ORIENT

Теми около конкретна марка, модел или вид часовник
САМО ЗА ФЕНОВЕ!
Потребителски аватар
childrolland
Маниак
Мнения: 1252
Регистриран: 09 06 2021, 19:34

Re: ORIENT

Мнение от childrolland » 21 02 2023, 12:56

Изображение

Потребителски аватар
gata05
Маниак
Мнения: 2700
Регистриран: 22 05 2014, 13:23

Re: ORIENT

Мнение от gata05 » 21 02 2023, 14:16

От цяла вечност не съм се разписвал в този клуб,а първият ми автоматичен часовник беше Рей1 през 2014.Сега влизам с Рей2
Изображение

Изображение

Изображение

Georg Mihailov
Новобранец
Мнения: 8
Регистриран: 28 03 2023, 16:17

Re: ORIENT

Мнение от Georg Mihailov » 28 03 2023, 16:25

Изображение
От днес и аз съм с този прекрасен модел на Ориент със страхотно ретро излъчване.

Потребителски аватар
diksanal
Маниак
Мнения: 1532
Регистриран: 03 09 2012, 21:32
Местоположение: П-ще

Re: ORIENT

Мнение от diksanal » 03 04 2023, 21:21

Обикновен Orient SK,но неносен...NOS

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
"Той е богат или беден според това, което е, а не според това, което има."
Бийчър.

Потребителски аватар
petarstoil
Маниак
Мнения: 4924
Регистриран: 04 12 2015, 18:57
Местоположение: Пловдив

Re: ORIENT

Мнение от petarstoil » 07 04 2023, 19:05

Изображение

Потребителски аватар
groti
Маниак
Мнения: 506
Регистриран: 12 03 2020, 10:52
Местоположение: София

Re: ORIENT

Мнение от groti » 25 04 2023, 23:09

От днес и аз съм част от вас :)

Изображение

naydenov69
Почитател
Мнения: 356
Регистриран: 23 02 2013, 19:06
Местоположение: ГорнаОряховица

Re: ORIENT

Мнение от naydenov69 » 11 05 2023, 09:11

Циферблата ми напомня на пърият ми часовник като дете,а именно Ракета.
Изображениеjpeg upload
SEIKO 5 7S26B
SEIKO 7N43
ORIENT FAB00006B9

Потребителски аватар
aaron
Почитател
Мнения: 424
Регистриран: 19 07 2013, 23:58
Местоположение: В.Търново

Re: ORIENT

Мнение от aaron » 30 05 2023, 11:01

Изображение

messermann
Активен
Мнения: 137
Регистриран: 20 05 2019, 12:41

Re: ORIENT

Мнение от messermann » 30 05 2023, 22:04

aaron написа:
30 05 2023, 11:01
Изображение
Какъв е безела?

Потребителски аватар
aaron
Почитател
Мнения: 424
Регистриран: 19 07 2013, 23:58
Местоположение: В.Търново

Re: ORIENT

Мнение от aaron » 30 05 2023, 22:46

messermann написа:
30 05 2023, 22:04


Какъв е безела?
DLW

Пеньо
Напредващ
Мнения: 50
Регистриран: 30 11 2017, 21:33

Re: ORIENT

Мнение от Пеньо » 04 07 2023, 23:14

Изображение

Потребителски аватар
7009-3170
Маниак
Мнения: 985
Регистриран: 17 02 2010, 10:50
Местоположение: В. Търново

Re: ORIENT

Мнение от 7009-3170 » 01 08 2023, 05:02

Изображение

Потребителски аватар
diksanal
Маниак
Мнения: 1532
Регистриран: 03 09 2012, 21:32
Местоположение: П-ще

Re: ORIENT

Мнение от diksanal » 05 08 2023, 19:17

От първите издания ... ::thumb::


Изображение

Изображение
"Той е богат или беден според това, което е, а не според това, което има."
Бийчър.

Потребителски аватар
childrolland
Маниак
Мнения: 1252
Регистриран: 09 06 2021, 19:34

Re: ORIENT

Мнение от childrolland » 19 08 2023, 12:36

Изображение

Потребителски аватар
Kaloyanski
Активен
Мнения: 184
Регистриран: 08 09 2010, 13:33
Контакти:

Re: ORIENT

Мнение от Kaloyanski » 02 09 2023, 14:29

Изображение

Изображение

Vall66
Маниак
Мнения: 515
Регистриран: 29 06 2016, 07:59
Местоположение: Плевен

Re: ORIENT

Мнение от Vall66 » 16 09 2023, 19:23

Изображение
"Always one step ahead of the rest" ~ Kintaro Hattori ~ セイコー

onicks
Маниак
Мнения: 732
Регистриран: 08 04 2019, 10:00
Местоположение: София

Re: ORIENT

Мнение от onicks » 22 11 2023, 18:10

Един Orient Star Diver 1964 с който за съжаление ще трябвамда се разделя,но докато ме в мен да се отбележа.
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

5kov
Напредващ
Мнения: 66
Регистриран: 15 10 2023, 13:28
Местоположение: Sofia

Re: ORIENT

Мнение от 5kov » 10 12 2023, 18:12

Първи автоматичен
Изображение
Migrating from smartwatches to the real dial..

Потребителски аватар
childrolland
Маниак
Мнения: 1252
Регистриран: 09 06 2021, 19:34

Re: ORIENT

Мнение от childrolland » 18 01 2024, 14:39

Изображение

Потребителски аватар
childrolland
Маниак
Мнения: 1252
Регистриран: 09 06 2021, 19:34

Re: ORIENT

Мнение от childrolland » 30 01 2024, 13:25

Изображение

Отговори

Върни се в “Фен теми”