Гласуване " Най -красива комбинация от часовник / каишка "

Различни конкурси с парични или предметни награди, предоставени от нашите партньори

Коя е печелившата комбинация от часовник и каишка?

Анкетата завърши на 13 03 2015, 20:50

Monopola 1 с червено/черна каишка Изображение
16
15%
Monopola 2 с NATO Изображение
3
3%
Otof със стоманения меш Изображение
4
4%
miroman 1 с риба-скат Изображение
1
1%
miroman 2 с тъмносиня дрес каишка Изображение
1
1%
Kuonyy с бялата каишка Изображение
1
1%
Prisadov 1 с винтидж тютюна Изображение
1
1%
Prisadov 1 с шарено NATO Изображение
2
2%
dimoyanushev 1 с черно & оранжева кожа Изображение
5
5%
dimoyanushev 2 с черно & оранжево NATO Изображение
2
2%
phil05 с авиаторската кожа Изображение
8
7%
saniti 1 с Tissot каишката в черно и червено Изображение
5
5%
saniti 2 с каишка от питон Изображение
1
1%
mkocev с винтидж бежово Изображение
3
3%
Bartek 1 - винтидж каишка с капси Изображение
15
14%
Bartek 2 - тъмнокафяво и жълто - Изображение
4
4%
NANI 1 с NATO в бяло и червено Изображение
5
5%
NANI 2 с NATO в тъмносиньо ----- Изображение
0
Няма гласове
vene_lin с ретро кафяво Изображение
3
3%
klon с етюд в лилаво Изображение
7
6%
Hawk с черно/червено NATO Изображение
1
1%
Scandinavian с HIrsh Grand Duke Изображение
2
2%
penchod с каишка на дупки Изображение
0
Няма гласове
ivanwilder с авиаторска каишка Изображение
1
1%
guderian 1 с каишка с двойни шевове Изображение
0
Няма гласове
guderian 2 с жълто/черно NATO Изображение
0
Няма гласове
nautylus със синя гума Изображение
7
6%
sabin със стоманен меш Изображение
0
Няма гласове
sabin с карбон & жълто Изображение
2
2%
Vesire с черна змийска кожа Изображение
1
1%
franka - кафява винтидж с капси Изображение
1
1%
trk2 - авиаторска с капси Изображение
1
1%
trk2 - с жълто NATO Изображение
7
6%

Общо гласове: 110

monopola
МОДЕРАТОР
Регистриран: 16 08 2011, 15:12

Re: Гласуване " Най -красива комбинация от часовник / каишка

Мнение от monopola » 13 03 2015, 22:37

Чета и чак не ми се вярва..... чудя се дали да пиша, ама не смятам, че е редно подобни писания да се оставят без отговор.
Бартек, въпреки, че си променяш сам постовете, виждам навреме какво пишеш. Та - обвиняваш ме лично, че съм променил гласуването или съм "купил" гласове ли? Не знам за администратора, но нито модераторите, нито мастър юзърите виждат кой как е гласувал в анкетите, аз не знам кой за кого е гласувал. Та да питам пак - обвиняваш ме в измама ли? Ако не мен, то кой обвиняваш, cenzor ли?
Жалките ти призиви за някакво разделение между модератори и потребители са супер подли. Някак си се делим ли? Ако някой може да даде пример кога съм се възползвал по какъвто и да е начин от модераторството да го направи. Модераторите във форума имат само задължения, единството им право е, че имат право на повече обяви на седмица. Нищо друго. Да сееш разделение между хората с цел печалба на гласове да ти кажа ли на кой е прийом?
Гласовете на участниците се преливали в гласове за монопола?!?!?! Че твоите гласове не се ли увеличаваха?
И да взема да ви кажа истината - аз си промених гласа, не съм гласувал за себе си, не смятам, че е джентълменско и единия ми глас беше за Клон (считам, че неговата комбинация е най-добрата, моята е станала добре, но беше очевидна, а при него има креативност да намериш два на пръв поглед несъпоставими цвята), другия за Присадов и понеже ти ми писа на лична, че много би се радвал да спечелиш си смених гласа от Присадов за теб. Ако бях гласувал за себе си разликата щеше да е три гласа и предполагам поне нямаше да имаш очи да нахалстваш така.
Наградата още в отговор на личните ти казах, че не ме интересува. Смятах да ти я отстъпя с най-добри чувства. След реакцията ти считам, че изобщо не я заслужаваш и се радвам, че спечелих аз.

Цензор, благодаря за приятните емоции, поднесени на форума с този конкурс. Поздравления и аплодисменти! :clap: :clap: :clap: Дано подобни потребители не те разколебават за следващите конкурси.

Колега Присадов, твоята комбинация ми беше фаворит номер 2, но както написах си смених гласа за да "угодя" на бартек. Приеми моите извинения, защото комбинацията ти е чудесна. Ще се радвам да приемеш вместо мен наградата от конкурса и да се радваш на хубавия Парнис с чудния зелен перлон :)
Offtopic: покажи
Извинявам се, че се налага да четете подобни постове, но реших, че не е правилно да премълча тези неща :(
моите часовници за продажба: http://strelki.info/viewtopic.php?f=80&t=12857

Коментари от сделки с мен: http://strelki.info/viewtopic.php?f=56&t=12046

pepopepo
Почитател
Регистриран: 23 09 2013, 20:08

Мнение от pepopepo » 13 03 2015, 23:03

И аз да хвърля един пост тук.
Монопола нито го познавам, нито съм го виждал нито съм се чувал с него, но аз също промених единият от гласовете си за него днес, след като прочетох поста на Бартек (който също не познавам).
Мисля, че всички сами за себе си могат да си направят изводите след последните постове, и най-вече за джентълменската постъпка на монопола.
И пак поздравления за конкурса, въпреки търканията...

Потребителски аватар
otof
Маниак
Регистриран: 04 06 2011, 17:39

Мнение от otof » 13 03 2015, 23:06

..Ще се радвам да приемеш вместо мен ... :clap: :clap: :clap:
Красиво,и благородно :thumbup:
Последна промяна от otof на 13 03 2015, 23:07, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
Bartek
Маниак
Регистриран: 30 01 2011, 11:51

Мнение от Bartek » 13 03 2015, 23:07

Как мога да обвинявам някой в нещо, ако не мога да го докажа.Казвам това което виждам. За какво съм виновен, че ви казвам как се прави конкурс ли? Ами ако имаше правила и те бяха такива, аз нямаше да участвам. Това ми е грешката, чувството ми за справедливост е малко по -изострено. Моите стъпки бяха методически и няй-доброжелателни.когато разбрах за начина по който се прави вота, Попитах най-тактично, отговор не полупих. От там насетне го обърнах на ирония. Ако ти си мислиш, че съм настройвал някой срещу някой са твои мисли, та нима преди няколко дена, не беше актуална тема "модераторите да не могат да купуват часовници, защото все са на линия" хаха. Не ме искарвайте черен, моля ви. Ами другия път направетре конкурс както трябва да бъде, със свобода да изразиш своя избор, а не свободия.
"Детството е последният ти шанс за щастие. След това знаеш твърде много."

monopola
МОДЕРАТОР

Мнение от monopola » 13 03 2015, 23:16

абе човек, кои сме "ние"? Ако някой е останал с грешно впечатление - модераторите нито са на заплата, нито получават нещо за труда си, нито са по някакъв начин по-различни от другите потребители. Модераторството отнема време и нерви и в заменя само ти се "изнервят" разни хора, дето си мислят, че модератори има някаква далавера. Обърнете внимание, че във всеки форум модератори обикновено са най-активните потребители и това е нормално, защото просто те прекарват най-много време вътре.
Вземи направи ти един конкурс да покажеш как се прави :)
И пак да питам - кои сме "ние"?

Потребителски аватар
Bartek
Маниак
Регистриран: 30 01 2011, 11:51

Мнение от Bartek » 13 03 2015, 23:29

Караш ме да изпадам в някаква патетика. За 4 г. В тоя форум съм видял и разбрал някой неща, не ме карай да се обясняваме като ученички. Кой сте вие, кои сме ние. Не ви знам структурите, модердатори сте, щом обгрижвате форума, предполагам, че си говорите, от това би следвало да си стиковате нещата за да не водим подобни реазговори. Много добре знаеш, че голяма част тук не изразяват мнението си за да не изгубят сигурността си, тоест да не изтърват изгодно някоя сделка. Ти кажи това ли е начина да се дава глас и да приключваме.
"Детството е последният ти шанс за щастие. След това знаеш твърде много."

monopola
МОДЕРАТОР

Мнение от monopola » 13 03 2015, 23:57

идея нямам каква параноя те тресе :) един вид тия дето купят часовник, харесан от модератор се банват, така ли :crazy:
За 4 години в тоя форум се вижда добре колко си разбрал.
Да, според мен е добре да можеш да си променяш гласа. Било заради грешка или пък заради премисляне, просто считам, че е редно докато тече срока за гласуване да може да си смениш избора.

dimoyanushev
Маниак
Регистриран: 16 07 2012, 18:51

Мнение от dimoyanushev » 14 03 2015, 00:25

Аз искам да поздравя cenzor за положените усилия да разнообрази форума (успя). Това че някой е недоволен е нормално. Няма пълно щастие :) но накара всеки да се замисли дали има какво да покаже. Мен ако питате най красивия часовник остана най неоценен .На saniti Браитлинга но това си е мое мнение.

Потребителски аватар
rogue
Маниак
Регистриран: 03 05 2010, 16:21

Мнение от rogue » 14 03 2015, 11:42

Гласувах за колегите klon и mkocev. Не съм си променял гласа, просто не следях темата толкова често и не знаех за тази възможност. При положение, че бях видял призивите на Bartek и знаех че мога да преместя гласа си, бих го сторил мигновенно в полза на monopola.

Monopola, поздравления за джентълменското поведение ::drinks::

На censor, моите благодарности за конкурса, начинанието определено прави форума още по интересен и заслужава само адмирации ::drinks::

Към всички участници в конкурса, беше доста трудно да избера за кого да гласувам. Жалко че не видях комбинациите на колега ipolit като кандидат ::drinks::
"Even the most eminent persons are subject to the laws of gravity" — Winston Churchill

Потребителски аватар
ivanovnov
Маниак
Регистриран: 20 08 2012, 12:29

Мнение от ivanovnov » 14 03 2015, 13:15

Здравейте, това е поредното подозрение за конспирация във форума :) сега се сетих за конкурса за ревю на Наско лятото и там станаха едни конспирации и брожения :) и какво?! Там пък аз отстъпих третото място само с един глас разлика. Стана ми кофти и ме хвана яд :) исках да спечя, но какво пък важното е да има тръпка и забавление :) :) :) Все пак правилата за конкурсите са ясни предварително, гласуването винаги си е било така, защо трябва да има сърдити :)
Мисля, че Наско и @cenzor доста разнообразиха форума тази година с тези конкурси и идеята им е супер, дано да има още и занапред, защото като гледам колко нерви се харчат, прибавени и към финансите (които дори и да са малко не съм видял някой друг да ги жертва). Сега е моментът да използваме фразата на 2014 г. Този конкурс свърши не се сърдете като деца и да ПРОДЪЛЖАВАМЕ НАПРЕД :) :) :)
...go forward...

Потребителски аватар
saniti
Маниак
Регистриран: 03 02 2014, 18:13

Мнение от saniti » 14 03 2015, 17:30

Благодаря на колегата cenzor за търпението, усилията и за наградата, която беше осигурил за победителя. Получи се много цветен и разнообразен конкурс, в който колегите показаха страхотни комбинации. Все пак моите гласове бяха за Hamilton-a на trk2 и за колегата Vesire.
Благодаря на колегите, които гласуваха за мен, а на недоволните от конкурса много здраве :) :)

Потребителски аватар
mitadoc
МОДЕРАТОР
Регистриран: 19 09 2010, 12:43

Мнение от mitadoc » 15 03 2015, 02:36

Аз не гласувах, защото не ми се отвори през тапаталка. Всички заслужаваха да спечелят. Е, почти всички :)
Daydreamer

Потребителски аватар
cenzor
МОДЕРАТОР
Регистриран: 15 10 2009, 17:47

Мнение от cenzor » 16 03 2015, 16:51

Благодаря на всички участвали за достойните и красиви предложения! ::drinks::
Часовникът беше връчен на колегата Присадов, по молба на спечелилия - monopola.
Съжалявам, че от положителна инициатива се превърна в негативно изживяване за някои от участниците.
Весела и успешна седмица на всички! Заключвам темата, за да не продължаваме с дискусиите.

Очаквайте и други конкурси през годината, дали организирани от мен или от други колеги - важното на всички да е весело! ::thumb::
„Всеки човек носи радост. Някои, когато идват, а други, когато си отиват“

Потребителски аватар
Groot
Маниак
Регистриран: 27 09 2009, 17:22

Мнение от Groot » 16 03 2015, 17:02

Здравейте.
Само да вметна нещо техническо:
Модераторите не могат нито да виждат кой за какво е гласувал, нито да редактират резултати. Аз през админ панел-а също нямам тази възможност, но при доста усилие и сериозна мотивация бих могъл да го правя директно през базата. Това се е случвало два-три пъти за доказване на мултиакаунтинг. Мога да гарантирам, че конкретната анкета не е манипулирана от никой, защото само аз бих могъл да го направя, а очевидно не съм го направил. По коментарите на колеги, които не са модератори мога да видя как точно се е получил отлив от предложението на Бартек. Всеки, който организира конкурс и анкета е свободен да решава дали да даде възможност да се редактира вот-а от гласоподавателя, или не. Това е негово право и отразява как той вижда нещата. Не виждам нищо лошо и проблемно, ако някой да речем е харесал предложението на колега Х и е гласувал за него, но след това е бил разочарован от неговото отношение или пък е премислил и е харесал друго предложение да може да промени гласа си.

Заключена

Върни се в “Конкурси с награди”