Страница 13 от 13

Re: За кого ще гласувате :)

Публикувано: 25 04 2017, 19:27
от mitadoc
Я кажете някой читав БГ сайт за новини. Що годе безпристрастен и верен. Ако изобщо има такъв.

Re: За кого ще гласувате :)

Публикувано: 25 04 2017, 19:29
от marind
mitadoc написа:Я кажете някой читав БГ сайт за новини. Що годе безпристрастен и верен. Ако изобщо има такъв.
Няма такъв :)

Re: За кого ще гласувате :)

Публикувано: 25 04 2017, 19:35
от mitadoc
Гледам си горещ привърженик на Слави...

Re: За кого ще гласувате :)

Публикувано: 25 04 2017, 20:21
от marind
mitadoc написа:Гледам си горещ привърженик на Слави...
Това къде го гледаш?? ::huh:: Да речем, че споделям това мнение: http://www.lentata.com/page_9247.html А ти? :)

Re: За кого ще гласувате :)

Публикувано: 25 04 2017, 20:53
от monopola
mitadoc написа:Я кажете някой читав БГ сайт за новини. Що годе безпристрастен и верен. Ако изобщо има такъв.
Митак, аз лично от както сигурно се интересувам въобще от живота в България, пък и по света чета Дневник и Капитал. Няма по сериозни медии от тях в епистоларен, вече и онлайн стил. Българското издание на Дойче веле също е добре. Иначе Медияпул, Фокус, пък и Офнюз са сравнително безпристрастни. Но аз имам много ясно изразена европейска ценностна система. За доста хора Дневник и Капитал са едва ли не някаква про западна пропаганда. За да експерементираш за самия себе си проследи в различните сайтове темата за срещата между главния прокурор и Сашо Дончев, организирана от червен политик и бизнесмен. Ще видиш, че в доста медии обясняват как то всъщност проблем нямало :) Съответно според това дали мислиш, че е ОК главния прокурор да ходи на шпионски срещи и меко да заплашва бизнесмени ще прецениш кои медии са по-читави ::drinks::

Re: За кого ще гласувате :)

Публикувано: 25 02 2018, 21:55
от trk2
При ситуацията във форума са възможни две коалиции.
Да България, Нова република и Воля и
ГЕРБ, БСП и Воля.
Интересното е, че без Воля не може да мине. Изглежда малките партии са обречени да бъдат балансьор.

Re: За кого ще гласувате :)

Публикувано: 25 02 2018, 22:17
от cenzor
::huh:: trk2, 2018 сме, нали го знаеш..?

Re: За кого ще гласувате :)

Публикувано: 01 03 2018, 08:06
от tanatsi
Той знае,но ново изборно време е дошло.

Re: За кого ще гласувате :)

Публикувано: 16 08 2021, 10:38
от ivan21
Ако някой случайно е отворил темата да каже какво мисли за сегашното положение.

Re: За кого ще гласувате :)

Публикувано: 16 08 2021, 14:09
от miroman
Ох, не я повдигай темата, че ще се изпокараме :(( :(( :((
ivan21 написа:
16 08 2021, 10:38
Ако някой случайно е отворил темата да каже какво мисли за сегашното положение.

Re: За кого ще гласувате :)

Публикувано: 17 08 2021, 08:16
от Spitfir3
ivan21 написа:
16 08 2021, 10:38
Ако някой случайно е отворил темата да каже какво мисли за сегашното положение.
Подобни въпроси е по-добре да се задават в тази тема:
viewtopic.php?f=16&t=34994&p=464000&hil ... B0#p464000

Re: За кого ще гласувате :)

Публикувано: 14 12 2021, 13:37
от SLAYER
Положението за раздел "Култура" е следното: мерките въведени от служебното правителство - до съсипа и без това съсипаната култура.

Re: За кого ще гласувате :)

Публикувано: 14 12 2021, 17:39
от otof
Много важно :crazy:
Като чуя за култура ,и се хващам за
Главата

Re: За кого ще гласувате :)

Публикувано: 21 06 2023, 00:25
от El Rockero
За Али Баба. Така ще съм сигурен, че разбойниците са само 40... ::bad::