Позитивни/Негативни отзиви

Тук можете да попитате "Струва ли си", да изкажете мнение за модела, да изкажете съмненията си и изобщо всичко, което в самите малки обяви е забранено. Тук също може да намерите коментари и отзиви за сделки на потребители.
Потребителски аватар
ViktorMirkovich
Маниак
Регистриран: 15 04 2015, 13:58

Re: Позитивни/Негативни отзиви

Мнение от ViktorMirkovich » 09 03 2021, 20:43

Позитивен коментар за колегата Kostabo
Много коректен човек, ми продаде чудесен като нов часовник

Sent from my Redmi K20 Pro Premium Edition using Tapatalk

Потребителски аватар
belyata
Маниак
Регистриран: 31 12 2017, 13:53

Мнение от belyata » 10 03 2021, 14:20

Swiss M. написа:
25 02 2021, 20:49
Благодарности ::thumb:: ::thumb:: ::thumb:: и само позитиви за mamas,който е доказателство за романтичния форумен дух. Отдели изключително много време и внимание, за да се сдобия с едни ножове и то НЕ от него! Дано има повече хора като него във форума, а и в живота. Само уважение ::drinks::
Абсолютно същата ситуация.
Весо е един изключителен Човек, който ще загърби личните си ангажименти, ще отдели от свободното си време, но ще ти помогне без никаква лична изгода. Нещо много рядко срещано в днешно време.
Благодарности, Весо!

Kostabo
Маниак
Регистриран: 22 04 2015, 19:01

Мнение от Kostabo » 17 03 2021, 16:45

Адмирации за KrisDimitrov, коректност, комуникативност, качество...
Тука е така...

Kostabo
Маниак
Регистриран: 22 04 2015, 19:01

Мнение от Kostabo » 24 03 2021, 15:18

И за пореден път адмирации за SNikolov, точен, та точен! ::yahoo::
Тука е така...

kliavkov
Активен
Регистриран: 15 02 2020, 23:36

Мнение от kliavkov » 03 04 2021, 00:33

Още веднъж голям + за колегата SNikolov! Рядко се срещат такива хора!
Жив и здрав бъди!

Потребителски аватар
sdkk
Напредващ
Регистриран: 23 02 2020, 13:09
Контакти:

Мнение от sdkk » 05 04 2021, 12:12

Големи два плюса за Otof! Един за коректността и един за качеството на изработката!
Умният човек се учи от грешките си, а мъдрият - от грешките на другите!

Потребителски аватар
sdkk
Напредващ
Контакти:

Мнение от sdkk » 06 04 2021, 13:19

+ за Kickimora, всичко е точно и коректно!

Потребителски аватар
sdkk
Напредващ
Контакти:

Мнение от sdkk » 08 04 2021, 12:20

И поредния голям + този път е за SLAYER. Лесна комуникация и коректно отношение!

Потребителски аватар
AndyS
Активен
Регистриран: 09 10 2015, 10:30

Мнение от AndyS » 11 04 2021, 16:23

Здравейте колеги !
Преди да дам един негатив за един г-н ,бих искал да се допитам до вашето мнение ,кой крив и кой прав.Предварително отварям скоби ,че претенции към решението на въпросния г-н нямам ,но начина ,по който се разви цялата ситуация за мен е некоректен.
Пуснах търг за часовник в свободни търгове , за симоволична цена (110лв)(казвам символична ,защото парите ,които вложих да възстановя часовника (130),не покриват печеливишия търг(120)). Имаше 2 наддавания и второто беше на въпросния г-н. След това му писах в търга за да ми прати данни- без отговоро , писах му лс и след няколко дни ми изпрати офис на Спиди ,име ,телефон и текста , да бъде до поискване - викам си ОК (макар такава опция да няма) и това е. Опаковах и изпратих на следващия ден ,мина седмица няма никой ,пратката си стои ,отново пиша ЛС на г-на ,без отговор ,след няколко дни (вчера вечерта) получих отговор ,че г-на бил командировка 1 седмица ,а аз не съм бил изпратил пратката с опция преглед и той се отказвал ,защото "не работел така". Отчитам ,че е мой пропуска ,че не включих опцията за проба , но не мислех ,че е нужно при все ,че съдържанието е ясно и описано в големи детайли и снимки в обявата.
Това ,което не го приемам за ОК е ,че ме мота 10 дни и накрая нямаше желанието да звънне един телефон и да се разберем ,можеше и да помоли хората от Спиди да ми звъннат и да се оторизира опция за преглед и тест.
Ще съм ви благодарен ако поне няколко човека дадат мнение как тълкуват ситуацията.
‘Le temps s’écoule, le temps s’en vole’

emporio23
Напредващ
Регистриран: 27 03 2015, 11:38

Мнение от emporio23 » 11 04 2021, 16:44

AndyS написа:
11 04 2021, 16:23
Здравейте колеги !
Преди да дам един негатив за един г-н ,бих искал да се допитам до вашето мнение ,кой крив и кой прав.Предварително отварям скоби ,че претенции към решението на въпросния г-н нямам ,но начина ,по който се разви цялата ситуация за мен е некоректен.
Пуснах търг за часовник в свободни търгове , за симоволична цена (110лв)(казвам символична ,защото парите ,които вложих да възстановя часовника (130),не покриват печеливишия търг(120)). Имаше 2 наддавания и второто беше на въпросния г-н. След това му писах в търга за да ми прати данни- без отговоро , писах му лс и след няколко дни ми изпрати офис на Спиди ,име ,телефон и текста , да бъде до поискване - викам си ОК (макар такава опция да няма) и това е. Опаковах и изпратих на следващия ден ,мина седмица няма никой ,пратката си стои ,отново пиша ЛС на г-на ,без отговор ,след няколко дни (вчера вечерта) получих отговор ,че г-на бил командировка 1 седмица ,а аз не съм бил изпратил пратката с опция преглед и той се отказвал ,защото "не работел така". Отчитам ,че е мой пропуска ,че не включих опцията за проба , но не мислех ,че е нужно при все ,че съдържанието е ясно и описано в големи детайли и снимки в обявата.
Това ,което не го приемам за ОК е ,че ме мота 10 дни и накрая нямаше желанието да звънне един телефон и да се разберем ,можеше и да помоли хората от Спиди да ми звъннат и да се оторизира опция за преглед и тест.
Ще съм ви благодарен ако поне няколко човека дадат мнение как тълкуват ситуацията.
Доколкото имам личен опит със Спиди, те нямат такава практика като Еконт, да се обадят когато купувачът е на място и да питат дали може преглед ако не е изначално включен. Това, че съдържанието е ясно от търга не значи, че човека няма право да прегледа какво купува, грешката Ви е в пускането на пратката без преглед. За командироването и мотането, некоректен е той, можеше да се обади или да пише, за да се разберете. Това е моето скромно мнение по въпроса.

Потребителски аватар
linux
Активен
Регистриран: 01 07 2020, 12:20

Мнение от linux » 11 04 2021, 17:54

Съгласен съм с колегата по-горе, като искам да уточня, че Спиди всъщност имат тази опция- веднъж си купувах обектив, който нямаше преглед и жената специално ми каза да не отварям пратката, за да се обади да ми пуснат преглед. Не вдигнаха и отидох по-късно, когато вече вдигнаха и го прегледах.
Разбира се, макар мотането и липсата на информация да са влодяващи, от ваша страна нищо не пречи да му се пусне един преглед, ако действително всичко си му отговаря- не виждам минуси.
Offtopic: покажи
  • Nothing true is popular, nothing popular is true.
  • I'm not interested in preserving the status quo; I want to overthrow it.
  • The price of anything is the amount of life you exchange for it.
  • It is just as difficult and dangerous to try to free a people that wants to remain servile as it is to enslave a people that wants to remain free.
  • Fuck motivation- discipline!
  • Simplicity is divinity.
  • Just create, don't be perfect.
  • Have less. Be more. Do more.
  • A nation is born stoic and dies epicurean.
  • If passion is driven by energy and emotion, purpose is driven by reason.
  • If you skillfully follow the multidisciplinary path, you will never wish to come back. It would be like cutting off your hands.
  • There is no religion higher than truth.
  • The fact is that a man who wants to act virtuously in every way necessarily comes to grief among so many who are not virtuous.
  • All courses of action are risky, so prudence is not in avoiding danger (it's impossible), but calculating risk and acting decisively. Make mistakes of ambition and not mistakes of sloth. Develop the strength to do bold things, not the strength to suffer.
  • A government which does not trust its citizens to be armed is not itself to be trusted.
  • Rome remained free for 400 years and Sparta 800, although their citizens were armed all that time; but many other states that have been disarmed have lost their liberties in less than 40 years.
  • Най-важни са знанията, които ни направляват по житейския път.
  • Потенциалният успех на прогресивния е бъдещ провал за обикновения човек.
  • Самотата сред посредствени хора е триумф на разума.
  • Да си добре приспособен към болно общество не е признак за добро здраве.
  • Мъж без брада, жена с мустаци заслужава.
  • За срам на дедите си, сме не народ, а комерсиална мърша.

Потребителски аватар
AndyS
Активен

Мнение от AndyS » 11 04 2021, 18:13

Благодаря за отговорите колеги,както казах отчитам като мой пропуск слагането на опцията,но не го намирам за коректно да не се обадиш или да направиш поне малко опит за ефективна комуникация.

Потребителски аватар
belyata
Маниак
Регистриран: 31 12 2017, 13:53

Мнение от belyata » 11 04 2021, 18:39

Изглежда, че и в командировки не ходите.
Магарето се използва, за да ба4ка, така е и като те изпратят в командировка. Зависи много къде те изпращат, какви задачи ти са възложени, дали не изпълняваш такива над установеното по принцип работно време.
И ще поясня, може да нямаш достъп до интернет, а да ти е свършил мобилния. Може да нямаш покритие или батерия. Може да те скапят от работа и да имаш време само за спане от няколко часа. Не казвам, че всички командировки са такива, но има.

xriso
Напредващ
Регистриран: 09 05 2016, 00:31

Мнение от xriso » 11 04 2021, 19:16

едно мнение , пък с два плюса :)
+ за колегата velkovpk
+ за колегата ArsenalChamp
за коректността около снимки, търг , изпращане и състояние на часовниците

Потребителски аватар
otof
Маниак
Регистриран: 04 06 2011, 17:39

Мнение от otof » 11 04 2021, 19:35

AndyS написа:
11 04 2021, 18:13
Благодаря за отговорите колеги,както казах отчитам като мой пропуск слагането на опцията,но не го намирам за коректно да не се обадиш или да направиш поне малко опит за ефективна комуникация.
Налага се да изпращам всекидневно,
Обикновено си подготвям пратките сам,
Със Спиди обаче ми се е случвало куриера да пропусне да отбележи възможност за преглед,
При оформянето на пратката не винаги напомнят за тази безплатна опция,и трябва да я заявиш сам

А на получателя малко му трябва да да се откаже,ако не му отърва

Потребителски аватар
AndyS
Активен

Мнение от AndyS » 12 04 2021, 11:13

Благодаря на всички за отзивите, както казах приех ,че съм допуснал грешка ,това което не мога да приема е липсата на желание за ефективна комуникация - сега се върнах от офиса на Спиди и ги попитах изрично за опцията за преглед, г-на единствено е трябвало да поиска да ми звъннат и нямаше да има проблем да отвори гледа и тества ,но явно моите разбирания за колегялност към хора от форума е различно от тази на други хора.
Отново благодаря на всички Ви :)

Потребителски аватар
otof
Маниак
Регистриран: 04 06 2011, 17:39

Мнение от otof » 12 04 2021, 13:47

Ако е искал часовника наистина,щеше да намери начин да се уточните

Потребителски аватар
linux
Активен
Регистриран: 01 07 2020, 12:20

Мнение от linux » 20 04 2021, 08:20

Да лепна един ::thumb:: за Sk1pp
Часовникът дойде в по-добро състояние от очакваното и дава посоченото от него отклонение- комуникацията е бърза и лесна ::drinks::
Offtopic: покажи
  • Nothing true is popular, nothing popular is true.
  • I'm not interested in preserving the status quo; I want to overthrow it.
  • The price of anything is the amount of life you exchange for it.
  • It is just as difficult and dangerous to try to free a people that wants to remain servile as it is to enslave a people that wants to remain free.
  • Fuck motivation- discipline!
  • Simplicity is divinity.
  • Just create, don't be perfect.
  • Have less. Be more. Do more.
  • A nation is born stoic and dies epicurean.
  • If passion is driven by energy and emotion, purpose is driven by reason.
  • If you skillfully follow the multidisciplinary path, you will never wish to come back. It would be like cutting off your hands.
  • There is no religion higher than truth.
  • The fact is that a man who wants to act virtuously in every way necessarily comes to grief among so many who are not virtuous.
  • All courses of action are risky, so prudence is not in avoiding danger (it's impossible), but calculating risk and acting decisively. Make mistakes of ambition and not mistakes of sloth. Develop the strength to do bold things, not the strength to suffer.
  • A government which does not trust its citizens to be armed is not itself to be trusted.
  • Rome remained free for 400 years and Sparta 800, although their citizens were armed all that time; but many other states that have been disarmed have lost their liberties in less than 40 years.
  • Най-важни са знанията, които ни направляват по житейския път.
  • Потенциалният успех на прогресивния е бъдещ провал за обикновения човек.
  • Самотата сред посредствени хора е триумф на разума.
  • Да си добре приспособен към болно общество не е признак за добро здраве.
  • Мъж без брада, жена с мустаци заслужава.
  • За срам на дедите си, сме не народ, а комерсиална мърша.

Потребителски аватар
Sk1pp
Активен
Регистриран: 08 11 2014, 21:55

Мнение от Sk1pp » 26 04 2021, 09:20

И от мен благодарности на колегата linux много бърза и приятна комуникация . Коректност и отлично отношение със здраве да се ползва ::drinks::
William Gibson said of Mechanical watches, : “Each one is a miniature world unto itself, a tiny functioning mechanism… consequently, these watches are, in a sense, alive. They have heartbeats. They seem to respond, Tamagotchi-like, to "love,”

Потребителски аватар
Sk1pp
Активен
Регистриран: 08 11 2014, 21:55

Мнение от Sk1pp » 26 04 2021, 13:54

Днес оставям втори положителен коментар , но няма как да не благодаря на колегата galliano за доверието и коректността . Рядко се срещат толкова точни хора ::drinks::
William Gibson said of Mechanical watches, : “Each one is a miniature world unto itself, a tiny functioning mechanism… consequently, these watches are, in a sense, alive. They have heartbeats. They seem to respond, Tamagotchi-like, to "love,”

Отговори

Върни се в “Дискусии”