Страница 75 от 75

Re: ORIENT

Публикувано: 11 02 2025, 10:48
от B353N
Благодаря ви за хубавите пожелания!

До сега изобщо не съм носил часовник, запалих се по тях от четене в този форум. Знам че часовника е бюджетен но като за начинаещ много ми харесва.

Карлсон благодаря за информацията , на чист късмет съм попаднал на хубав механизъм, избощо не разбирам от това но се надявам постепенно да навляза в материята :)

П.С. Сега остана да намеря някой часовникар във Варна , да ми махне едно звено от верижката, че ми е малко дълга :-D

Re: ORIENT

Публикувано: 21 03 2025, 19:54
от omegaqq
Едно кварцово ориентче. Пък и да позадигнем темата, че хвана прах.

Изображение

Re: ORIENT

Публикувано: 22 03 2025, 00:07
от Vall66
Изображение

Изображение

Re: ORIENT

Публикувано: 10 05 2025, 12:21
от petarstoil
Изображение

Re: ORIENT

Публикувано: 10 05 2025, 15:37
от childrolland
Изображение

Re: ORIENT

Публикувано: 11 05 2025, 17:22
от petarstoil
Изображение

Re: ORIENT

Публикувано: 25 06 2025, 16:05
от Kostabo
Не останаха много от тия... Винтидж Ориент 27 камъка.
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Re: ORIENT

Публикувано: 10 07 2025, 19:29
от gata05
Един страхотен M Force от недалечното минало на бранда
Изображение

Изображение

Изображение

Re: ORIENT

Публикувано: 10 07 2025, 20:37
от childrolland
gata05 написа:
10 07 2025, 19:29
Един страхотен M Force от недалечното минало на бранда
Много е готин! Донякъде се радвам, че са в известна степен odd бранд. Един познат, дето живее в Мексико, ме светна, че M-Force е популярна марка кондоми там, а рекламните им кампании и таргет групи са не по-малко странни :D
Изображение
Изображение

Re: ORIENT

Публикувано: 31 10 2025, 18:21
от nilro
Изображение

Изображение

Re: ORIENT

Публикувано: 31 01 2026, 20:00
от omegaqq
Да повдигнем малко темата с един старец.

Изображение

Изображение

Re: ORIENT

Публикувано: 03 02 2026, 16:41
от petarstoil
Изображение

Re: ORIENT

Публикувано: 01 05 2026, 10:10
от gata05
Mako 3 Mother of Pearl Limited Edition

Изображение

Re: ORIENT

Публикувано: 09 05 2026, 12:58
от s7animir
Направих си и аз един подарък, за рожденния си ден.
Много ми хареса тая лимитирана серия, 75 години Ориент.

Изображение

Re: ORIENT

Публикувано: 29 05 2026, 07:03
от gata05
Изображение

Re: ORIENT

Публикувано: 03 06 2026, 18:32
от gata05
Пуснат 2014г. по повод 10г. от първото Мако.Силно лимитирано издание от само 90 бр.
Изображение

Re: ORIENT

Публикувано: 03 06 2026, 18:34
от childrolland
gata05 написа:
03 06 2026, 18:32
Пуснат 2014г. по повод 10г. от първото Мако.Силно лимитирано издание от само 90 бр.
Изображение
Много е слънчев! :clap: