
ORIENT
- gata05
- Маниак
- Мнения: 2700
- Регистриран: 22 05 2014, 13:23
Re: ORIENT
От цяла вечност не съм се разписвал в този клуб,а първият ми автоматичен часовник беше Рей1 през 2014.Сега влизам с Рей2






-
Georg Mihailov
- Новобранец
- Мнения: 8
- Регистриран: 28 03 2023, 16:17
- diksanal
- Маниак
- Мнения: 1532
- Регистриран: 03 09 2012, 21:32
- Местоположение: П-ще
Re: ORIENT
"Той е богат или беден според това, което е, а не според това, което има."
Бийчър.
Бийчър.
- petarstoil
- Маниак
- Мнения: 4924
- Регистриран: 04 12 2015, 18:57
- Местоположение: Пловдив
- groti
- Маниак
- Мнения: 506
- Регистриран: 12 03 2020, 10:52
- Местоположение: София
-
naydenov69
- Почитател
- Мнения: 356
- Регистриран: 23 02 2013, 19:06
- Местоположение: ГорнаОряховица
Re: ORIENT
SEIKO 5 7S26B
SEIKO 7N43
ORIENT FAB00006B9
SEIKO 7N43
ORIENT FAB00006B9
- aaron
- Почитател
- Мнения: 424
- Регистриран: 19 07 2013, 23:58
- Местоположение: В.Търново
-
messermann
- Активен
- Мнения: 137
- Регистриран: 20 05 2019, 12:41
- aaron
- Почитател
- Мнения: 424
- Регистриран: 19 07 2013, 23:58
- Местоположение: В.Търново
Re: ORIENT
DLW
- 7009-3170
- Маниак
- Мнения: 985
- Регистриран: 17 02 2010, 10:50
- Местоположение: В. Търново
- diksanal
- Маниак
- Мнения: 1532
- Регистриран: 03 09 2012, 21:32
- Местоположение: П-ще
Re: ORIENT
"Той е богат или беден според това, което е, а не според това, което има."
Бийчър.
Бийчър.
- Kaloyanski
- Активен
- Мнения: 184
- Регистриран: 08 09 2010, 13:33
- Контакти:
-
Vall66
- Маниак
- Мнения: 515
- Регистриран: 29 06 2016, 07:59
- Местоположение: Плевен
-
onicks
- Маниак
- Мнения: 732
- Регистриран: 08 04 2019, 10:00
- Местоположение: София
-
5kov
- Напредващ
- Мнения: 66
- Регистриран: 15 10 2023, 13:28
- Местоположение: Sofia





























