Официален клуб на "БОЛНИЯТ МОЗЪК"

Теми около конкретна марка, модел или вид часовник
САМО ЗА ФЕНОВЕ!

Re: Официален клуб на "БОЛНИЯТ МОЗЪК"

Мнениеот Toshiro » 13 03 2018, 13:08

Аз от няколко месеца, сигурно половин година, съм се поспрял. Хвърлям пак по някой плах поглед на промоциите, Хроно24 и базара на форума, но все успявам да се овладея някак, защото иначе ще трябва да отложа Suzuki SV -то с още 5-6 години и то тогава я камилата, я камиларя.
Toshiro
Маниак

Мнениеот forski » 02 06 2018, 22:52

Аз все още съм добре, от както открих форума съм сменил само 4. Успокоявам се с това че поне не ги събирам. Купувам, нося, продавам, купувам :)
DW-5600 HR
Аватар
forski
Напредващ

Мнениеот tonny » 03 06 2018, 01:16

знам вече къде да пращам тези които ми казват че аз съм ненормален с тея мои часовници ::up::
така не бях се смял отдавна но в доста от коментарите виждам частица и от себе си и то не малка ;)
да не се повтарям за носенето на два часовника вкъщи и т.н няма да споменавам...
на мен много често взе да ми се случва да поглеждам часовника да видя колко е часа,гледам го няколко секунди,ех красавец....вдигам погледа ,минава минута-две абе аз часа щях да гледам ,айде пак,секундната стрелка ме хипнотизира нещо,пак дигам погледа,ах пак не видях часа,почвам се нервя на себе си...получавам смс,вадя телефона,аха 7:30 ,нищо интересно там....
другото което почнах да правя от година-две, да си купувам един и същ модел по два пъти ама различен циферблат и т,н ги понося малко,да реша кой по ми допада и другия да го продам ,първите 2-3 пъти опита беше успешен,викам става номера ама сега не мога се оправя с тези тука,така че ще съм благодарен на всяка помощ и мнение ::drinks::

Изображение

Изображение

Изображение
tonny
Новобранец

Мнениеот spring_drive » 03 06 2018, 13:28

Нещо къщата взе да ни отеснява :shock:
Изображение
Времето не се връща.Времето не се купува. Времето лети... Времето е дар от бога да сме човеци за кратък вселенски миг. И часовниците с които мерим тази благодат нека са най доброто за нас.АМИН!
Аватар
spring_drive
Активен

Мнениеот Barking Dog » 03 06 2018, 14:01

Offtopic: покажи
Ами, има два варианта: нова къща или подстригвал стадото...:)!!! Ама като гледам темата, май ще е първият...
Животът е силно заразна болест, която се предава по полов път и винаги завършва със смърт.
Barking Dog
Маниак

Предишна

Назад към Фен теми