ORIENT

Теми около конкретна марка, модел или вид часовник
САМО ЗА ФЕНОВЕ!
Потребителски аватар
ViktorMirkovich
Маниак
Мнения: 1860
Регистриран: 15 04 2015, 13:58
Местоположение: Пловдив

Re: ORIENT

Мнение от ViktorMirkovich » 12 11 2024, 16:50

Изображение

Sent from my 2107113SG using Tapatalk


Потребителски аватар
iuli1971
Напредващ
Мнения: 38
Регистриран: 11 02 2018, 17:39

Re: ORIENT

Мнение от iuli1971 » 12 11 2024, 23:41

iuli1971 написа:
12 11 2024, 16:47
Подарих си това бамбино,но останах с въпроси.
Произведено в Тайван,на циферблата липсва надписа Japan Mov't.И кутията е друга
Купуван е от timer.bg.Възможно ли е да е реплика.Четях чуждоезични материали по темата,че производството е изместено в Китай ,а механизма си е японски.
Иначе си е красавец.Дойде с всички документи и гаранция.Изображение
Изображение

Изображение







Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Явно ще се правят там.

karlson
Активен
Мнения: 184
Регистриран: 01 06 2020, 13:41

Re: ORIENT

Мнение от karlson » 13 11 2024, 10:28

Много лошо за ориент.Поредното вбоклукчаване на качественна стока на планетата.Май последната качественна вещ остават скъпите швейцарски часовници, колите мазда които са 100 процента японски и...май нищо друго....а и самсунг и LG.

Потребителски аватар
ViktorMirkovich
Маниак
Мнения: 1860
Регистриран: 15 04 2015, 13:58
Местоположение: Пловдив

Re: ORIENT

Мнение от ViktorMirkovich » 13 11 2024, 10:37

Мазда са отдавна собственост на Ford, чисто Японски има само Honda и Toyota. Другото е сбирщайн

Sent from my 2107113SG using Tapatalk


karlson
Активен
Мнения: 184
Регистриран: 01 06 2020, 13:41

Re: ORIENT

Мнение от karlson » 13 11 2024, 12:53

Мазда се изработва само в един завод в света и той се намира в Япония, произвежда се на 100 процента от японци, Тойота и Хонда имат заводи по света и се изработва от какви ли не, ти визираш акциите на кого са, аз визирам каква народност са ръчичките които правят веща.

Потребителски аватар
ViktorMirkovich
Маниак
Мнения: 1860
Регистриран: 15 04 2015, 13:58
Местоположение: Пловдив

Re: ORIENT

Мнение от ViktorMirkovich » 13 11 2024, 13:00

karlson написа:Мазда се изработва само в един завод в света и той се намира в Япония, произвежда се на 100 процента от японци, Тойота и Хонда имат заводи по света и се изработва от какви ли не, ти визираш акциите на кого са, аз визирам каква народност са ръчичките които правят веща.
Нищо вече не се произвежда вече само в една държава ,само в една фабрика:
Изображение

Иначе да не е съвсем спам
Изображение

Sent from my 2107113SG using Tapatalk


Потребителски аватар
childrolland
Маниак
Мнения: 1255
Регистриран: 09 06 2021, 19:34

Re: ORIENT

Мнение от childrolland » 22 11 2024, 15:36

Изображение

Потребителски аватар
omegaqq
МОДЕРАТОР
Мнения: 1759
Регистриран: 13 02 2010, 15:28
Местоположение: Прованс

Re: ORIENT

Мнение от omegaqq » 05 12 2024, 21:56

От мен двама старци. Ма то и собственика дрът та си подхождаме.
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
7009-3170
Маниак
Мнения: 985
Регистриран: 17 02 2010, 10:50
Местоположение: В. Търново

Re: ORIENT

Мнение от 7009-3170 » 27 12 2024, 20:37

Изображение

Потребителски аватар
childrolland
Маниак
Мнения: 1255
Регистриран: 09 06 2021, 19:34

Re: ORIENT

Мнение от childrolland » 10 01 2025, 22:29


vakata77
Активен
Мнения: 258
Регистриран: 28 11 2012, 11:11

Re: ORIENT

Мнение от vakata77 » 13 01 2025, 12:32

Здравейте,колеги!
От вчера съм горд собственик на този красавец ::yahoo::
Страхотен детайл,както и променящ цвета си в зависимост от светлината циферблат. Първи впечатления -отлични.
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Потребителски аватар
gata05
Маниак
Мнения: 2706
Регистриран: 22 05 2014, 13:23

Re: ORIENT

Мнение от gata05 » 15 01 2025, 10:42

Изображение

Потребителски аватар
penmark
Маниак
Мнения: 1055
Регистриран: 05 06 2010, 10:00
Местоположение: Казанлък

Re: ORIENT

Мнение от penmark » 18 01 2025, 12:38

Ехееее тая тема аз съм я отворил преди 13г и 1 месец. Сутринта получих от куриера едно зелено Kamasu. ::yahoo:: 🥰
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
petarstoil
Маниак
Мнения: 4933
Регистриран: 04 12 2015, 18:57
Местоположение: Пловдив

Re: ORIENT

Мнение от petarstoil » 21 01 2025, 16:10

Изображение

stucksider
Новобранец
Мнения: 29
Регистриран: 19 02 2024, 20:30

Re: ORIENT

Мнение от stucksider » 10 02 2025, 14:05

С афтърмаркет каишка - по ми харесва от цвета на оригиналната.
Изображение

Изображение
Последна промяна от stucksider на 10 02 2025, 21:00, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
childrolland
Маниак
Мнения: 1255
Регистриран: 09 06 2021, 19:34

Re: ORIENT

Мнение от childrolland » 10 02 2025, 14:13

stucksider написа:
10 02 2025, 14:05
С афтърмаркет каишка - по - ми харесва от цвета на оригиналната.
Изображение

Изображение
Освен цвета, оригиналната е и корава на кокал :wink:

mitko_990
Почитател
Мнения: 331
Регистриран: 13 10 2019, 13:45

Re: ORIENT

Мнение от mitko_990 » 10 02 2025, 14:21

Изображение

B353N
Новобранец
Мнения: 3
Регистриран: 10 02 2025, 20:46

Re: ORIENT

Мнение от B353N » 11 02 2025, 10:07

Изображение

И аз вече съм в клуба :)

Първия ми автоматичен часовник, супер му се радвам !

karlson
Активен
Мнения: 184
Регистриран: 01 06 2020, 13:41

Re: ORIENT

Мнение от karlson » 11 02 2025, 10:26

Много в хубав и много дълго да те радва със здраве да си го носиш :) Твоя е с най добрия механизъм на ориент.

Потребителски аватар
childrolland
Маниак
Мнения: 1255
Регистриран: 09 06 2021, 19:34

Re: ORIENT

Мнение от childrolland » 11 02 2025, 10:28

B353N написа:
11 02 2025, 10:07
Изображение

И аз вече съм в клуба :)

Първия ми автоматичен часовник, супер му се радвам !
Много е готин! Честито :clap: Неописуемо е чувството да носиш на ръката си устройство, което технологично трябваше да е умряло преди десетилетия, но не е и зависите един от друг с всяко движение. :thumbup:

Отговори

Върни се в “Фен теми”