Покупка на лаптоп от колегата thebest1978

Тук можете да попитате "Струва ли си", да изкажете мнение за модела, да изкажете съмненията си и изобщо всичко, което в самите малки обяви е забранено. Тук също може да намерите коментари и отзиви за сделки на потребители.
Потребителски аватар
stdenev
МОДЕРАТОР
Мнения: 8850
Регистриран: 29 09 2009, 15:55
Местоположение: София

Покупка на лаптоп от колегата thebest1978

Мнение от stdenev » 19 08 2022, 15:45

Здравейте колеги,

Поради техническа грешка изтрих темата на колегата Виктор, за което се извинявам и пускам нова такава.

В действителност в изтритата тема имаше стотици доволни съфорумци, между които и аз и изтриването на предната тема в никакъв случай не е умишлено, а е резултат от зачистване на форума от зачестилите напоследък спам теми и ботове, особено в "Дискусии'.

Пак казвам купувал съм 3-4 лаптопа от Виктор и винаги съм оставал много доволен от покупката и от отношението му, както и от последващи реакции от негова страна.

Моля всеки, който е купувал лаптоп от него да сподели своите впечатления тук, макар и със задна дата.

Поздрави,
Стоян ::thumb::
Fine quality is remembered long after the pain of spending money!!!

Потребителски аватар
Vesire
Маниак
Мнения: 4597
Регистриран: 26 08 2011, 08:45
Местоположение: София

Re: Покупка на лаптоп от колегата thebest1978

Мнение от Vesire » 19 08 2022, 15:49

то нямаше отрицателен коментар, аз съм взимал преди време, за подарък беше, но супер машинка на добра цена, докара ми го на адреса. Всичко топ

Потребителски аватар
Bulova
Активен
Мнения: 287
Регистриран: 24 04 2010, 12:26
Местоположение: Стара Загора

Re: Покупка на лаптоп от колегата thebest1978

Мнение от Bulova » 19 08 2022, 16:45

Също иска да се включа, с гореща препоръка. Много коректен!
Candino Naval Hero 80
Молния -Сделано в СССР,Вълци на гърба
Tissot Couturier T035410 A
Tissot Quadrato T-Trend T005.517.11.057.00
Восток "Командирские" 2414А ЗАКАЗ МО СССР
Moscow Classic 3603 No:305/500
Tissot Seastar 660
Ракета (Raketa) 2614.H
Casio G-shock DW-5600BBN
Casio G-shock GD-305
Poljot de luxe 2209
Rado Sintra Multifunction-A932A8
Buletronic Chronograph
ВОСТОК АМФИБИЯ 2209 Model-1190046
Восток Амфибия Класик 2416В Model -090679
Полет Штурманские 3133/1981704 S
Електрическа 5 Б6-202

limonata
Маниак
Мнения: 1062
Регистриран: 01 06 2016, 17:01
Местоположение: София

Re: Покупка на лаптоп от колегата thebest1978

Мнение от limonata » 19 08 2022, 16:55

Изключително доволен съм от колегата, препоръчвам
Talk left,live right.

Франко
Активен
Мнения: 242
Регистриран: 27 07 2018, 21:26

Re: Покупка на лаптоп от колегата thebest1978

Мнение от Франко » 19 08 2022, 19:58

Подкрепям мнението на останалите - супер отношение ::up::

shtora
Маниак
Мнения: 1851
Регистриран: 05 01 2010, 14:06
Местоположение: София

Re: Покупка на лаптоп от колегата thebest1978

Мнение от shtora » 19 08 2022, 21:09

Два пъти съм купувал лаптоп от Виктор (thebest1978), 2015 и 2016 г . И в двата случая останах с отлични впечатления. Професионално и много коректно отношение, чудесна и лесна комуникация, удоволствие беше. А машинките са супер и все още бачкат здраво.
Честно казано, с интерес следя обявите му и бих купил отново.

Потребителски аватар
ivo p
Маниак
Мнения: 1222
Регистриран: 20 09 2014, 11:31

Re: Покупка на лаптоп от колегата thebest1978

Мнение от ivo p » 19 08 2022, 21:56

Не е добър търговец!

Препоръчвам!

Продава и после не се налага да си купувате пак! 😀

Преди поне четири години взех един Дел, на добра цена и още го търкалям, без проблем. Хем е от типа на Майкрософт Сърфис.

Доволен, много доволен.

Потребителски аватар
ivan_gd
Маниак
Мнения: 765
Регистриран: 08 03 2010, 00:15

Re: Покупка на лаптоп от колегата thebest1978

Мнение от ivan_gd » 06 01 2023, 15:17

Определено и аз съм сред супер доволните клиенти на Виктор. Купувал съм няколко пъти, различна техника и винаги е бил коректен, а техниката перфектна.
CERTINA DS PODIUM C260.7129.12.66

Потребителски аватар
Drakula777
Маниак
Мнения: 511
Регистриран: 17 08 2015, 22:30
Местоположение: София

Re: Покупка на лаптоп от колегата thebest1978

Мнение от Drakula777 » 06 06 2023, 19:55

Благодарности на Виктор за отношението, разбирането и съвестта, която има. Изключително рядко се намират такива коректни хора. ::drinks::

linksys
Напредващ
Мнения: 79
Регистриран: 22 04 2012, 08:13
Местоположение: Варна

Re: Покупка на лаптоп от колегата thebest1978

Мнение от linksys » 13 06 2023, 18:16

Много точен и коректен. Респект!

Изпратено от моят SM-S901B с помощта на Tapatalk


Потребителски аватар
Костадин Георгиев
Напредващ
Мнения: 90
Регистриран: 25 04 2020, 18:27

Re: Покупка на лаптоп от колегата thebest1978

Мнение от Костадин Георгиев » 29 06 2023, 23:10

И аз съм доволен от покупката.
Човека търпеливо ме упъти и изчака ( не съм от София ), а
лаптопа е перфектен.
Препоръчвам с две ръце.
Благодаря и ::drinks::

Потребителски аватар
stoqnmonev
Почитател
Мнения: 309
Регистриран: 31 10 2013, 14:18

Re: Покупка на лаптоп от колегата thebest1978

Мнение от stoqnmonev » 15 09 2023, 23:18

Един плюс и от мен!

kamikaze
Почитател
Мнения: 302
Регистриран: 19 10 2012, 22:50

Re: Покупка на лаптоп от колегата thebest1978

Мнение от kamikaze » 17 09 2023, 09:03

Купих laptop за сина ми. Супер качество - на супер цена.

Потребителски аватар
dilaz
Почитател
Мнения: 374
Регистриран: 29 05 2012, 17:17
Местоположение: Варна

Re: Покупка на лаптоп от колегата thebest1978

Мнение от dilaz » 14 12 2023, 19:30

Аз също съм един от многото доволни клиенти. Чудесен лаптоп на изгодна цена. Респект!

Потребителски аватар
ivan_gd
Маниак
Мнения: 765
Регистриран: 08 03 2010, 00:15

Re: Покупка на лаптоп от колегата thebest1978

Мнение от ivan_gd » 26 01 2024, 13:16

Здравейте! Искам да оставя поредният си положителен отзив за сделка с Виктор. Уникално отношение, корекност и точност!
CERTINA DS PODIUM C260.7129.12.66

Потребителски аватар
ostap
Маниак
Мнения: 1635
Регистриран: 10 07 2013, 18:06

Re: Покупка на лаптоп от колегата thebest1978

Мнение от ostap » 05 06 2024, 10:16

Препоръчвам колегата, изключително експедитивно ме снабди с лаптоп на много добра цена! ::up::
Изображение

Потребителски аватар
phil05
Маниак
Мнения: 9665
Регистриран: 26 05 2012, 10:40
Местоположение: София

Re: Покупка на лаптоп от колегата thebest1978

Мнение от phil05 » 22 06 2024, 01:10

Пак всичко перфектно ::up::! Както и при предишни неща от него, така и сега, че и още повече! Много внимателен, коректен, всичко е както е написал и казал. И винаги е насреща за съдействие, ако трябва!

ray4o
Новобранец
Мнения: 19
Регистриран: 06 12 2013, 11:53

Re: Покупка на лаптоп от колегата thebest1978

Мнение от ray4o » 17 09 2024, 13:54

Здравейте.
И в предишната тема бях изразил положително мнение.
И сега thebest1978 направи всичко възможно да се съобрази с изискванията на
потенциалния купувач. Винаги можете да очаквате съдействие от него.

Поздрави.

Потребителски аватар
Georgi_G
Активен
Мнения: 157
Регистриран: 06 01 2015, 18:01
Местоположение: София

Re: Покупка на лаптоп от колегата thebest1978

Мнение от Georgi_G » 18 06 2025, 10:11

И от мен втори мен положителен отзив за колегата. Всичко точно :)) .

Потребителски аватар
phil05
Маниак
Мнения: 9665
Регистриран: 26 05 2012, 10:40
Местоположение: София

Re: Покупка на лаптоп от колегата thebest1978

Мнение от phil05 » 06 07 2025, 23:52

Отново всичко перфектно, благодаря за вниманието, времето и намирането на най добър и евтин вариант!

Отговори

Върни се в “Дискусии”