тук такава на добра цена. Та къде в София мога да си купя качествена такава каишка, която няма да се надраска, налюпи и т.н. след 1 месец?

Изображение
lenks
Новобранец

Re: От къде? Черна матова плетена верижка о

Мнениеот popov308 » 04 02 2016, 12:34

По-добре късно, отколкото никога....
http://www.timestower.bg/4293335-%D1%81 ... 1%86%D0%B8
Аватар
popov308
Активен

Назад към Интервенции и инструменти