Breitling SuperOcean Edition Speciale Chronometre Sertifie.

Тук можете да попитате "Струва ли си", да изкажете мнение за модела, да изкажете съмненията си и изобщо всичко, което в самите малки обяви е забранено. Тук също може да намерите коментари и отзиви за сделки на потребители.

Breitling SuperOcean Edition Speciale Chronometre Sertifie.

Мнениеот oskar » 15 04 2016, 07:40

Здравейте, днес ще ви представя един прекрасен екземпляр на швейцарската
Фирмата-Breitling
Модел-SuperOcean Edition Speciale Chronometre Sertifie
• Каса - широчина: 46mm (без коронка и бутони)
• Каса - дебелина: 16.4mm
• Лъгове: 24mm
• Стъкло: сапфир с антирефлекс
• Водоустойчивост: 200m (20ATM)
• Механизъм: COSC сертифициран автоматичен хронограф - calibre Breitling B13
Състояние-отлично леки даскотинки по закопчалката и по десния горен лъг.
Веригата е в отлично състояние за китка 22 см.
Никога не е отварян работи безупречно.
Документация-липсва
Местонахождение Пловдив тел-0878255181Павел
Цена-7500 лева БАРТЕРИ НЕ.
МОЛЯ НЕ МИ МАХАЙТЕ ОБЯВАТА ИМАМ ПРАВО НА 5 АКТИВНИ ОБЯВИ,С ТАКАВА ОПЦИЯ СЪМ СИ ПЛАТИЛ.
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Изображение

Изображение
oskar
Маниак

Re: Breitling SuperOcean Edition Speciale Chronometre Sertif

Мнениеот oskar » 15 04 2016, 08:14

МОЛЯ НЕ МИ МАХАЙТЕ ОБЯВАТА ИМАМ ПРАВО НА 5 АКТИВНИ ОБЯВИ,С ТАКАВА ОПЦИЯ СЪМ СИ ПЛАТИЛ. ::drinks:: ::up:: :clap: :thumbup:
oskar
Маниак

Мнениеот tosunbei » 15 04 2016, 12:07

Оsкаr,ти наред ли си?Защо мислиш,че ни интерисува какво си платил,до кога и колко??Само глупости от теб :!:
tosunbei
Маниак

Мнениеот stdenev » 15 04 2016, 12:15

Ужас!!! :crazy:
Кой въобще ти е казал, Павле, че иска да ти маха обявата?
Спри с глупостите наистина, излагаш се!
След малко ще зачистя.
Fine quality is remembered long after the pain of spending money!!!
Аватар
stdenev
МОДЕРАТОР

Мнениеот kokokoz » 15 04 2016, 12:51

върнах 11 страници назад в раздела продажба на втора употреба часовници! само там има 8 активни обяви,да не говорим,че и в раздела други продажби има поне 4 активни обяви! може и всъщност да не са активни но това никъде не е упоменато! или може и да са забравени просто да се преместят в раздел стари обяви....................... въобще нещо лекинко мазалце! :lol: :lol: нищо лично! просто констатирам! :))
Аватар
kokokoz
Маниак

Мнениеот oskar » 15 04 2016, 13:19

НЕ са глупусти,тази сутрин си намерих обявата в стари обяви и наново си я пуснах.
oskar
Маниак

Мнениеот oskar » 15 04 2016, 13:27

Ок за да няма интриги и оплювания Плащам си за безброй обяви както ПЕТЪР Н.
oskar
Маниак

Мнениеот oskar » 15 04 2016, 13:32

МОЛЯ-моля някой от администраторите да изтрият всички останали обяви,защото всички други часовници са продадени.
oskar
Маниак

Мнениеот stdenev » 15 04 2016, 13:33

Я виж ти. Павле, оказва се, че си прав: viewtopic.php?f=9&t=27800
Темата действително е в стари обяви.
Най-вероятно някой я е преместил неволно, нямам идея.
Аватар
stdenev
МОДЕРАТОР

Мнениеот stdenev » 15 04 2016, 13:37

oskar написа:МОЛЯ-моля някой от администраторите да изтрият всички останали обяви,защото всички други часовници са продадени.

Намери си обявите, напиши продаден в заглавието, за да можем да ги преместим.
Никой не е длъжен да си загуби половин час, да ти търси обявите и да се чуди дали е продаден или не. Има си правила, спазвай ги!
Аватар
stdenev
МОДЕРАТОР

Мнениеот monopola » 15 04 2016, 18:35

oskar написа:МОЛЯ-моля някой от администраторите да изтрият всички останали обяви,защото всички други часовници са продадени.

И сега господин драматизъм ако ти махна всички други обяви после пак ще ревеш нали? Щото много ясно го пишеш тук, а пак ъпваш други обяви, тоест те активни ли са или са продадени часовниците? Пак ли после света ще ти е виновен, че не гледаш какво пишеш?
моите часовници за продажба: viewtopic.php?f=80&t=12857

Коментари от сделки с мен: viewtopic.php?f=56&t=12046
monopola
МОДЕРАТОР

Мнениеот oskar » 15 04 2016, 20:04

Знам къде е причината.Първо никой не може да покаже в момента такъв екземпляр и бъркам на някой друг от форума работите.Чакам някой от форума да покаже такъв екземпляр и на по хубава цена.Както беше плеадата с омегата акватерата, така започна и с брайтлинага.
oskar
Маниак

Мнениеот oskar » 15 04 2016, 20:12

monopola написа:

И сега господин драматизъм ако ти махна всички други обяви после пак ще ревеш нали? Щото много ясно го пишеш тук, а пак ъпваш други обяви, тоест те активни ли са или са продадени часовниците? Пак ли после света ще ти е виновен, че не гледаш какво пишеш?

Не нямя да рева...бъдете спокойни.
oskar
Маниак

Мнениеот Kuonyy » 15 04 2016, 20:33

oskar написа:Знам къде е причината.Първо никой не може да покаже в момента такъв екземпляр и бъркам на някой друг от форума работите.Чакам някой от форума да покаже такъв екземпляр и на по хубава цена.Както беше плеадата с омегата акватерата, така започна и с брайтлинага.

По повод цената - аз мисля, че всички цени са ти вдигнати с поне 1500 лева. Нищо лично, но подходът ти е ужасен. Не мисля, че във форума има битка кой по-добър часовник ще пусне за продажба. Жалко е да си го помисли човек, дори..
Аватар
Kuonyy
Маниак

Мнениеот monopola » 15 04 2016, 20:35

Не пиша като модератор, админ или не знам си какво, а като най-обикновен потребител.

Абе, човек ти нормален ли си въобще?!?!!? За какъв се мислиш изобщо, че все да има конспирации срещу теб? На целия форум му е писнало от нелепите ти писания, глупости и не знам си какви простотии. Модераторите ти търпят глупостите в името на толерантността, в името на форума, ама ти си неспасяем случай. Краля на колелетата и на часовниците ли мислиш, че си наистина. Станал си за смях на всеки потребител, все си сърдит, все не знам си какво, как пък един пък не прие мъжки една забележка, вечно реване, вечно оплакване, то не е истина. Щом и мен си ме докарал до състояние да пиша така, смятай какъв великан си. Та аз лично съм ти махал банове и съм ти закачал обяви, еи така от добра воля, да видиш, че има втори, трети, пети, тридесети шансове. Ама то твоето е извън всякакви норми.

И вече като админ - г-н Тачев, да ти го кажа така, че да ме разбереш - от тук нататък трябва много, ама много да се стараеш за да не забравиш за форума завинаги. Писна ми на мен. Не пиши глупости и спазвай правилата. Въобще не ме интересува схващаш ли ги, разбираш ли ги, сложни ли са ти или каквото и да е друго. Спираш с цирковете и толкова. Ако не - бъди жив и здрав, аз отказвам повече да се занимавам с теб.
моите часовници за продажба: viewtopic.php?f=80&t=12857

Коментари от сделки с мен: viewtopic.php?f=56&t=12046
monopola
МОДЕРАТОР

Мнениеот oskar » 15 04 2016, 20:54

Kuonyy написа:
oskar написа:Знам къде е причината.Първо никой не може да покаже в момента такъв екземпляр и бъркам на някой друг от форума работите.Чакам някой от форума да покаже такъв екземпляр и на по хубава цена.Както беше плеадата с омегата акватерата, така започна и с брайтлинага.

По повод цената - аз мисля, че всички цени са ти вдигнати с поне 1500 лева. Нищо лично, но подходът ти е ужасен. Не мисля, че във форума има битка кой по-добър часовник ще пусне за продажба. Жалко е да си го помисли човек, дори..

Ok,на тебе няма да ти направят забележка че ми коментираш цената минус 1500 на моята ако ми го доставиш веднага ти го плащам в брой без бартери. ::drinks::
oskar
Маниак

Мнениеот oskar » 15 04 2016, 21:08

А защо не направите забележки на тези които прдизвикаха тази терада,и коментара за цените.
Изащо всички скочиха сещу мен когато сутринта казах че обявята ми беше в друг раздел,е кажете как да не е целенасочено и до къде се стигна че и забелжки твърде против правилата от друг съфорумник.Аз смятъм че живеем в демократична държава,и всеки има свобода на словото.И от тук нататък ще се съобразявам със всички мнения криви или прави,ВИНАГИ ще казвам че сте прави.Като априлската линия на БКП колкото и да е крива тя е винаги права.
Последна промяна oskar на 15 04 2016, 21:26, променена общо 1 път
oskar
Маниак

Мнениеот sony » 15 04 2016, 21:16

1.10. Когато обявата не е актуално пишете в заглавието ПРОДАДЕН.

Прегледай си обявите и си оправи заглавията, за да няма повод да ти правят забележки. Ако досега е нямало значение, с новите правила за ограничен брой обяви, явно дразниш останалите потребтели.
sony
Маниак

Мнениеот kiotobg » 15 04 2016, 21:18

Виж ся, майна - нищо не знаеш. Ти не знаеш националността на производителите на часовниците дет продаваш, па за друго... да не коментирам.
Ще ти кажа още нещо: аз лично, от хора кат теб, дето казват на часовника - екземпляр..., никога няма да купя нищо.
......модерирано мнение.......
kiotobg
Напредващ

Мнениеот otof » 15 04 2016, 21:24

oskar написа:А защо не направите забележки на тези които прдизвикаха тази плеада,и коментара за цените.

ПлеЯда...или Квачката с пиленцата :))
Offtopic: покажи
Плеядите са разсеян звезден куп, известен още като M45 или „Квачката с пиленцата“[1] в българската народна митология, разположен в границите на съзведието Бик. Звездният куп е един от малкото видими с просто око, и със сигурност един от най-лесно разпознаваемите. В купа преобладават млади сини звезди, образувани в последните 100 милиона години. Според съвременните теоретични модели, купът ще съществува още около 250 милиона години, след което ще се разсее в междузвездното пространство, под напора на приливните сили на спиралните ръкави и газово-праховите облаци в Галактиката. Купът е заобиколен от отражателна мъглявина
Изображение
Аватар
otof
Маниак

Следваща

Назад към Дискусии