Сервиз Rolex Sea Dweller 16600 cal.3135

Подфорум за всички, които имат желание да променят нещо по своя часовник - профилактика, модификации, ремонти и създаване на нови модели часовници
Barking Dog
Маниак
Регистриран: 10 02 2016, 11:29

Re: Сервиз Rolex Sea Dweller 16600 cal.3135

Мнение от Barking Dog » 08 12 2016, 16:04

Майсторе, страхотии показваш!!! ::drinks::
Offtopic: покажи
Ще ме извиняваш, ама и аз от първия пост разбрах че се къпеш веднъж седмично :wtf: :crazy: :wtf: и си викам "каква стана тя сега, ама може на острова такъв да е редът :lol: :lol: :lol: ". Още веднъж, да си жив и здрав и други такива да ни показваш.
Животът е силно заразна болест, която се предава по полов път и винаги завършва със смърт.

tosunbei
Маниак
Регистриран: 22 06 2010, 23:19
Контакти:

Re: Сервиз Rolex Sea Dweller 16600 cal.3135

Мнение от tosunbei » 08 12 2016, 16:38

Barking Dog написа:Майсторе, страхотии показваш!!! ::drinks::
Ще ме извиняваш, ама и аз от първия пост разбрах че се къпеш веднъж седмично :wtf: :crazy: :wtf: и си викам "каква стана тя сега, ама може на острова такъв да е редът :lol: :lol: :lol: ". Още веднъж, да си жив и здрав и други такива да ни показваш.
:)) Нищо чудно и аз да се изкривя като тия малоумници тук :lol: да взема да се къпя 1 път седмично :lol:
Ти глей какви са олигофрени-аз смених две къщи вече и на двете поставях смесителни батерии на мивките и в банята. ::huh:: Те не знаят какво е душ :!: Запушват мивката,правят си водата и се лискат. Така и във ваната :lol: после забърсване и готово.Като разправям на познати в БГ, че на мивките и в банята крановете за студена и топла вода са си отделно,на никой не му се вярва.
Един познат работил някъде с англичанин.Сутринта ингилиза си направил вода в мивката,измил се и казал на нашенеца:
-Можеш и ти да се измиеш. Аз само лицето си измих... :crazy: :wtf:

Отговори

Върни се в “Интервенции и инструменти”