Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Теми около конкретна марка, модел или вид часовник
САМО ЗА ФЕНОВЕ!
-
iuli1971
- Напредващ
- Мнения: 38
- Регистриран: 11 02 2018, 17:39
Мнение
от iuli1971 » 12 11 2024, 23:41
iuli1971 написа: ↑12 11 2024, 16:47
Подарих си това бамбино,но останах с въпроси.
Произведено в Тайван,на циферблата липсва надписа Japan Mov't.И кутията е друга
Купуван е от timer.bg.Възможно ли е да е реплика.Четях чуждоезични материали по темата,че производството е изместено в Китай ,а механизма си е японски.
Иначе си е красавец.Дойде с всички документи и гаранция.
Явно ще се правят там.
-
karlson
- Активен
- Мнения: 184
- Регистриран: 01 06 2020, 13:41
Мнение
от karlson » 13 11 2024, 10:28
Много лошо за ориент.Поредното вбоклукчаване на качественна стока на планетата.Май последната качественна вещ остават скъпите швейцарски часовници, колите мазда които са 100 процента японски и...май нищо друго....а и самсунг и LG.
-
ViktorMirkovich
- Маниак
- Мнения: 1860
- Регистриран: 15 04 2015, 13:58
- Местоположение: Пловдив
Мнение
от ViktorMirkovich » 13 11 2024, 10:37
Мазда са отдавна собственост на Ford, чисто Японски има само Honda и Toyota. Другото е сбирщайн
Sent from my 2107113SG using Tapatalk
-
karlson
- Активен
- Мнения: 184
- Регистриран: 01 06 2020, 13:41
Мнение
от karlson » 13 11 2024, 12:53
Мазда се изработва само в един завод в света и той се намира в Япония, произвежда се на 100 процента от японци, Тойота и Хонда имат заводи по света и се изработва от какви ли не, ти визираш акциите на кого са, аз визирам каква народност са ръчичките които правят веща.
-
ViktorMirkovich
- Маниак
- Мнения: 1860
- Регистриран: 15 04 2015, 13:58
- Местоположение: Пловдив
Мнение
от ViktorMirkovich » 13 11 2024, 13:00
karlson написа:Мазда се изработва само в един завод в света и той се намира в Япония, произвежда се на 100 процента от японци, Тойота и Хонда имат заводи по света и се изработва от какви ли не, ти визираш акциите на кого са, аз визирам каква народност са ръчичките които правят веща.
Нищо вече не се произвежда вече само в една държава ,само в една фабрика:
Иначе да не е съвсем спам
Sent from my 2107113SG using Tapatalk
-
omegaqq
- МОДЕРАТОР
- Мнения: 1759
- Регистриран: 13 02 2010, 15:28
- Местоположение: Прованс
Мнение
от omegaqq » 05 12 2024, 21:56
От мен двама старци. Ма то и собственика дрът та си подхождаме.

-
7009-3170
- Маниак
- Мнения: 985
- Регистриран: 17 02 2010, 10:50
- Местоположение: В. Търново
Мнение
от 7009-3170 » 27 12 2024, 20:37
-
gata05
- Маниак
- Мнения: 2706
- Регистриран: 22 05 2014, 13:23
Мнение
от gata05 » 15 01 2025, 10:42
-
penmark
- Маниак
- Мнения: 1055
- Регистриран: 05 06 2010, 10:00
- Местоположение: Казанлък
Мнение
от penmark » 18 01 2025, 12:38
Ехееее тая тема аз съм я отворил преди 13г и 1 месец. Сутринта получих от куриера едно зелено Kamasu.

🥰

-
stucksider
- Новобранец
- Мнения: 29
- Регистриран: 19 02 2024, 20:30
Мнение
от stucksider » 10 02 2025, 14:05
С афтърмаркет каишка - по ми харесва от цвета на оригиналната.

Последна промяна от
stucksider на 10 02 2025, 21:00, променено общо 1 път.
-
childrolland
- Маниак
- Мнения: 1255
- Регистриран: 09 06 2021, 19:34
Мнение
от childrolland » 10 02 2025, 14:13
stucksider написа: ↑10 02 2025, 14:05
С афтърмаркет каишка - по - ми харесва от цвета на оригиналната.
Освен цвета, оригиналната е и корава на кокал

-
B353N
- Новобранец
- Мнения: 3
- Регистриран: 10 02 2025, 20:46
Мнение
от B353N » 11 02 2025, 10:07
И аз вече съм в клуба
Първия ми автоматичен часовник, супер му се радвам !
-
karlson
- Активен
- Мнения: 184
- Регистриран: 01 06 2020, 13:41
Мнение
от karlson » 11 02 2025, 10:26
Много в хубав и много дълго да те радва със здраве да си го носиш

Твоя е с най добрия механизъм на ориент.
-
childrolland
- Маниак
- Мнения: 1255
- Регистриран: 09 06 2021, 19:34
Мнение
от childrolland » 11 02 2025, 10:28
B353N написа: ↑11 02 2025, 10:07
И аз вече съм в клуба
Първия ми автоматичен часовник, супер му се радвам !
Много е готин! Честито

Неописуемо е чувството да носиш на ръката си устройство, което технологично трябваше да е умряло преди десетилетия, но не е и зависите един от друг с всяко движение.
