Позитивни/Негативни отзиви

Тук можете да попитате "Струва ли си", да изкажете мнение за модела, да изкажете съмненията си и изобщо всичко, което в самите малки обяви е забранено. Тук също може да намерите коментари и отзиви за сделки на потребители.

Re: Позитивни/Негативни отзиви

Мнениеот drbojo » 09 03 2018, 23:59

Заради сумата на наложения платеж и застаховката предполагам.
"Светлината работи... Гравитацията работи... С всичко друго трябва да рискуваме."
Аватар
drbojo
Активен

Мнениеот rumo71 » 10 03 2018, 00:23

Върху наложеният платеж се плащат 1.2% или 2.5%, според зависи до офис на еконт или до адрес на получателя
В случаят такъв няма и ще си платиш само транспортните разходи, както писах по-рано.
Не е страшно, само е неприятно.
Доставям часовници по поръчка. При интерес към определен модел, пишете на лс
rumo71
Маниак

Мнениеот KDelchev » 10 03 2018, 00:27

nasko_jarti написа:Застраховка?

Застраховка е :thumbup:
Иначе адски неприятна ситуация, напълно го разбирам колегата, и аз съм изпадал в такава...
Аватар
KDelchev
Маниак

Мнениеот Puzo » 10 03 2018, 14:23

И наложен платеж, и застраховка съм плащал много пъти. В най най-лошия случай е било 19-20 лв при мен.
Когато си мъртъв, ти не знаеш, че си умрял. Трудно и тежко е само за другите. Абсолютно същото е и когато си ТЪП! ;)
Аватар
Puzo
Маниак

Мнениеот rumo71 » 10 03 2018, 16:47

Размиваме много темата, ама как ще плащаш наложен платеж на собствената си пратка?
Това означва да си го пратиш сам и..., да си го купиш ти!?
Доставям часовници по поръчка. При интерес към определен модел, пишете на лс
rumo71
Маниак

Мнениеот diksanal » 10 03 2018, 17:44

Така е,след като ''купувача'' в случая не е отишъл да си прегледа пратката,изпращача си поема разходите и в двете посоки.
А че отсреща е имало парашутист някакъв,който поне транспорта не си е поел,изключаем другите неудобства,а и в не малки случаи и изпускане на сериозен купувач.И като член на форума,за този Г-н Време трябва да има наказание!
"Той е богат или беден според това, което е, а не според това, което има."
Бийчър.
Аватар
diksanal
Маниак

Мнениеот franka » 10 03 2018, 18:51

diksanal написа:Така е,след като ''купувача'' в случая не е отишъл да си прегледа пратката,изпращача си поема разходите и в двете посоки.
А че отсреща е имало парашутист някакъв,който поне транспорта не си е поел,изключаем другите неудобства,а и в не малки случаи и изпускане на сериозен купувач.И като член на форума,за този Г-н Време трябва да има наказание!
Точно , за въпросният индивид, вечен БАН.
STEINHART Apollon ETA 2824-2 elabore
HELBERG CH7 Miyota 9015
PRAETORIAN Signifer Miyota 8215
Vostok-Europe Caspian Sea Monster Ekranoplan Quartz
Аватар
franka
Маниак

Мнениеот nasko_jarti » 10 03 2018, 20:37

А може би, трябва първо да видите и неговата гледна точка?
nasko_jarti
Активен

Мнениеот franka » 10 03 2018, 20:39

nasko_jarti написа:А може би, трябва първо да видите и неговата гледна точка?
Ами да я видим?
HELBERG CH7 Miyota 9015
Аватар
franka
Маниак

Мнениеот Kostabo » 10 03 2018, 21:14

Адмирации за колегата Plamko, комуникация и коректност !
Тука е така...
Kostabo
Маниак

Мнениеот stdenev » 10 03 2018, 22:34

rumo71 написа:Върху наложеният платеж се плащат 1.2% или 2.5%, според зависи до офис на еконт или до адрес на получателя
В случаят такъв няма и ще си платиш само транспортните разходи, както писах по-рано.
Не е страшно, само е неприятно.

+1
След като няма плащане, отпада и наложеният платеж. Остава само застраховката и транспорта. Поне от моя опит е така. Няма логика да има плащане за услуга, която не се е състояла.
А такива "герои" са част от "играта" и за съжаление се появяват периодично. :((
Fine quality is remembered long after the pain of spending money!!!
Аватар
stdenev
МОДЕРАТОР

Мнениеот drbojo » 11 03 2018, 08:37

Може би сте прави, аз го сметнах по две и понеже натам беше около 40 и нещо лева така реших. Ако представлява интерес утре трябва да си го взема и мога точно да напиша колко е сумата. Идеята ми не беше да акцентирам на нея. Няма да обеднея дори и да са 80 лв.
"Светлината работи... Гравитацията работи... С всичко друго трябва да рискуваме."
Аватар
drbojo
Активен

Мнениеот Plamko » 11 03 2018, 11:04

Положителен вот за Костабо! Отлична комуникация! Препоръчвам като много коректен човек!
Plamko
Почитател

Мнениеот Mr.Time » 13 03 2018, 21:06

drbojo написа:Негативен коментар за Mr.Time или Николай Иванов от Плевен, абсолютно некоректен купувач.Изпратих му Breitlin Avenger Seawolf от моята обява както се бяхме разбрали с него, след като му направих и голяма отстъпка. Единствено го помолих да ми се обади когато отиде да го види в офиса на Еконт, за да знам какво става, защото междувременно ми се обадиха още двама човека, които имаха интерес. Той не само не ми се обади, ами когато аз му се обадих да питам какво става първия ден, той започна да ми разказва какви ли не истории защо не успял досега да отиде.Ок, на следващия ден пак не се обади, обадих му се аз, каза ми че чакал някакъв негов приятел с "истински брайтлинг" , защото според местен часовникар моят бил фалшив.Това според снимките от моята обява, които и без това си седят в нея, аз не съм ги крил.Даже като си го върна ще го наснимам хубаво и ще постна фалшивият брайтлинг, който преди месец апропо беше при Методи. Този брайтлин преди седмица го носих лично и при Иван Янакиев. Но дори и това беше лъжа, защото се обадих в офиса на Еконт в Плевен и от там ми казаха, че той е отишъл там по-рано и е казал, че часовникът е фалшив и няма да го вземе. Изобщо не го е и гледал, защото трябва да плати и транспорта. С всичката си наглост той това на мен не ми го каза и продължи да ме държи в неведение и не си вдигн ателефона като му звънях пак. Разбира се аз казах да не му се дава часовникът дори да отиде да го вземе и утре отивам в моя офис на Еконт да си го пренасоча обратно при мен. Ако го четеш това нещастнико, не си прави труда да ходиш!
Няма проблем, ще си платя една разходка от 90 лв и ще пия една студена вода, от тук нататък повече продажби от моя страна по Еконт няма да има заради такива скапаняци като този!Правете си сметката за този човек, няма да му пиша номера от етична гледна точка, който иска може да си го види от обявите му.

Здравйте Добре че приятел ми каза какво се случва и съм намесен mr.time се казва Дарин не Николай.Николай е мой приятел бях помолен да се свържа с човека за дадена обява на часовник тъй като му падна батерията и трябваше да пътува до колкото си спомням! Чух се с човека дадох му адрес от моя номер даже го има но с имената на Ники да се разбират..оттам на татък незнам какво що даже съм забравил той си знае Извинявам се аз,че да направиш услуга става такъв проблем готов съм винаги да поема доставката или там каквото е за часовника всичко мир да има!
Mr.Time
Напредващ

Мнениеот franka » 13 03 2018, 21:10

Mr.Time написа:
drbojo написа:Негативен коментар за Mr.Time или Николай Иванов от Плевен, абсолютно некоректен купувач.Изпратих му Breitlin Avenger Seawolf от моята обява както се бяхме разбрали с него, след като му направих и голяма отстъпка. Единствено го помолих да ми се обади когато отиде да го види в офиса на Еконт, за да знам какво става, защото междувременно ми се обадиха още двама човека, които имаха интерес. Той не само не ми се обади, ами когато аз му се обадих да питам какво става първия ден, той започна да ми разказва какви ли не истории защо не успял досега да отиде.Ок, на следващия ден пак не се обади, обадих му се аз, каза ми че чакал някакъв негов приятел с "истински брайтлинг" , защото според местен часовникар моят бил фалшив.Това според снимките от моята обява, които и без това си седят в нея, аз не съм ги крил.Даже като си го върна ще го наснимам хубаво и ще постна фалшивият брайтлинг, който преди месец апропо беше при Методи. Този брайтлин преди седмица го носих лично и при Иван Янакиев. Но дори и това беше лъжа, защото се обадих в офиса на Еконт в Плевен и от там ми казаха, че той е отишъл там по-рано и е казал, че часовникът е фалшив и няма да го вземе. Изобщо не го е и гледал, защото трябва да плати и транспорта. С всичката си наглост той това на мен не ми го каза и продължи да ме държи в неведение и не си вдигн ателефона като му звънях пак. Разбира се аз казах да не му се дава часовникът дори да отиде да го вземе и утре отивам в моя офис на Еконт да си го пренасоча обратно при мен. Ако го четеш това нещастнико, не си прави труда да ходиш!
Няма проблем, ще си платя една разходка от 90 лв и ще пия една студена вода, от тук нататък повече продажби от моя страна по Еконт няма да има заради такива скапаняци като този!Правете си сметката за този човек, няма да му пиша номера от етична гледна точка, който иска може да си го види от обявите му.

Здравйте Добре че приятел ми каза какво се случва и съм намесен mr.time се казва Дарин не Николай.Николай е мой приятел бях помолен да се свържа с човека за дадена обява на часовник тъй като му падна батерията и трябваше да пътува до колкото си спомням! Чух се с човека дадох му адрес от моя номер даже го има но с имената на Ники да се разбират..оттам на татък незнам какво що даже съм забравил той си знае Извинявам се аз,че да направиш услуга става такъв проблем готов съм винаги да поема доставката или там каквото е за часовника всичко мир да има!
Баси, мяза на индийски сериал.....
HELBERG CH7 Miyota 9015
Аватар
franka
Маниак

Мнениеот Mr.Time » 13 03 2018, 21:12

Абсолютно...но разбирам човека на всеки му се е случвало и е абсурдно да се прави поне вдигаш телефона и казваш така и така..но немога да давам акъл Дано всичко е ок вече
Mr.Time
Напредващ

Мнениеот Barking Dog » 13 03 2018, 21:55

Евала Дарин! Това е мъжка приказка, въпреки неприятната ситуация в която си замесен. Както се казва, няма ненаказано добро.
Животът е силно заразна болест, която се предава по полов път и винаги завършва със смърт.
Barking Dog
Маниак

Мнениеот diksanal » 14 03 2018, 00:13

viewtopic.php?f=9&t=33352&p=304346#p304346
0879684123 НИКИ
В тази обява,на посочения номер е написано,че ще отговаря НИКИ!
И в обявите фигурират няколко телефона,няма лошо,но в случая дали е само едно лице из обявите?
Сериала става ,все по интересен. :)
"Той е богат или беден според това, което е, а не според това, което има."
Бийчър.
Аватар
diksanal
Маниак

Мнениеот Mr.Time » 14 03 2018, 00:30

Да защото аз имам регистрация тук и като решат да продават нещо някой път аз пускам доста хора ме познават тук,но щом е такава драма бан и това е мир да има ;) Както каза колегата по-горе направи добро...Казах каквото знам за случая
Mr.Time
Напредващ

Мнениеот drbojo » 14 03 2018, 07:25

Наистина първоначално въпросният Ники звъня от друг номер на негов приятел, с когото после и аз говорих, когато върнах обаждането. А иначе съм се подвел по същия начин, защото и на мен ми излезе обявата с този номер. Не съм разглеждал останалите обяви да видя, че там има и други номера и че може би става въпрос за друг човек. То стана цяла пернишка трагедия. За мен темата отдавна приключи, часовникът си е при мен в кутията за навиване, гледам си го как се върти и му се радвам. Ще му направя малко снимки, както съм обещал, макар че почти съм решил, че съдбата иска да си остане при мен. Аз търговец на часовници не съм и нямам намерение да ставам. Исках да го сменя с друг за разнообразие така, но не мога да влагам безкрайно пари, без да продам нещо. От тази глупост, която заобсъждахме тук, ми остана едно нещо в главата, което за съжаление не знам дали ще мога да променя - твърде доверчив и отстъпчив съм с хора, които не са го заслужили с нищо.
Аватар
drbojo
Активен

ПредишнаСледваща

Назад към Дискусии