Кой ще ходи на концерт в Бургас?

Срещи, размяна на часовници, информация за часовникари и магазини в района.

Модератор: nikif1

Кой ще ходи на концерт в Бургас?

Мнениеот Junghans » 09 08 2010, 17:11

Има ли фенове на рок музиката и ще ходите ли на концертите в Бургас?
The brand Junghans is synonymous with high quality standards at the best value. JUNGHANS was, is, and will be THE future German watch brand.
Junghans - The German Watch
ИзображениеИзображениеhttp://junghanswatches.bg
Аватар
Junghans
Маниак

Re: Кой ще ходи на концерт в Бургас?

Мнениеот trysth » 09 08 2010, 18:41

На мен много ми се ходи за първия ден на Спирита, ама пътя София-Бургас с рейс е 6-7 часа до колкото знам. Иначе засега не съм намерил някой с кола...
Аватар
trysth
Маниак

Мнениеот fivegood » 09 08 2010, 20:39

Миналата година ходих само за деня на Faith No More, които са ми големи любимци. Може би повече ме изкефи обаче една унгарска джаз бригада, която се раздаде мажорно. За съжаление като спомен ми остана, че си потроших колата. Тази година няма да отида. От една страна са обикновенните битовизми, от друга не ми хареса организацията миналата година. Не стига, че целия Бургас си е пълен по дифолт, защото е сезона, ами и този концерт ... Не са го измислили. Леко ще съжалявам, че няма да видя една от най-яките групи напоследък - Unkle, както и невероятните от преди години Apollo 440.
Аватар
fivegood
МОДЕРАТОР

Мнениеот Junghans » 09 08 2010, 22:30

Да, миналата година беше кофти организацията, лош звук... На мен ми е 140км. и мисля да посетя Apollo 440, бяха ми голяма мания, на Prodigy също съм се кефил и сега харесвам много от парчетата. Unkle- струва си!
The brand Junghans is synonymous with high quality standards at the best value. JUNGHANS was, is, and will be THE future German watch brand.
Junghans - The German Watch
ИзображениеИзображениеhttp://junghanswatches.bg
Аватар
Junghans
Маниак

Назад към Клуб Бургас и региона