Кировские или Полет

Подфорум за всички, които имат желание да променят нещо по своя часовник - профилактика, модификации, ремонти и създаване на нови модели часовници
Отговори
kvant
Новобранец
Регистриран: 19 02 2016, 21:12

Кировские или Полет

Мнение от kvant » 24 02 2016, 19:52

Купих си от битака една машинка за 2 лева и то без каса. И реших че мога да я модна. Защото от две години май нищо не бутам в занаята. Почнах от ангренажния мост , после двигателния и балансовия. Преполагам че темата няма да е досадна! Идеята е да го скелетирам което съм правил доста.
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Изображение

Изображение
Последна промяна от kvant на 26 02 2016, 13:17, променено общо 4 пъти.

Потребителски аватар
senna
Маниак
Регистриран: 02 03 2010, 22:11

Re: Кировские или Полет

Мнение от senna » 24 02 2016, 20:39

Да е досадна темата! Това шега ли е?
Да се наблюдава този процес в развитие със снимки ще е всичко друго, ама не и досадно! Ех, да можеше и с видео. ::thumb:: ::drinks::
”Никой не е толкова безинтересен колкото един човек без интереси.”

kvant
Новобранец
Регистриран: 19 02 2016, 21:12

Re: Кировские или Полет

Мнение от kvant » 25 02 2016, 08:49

Здравей! Ще трябва за видеото да си взема статив щото няма кой да ме снима. Но ще направа и това. Проекта върви бавно защото имам и други занимания. Просто се разтоварвам. Мисля мостовите да ги перлирам или гравирам. Въпреки че остава малка видима част от тях. А от механична гледна точка за здравина на механизъма използвам заложения резерв. А за за видеопрезентацията ще използвам ProShow Gold, Movie Maker или PowerPoint. Като цяло ще бъде с музика и описание. Но нека да зглобя пъзела. И циферблата ще претърпи промени, например ще е открит ремунтуара, баласовия възел и ходовата част. :) ::drinks::

Отговори

Върни се в “Интервенции и инструменти”