Поради техническа грешка изтрих темата на колегата Виктор, за което се извинявам и пускам нова такава.
В действителност в изтритата тема имаше стотици доволни съфорумци, между които и аз и изтриването на предната тема в никакъв случай не е умишлено, а е резултат от зачистване на форума от зачестилите напоследък спам теми и ботове, особено в "Дискусии'.
Пак казвам купувал съм 3-4 лаптопа от Виктор и винаги съм оставал много доволен от покупката и от отношението му, както и от последващи реакции от негова страна.
Моля всеки, който е купувал лаптоп от него да сподели своите впечатления тук, макар и със задна дата.
Поздрави,
Стоян








