Гласуване за конкурс - Кодово име: Омега!

Различни конкурси с парични или предметни награди, предоставени от нашите партньори

Кой да спечели конкурса Кодово име: Омега!

Анкетата свършва на 14 04 2017, 10:00

Изображение senna
12
13%
Изображение stepona555
1
1%
Изображение hemigway
6
6%
Изображение stdenev
2
2%
Изображение Kdelchev
2
2%
Изображение senna
0
Няма гласували
Изображение stdenev
7
7%
Изображение Kdelchev
3
3%
Изображение dimoyanushev
1
1%
Изображение hemigway
22
23%
Изображение kolaksazov
0
Няма гласували
Изображение phil05
9
9%
Изображение tzetz
0
Няма гласували
Изображение stepona555
0
Няма гласували
Изображение vesire
0
Няма гласували
Изображение dimoyanushev
2
2%
Изображение easyrider
0
Няма гласували
Изображение alex slav
0
Няма гласували
Изображение kolaksazov
0
Няма гласували
Изображение klon
10
10%
Изображение cenzor
1
1%
Изображение дон жуан
2
2%
Изображение prisadov
3
3%
Изображение tzetz
0
Няма гласували
Изображение prisadov
1
1%
Изображение bigotti
4
4%
Изображение alex slav
0
Няма гласували
Изображение mitadoc
4
4%
Изображение mitadoc
1
1%
Изображение bigotti
3
3%

Общо гласове : 96

Гласуване за конкурс - Кодово име: Омега!

Мнениеот monopola » 04 04 2017, 10:00

И този конкурс е на път да приключи и стана много, много интересен!
30 заявки за участие, като сега ще имате възможност да изберете победителя - време е за гласуване :)

Ето линк към темата с правила и описание на всичко - viewtopic.php?f=81&t=33131

Както знаете наградата е особено фенска, предоставена от нашите приятели от Гюлиян - прес пакет на Омега на тема Speedmaster.

Слагам анкета с опции за гласуване за всички заявили участие, като са подредени произволно, тъй като така imgur обработи снимките. Като кликнете на самата снимка ще я видите в пълен размер.
Участниците са много и затова оставям 10 дни за гласуване, след това победителя ще бъде обявен. Ако има равенство ще го мислим :)
Имате време за лобиране, подкупи и т.н. ::angel::
Имате право да си променяте гласа до края на конкурса и имате право на по два гласа с оглед на големия брой участници.

Темата е отворена за коментари, мнения и т.н.
Успех! ::drinks:: ::drinks:: ::drinks::
моите часовници за продажба: viewtopic.php?f=80&t=12857

Коментари от сделки с мен: viewtopic.php?f=56&t=12046
monopola
МОДЕРАТОР

Re: Гласуване за конкурс - Кодово име: Омега!

Мнениеот stdenev » 04 04 2017, 12:11

Насе, не е ли по-добре всеки участник да е на едно място за гласуване с двете си снимки? :)
Fine quality is remembered long after the pain of spending money!!!
Аватар
stdenev
МОДЕРАТОР

Мнениеот mitadoc » 04 04 2017, 12:44

stdenev написа:Насе, не е ли по-добре всеки участник да е на едно място за гласуване с двете си снимки? :)

+1 ::drinks::
Daydreamer
Аватар
mitadoc
МОДЕРАТОР

Мнениеот monopola » 04 04 2017, 13:00

Ами не :) Конкурса е за снимка, просто може който иска с повече от едно участие. Има колеги с по-една снимка само, един вид, не се гласува за потребител, а за заявка за участие с конкретна снимка ::drinks:: ::drinks::
моите часовници за продажба: viewtopic.php?f=80&t=12857

Коментари от сделки с мен: viewtopic.php?f=56&t=12046
monopola
МОДЕРАТОР

Мнениеот oskar » 04 04 2017, 20:14

Изображение

Изображение
oskar
Маниак

Мнениеот oskar » 04 04 2017, 20:17

Изображение
oskar
Маниак

Мнениеот KDelchev » 04 04 2017, 23:43

Ама, аз май нещо, не съм разбрал замисъла на това начинание...?

Нещо не ми се връзва, едни колеги, да си играят, да вложат усилия и време, да направят сумати снимки на часовника си, да изберат и постнат двете най-хубави /за което ги адмирирам, защото има много добри попадения/, и това да е нещо реално, автентично, неподправено, и носещо духа на марката при нас, обикновенните хора, които имаме щастието да притежаваме, или поне да се се докоснем до парче от нея..., а други, да си "дърпат" снимка от нета, просто с натискане на два клавиша, и да постват наготово, ЯКО напудрените снимки от официалните рекламни карета на Омега !!! Еми, мисля, че Гюлиян си имат каталози с такива снимки???

За да има честно съревнование, нека сравняваме ябълки с ябълки, а не ябълки с круши...

Моля от зависещите във форума, да бъда изключен от конкурса!

Желая успех на колегите!

С поздрав към Гюлиян,
К.Делчев
Последна промяна KDelchev на 04 04 2017, 23:54, променена общо 1 път
Аватар
KDelchev
Маниак

Мнениеот mitadoc » 04 04 2017, 23:53

KDelchev написа:Ама, аз май нещо, не съм разбрал замисъла на това начинание...?

Нещо не ми се връзва, едни колеги, да си играят, да вложат усилия и време, да направят сумати снимки на часовника си, да изберат и постнат двете най-хубави /за което ги адмирирам, защото има много добри попадения/, и това да е нещо реално, автентично, неподправено, и носещо духа на марката при нас, обикновенните хора, които имаме щастието да притежаваме, или поне да се се докоснем до парче от нея............................, а други, да си "дърпат" снимка от нета, просто с натискане на два клавиша, и да постват наготово, ЯКО напудрените снимки от официалните рекламни карета на Омега........... Еми, мисля, че Гюлиян си имат и каталози с такива снимки???

За да има честно съревнование, нека сравняваме ябълки с ябълки, а не ябълки с круши...

Моля от зависещите във форума, да бъда изключен от конкурса!

Желая успех на колегите!

С поздрав към Гюлиян,
К.Делчев

За кои колеги говориш и кои снимки според теб са откраднати от сайта на Омега и неавторски?
Daydreamer
Аватар
mitadoc
МОДЕРАТОР

Мнениеот cenzor » 04 04 2017, 23:54

Коя от горните снимки е дръпната от нета?
„Всеки човек носи радост. Някои, когато идват, а други, когато си отиват“
Аватар
cenzor
МОДЕРАТОР

Мнениеот KDelchev » 05 04 2017, 00:07

cenzor написа:Коя от горните снимки е дръпната от нета?

Изображение

Изображение

Изображение

Еми ето нещо на прима виста... Предварително поднасям извинения, ако някой от колегите наистина е космонавт, и се е снимал в работна обстановка, или пък е имал възможността, да си снима часовника на по-близко разстояние до Луната.
Както и да е, просто изразих становище. Моля гласовете за мен, да не се зачитат, и желая успех на участващите.

Със здраве ::drinks::
Аватар
KDelchev
Маниак

Мнениеот stdenev » 05 04 2017, 00:12

Първата и третата не са, колега Делчев, нищо, че са станали като за каталог. ::drinks::
Знам и часовниците и каишките и хората. Снимките са авторски.
Поздрави.
Аватар
stdenev
МОДЕРАТОР

Мнениеот cenzor » 05 04 2017, 00:12

Тези снимки не ся от(за) конкурса, освен тази с Луната. На klon снимката е от доста време, имаше я пусната отдавна във форума. Тази с Луната също изглежда авторска и по-креативна (фотошоп) или zoom на Луната + снимка на часовника в подходящ ракурс.

Честно казано, не разбирам оплакването. Google image search .и виж дали ще ги откриеш другаде.
И не е като да си изразил становище, ами направо си ги обвини в измама...
„Всеки човек носи радост. Някои, когато идват, а други, когато си отиват“
Аватар
cenzor
МОДЕРАТОР

Мнениеот stepona555 » 05 04 2017, 00:13

Моля от когото зависи , колегата от Пловдив да не остава извън класирането , а да намери достойно място сред другите шедьоври , сега разни подмятания че малко закъснял и сложил 3 снимки вместо 2 , без коментар , никога не е спазвал правилата и вече сме му свикнали.
Ако няма техническа възможност , аз се отказвам в негова полза , гласувайте за неговите снимки като маркирате моите , и ако заслужава нека вземе наградата .

Късмет на всички участници , а на гласуващите , обмисляйте вашия глас , както пише в брошурите на КАТ "секунда невнимание и цял живот Мъртъв"
stepona555
Маниак

Мнениеот stdenev » 05 04 2017, 00:24

Offtopic: покажи
stepona555 написа:Моля от когото зависи , колегата от Пловдив да не остава извън класирането , а да намери достойно място сред другите шедьоври , сега разни подмятания че малко закъснял и сложил 3 снимки вместо 2 , без коментар , никога не е спазвал правилата и вече сме му свикнали.
Ако няма техническа възможност , аз се отказвам в негова полза , гласувайте за неговите снимки като маркирате моите , и ако заслужава нека вземе наградата .

Късмет на всички участници , а на гласуващите , обмисляйте вашия глас , както пише в брошурите на КАТ "секунда невнимание и цял живот Мъртъв"

Hola,
То, че разводнихме темата, разводнихме я, ама поне да се посмеем. :))
Който не познава колегата Оскар, все едно не е преживял пълноценно света на часовниците. :lol:
Никога няма да забравя как преди години ми звънна на живот и смърт, след като беше установил, че в "стрилкити" има клуб на Омега (Майна) и ме пита: "Добре, Бе Майна, Що ни щети да ми кажете къде се събирате тоя клуб на Омега в София, да дойда да ви покажа няколко тупалки, майна и да разбия сайта!!!" :lol: ::drinks::
Аватар
stdenev
МОДЕРАТОР

Мнениеот mitadoc » 05 04 2017, 00:29

Е,накъде без драми :)
Daydreamer
Аватар
mitadoc
МОДЕРАТОР

Мнениеот phil05 » 05 04 2017, 09:16

KDelchev написа:
cenzor написа:Коя от горните снимки е дръпната от нета?

Изображение

Изображение

Изображение

Еми ето нещо на прима виста... Предварително поднасям извинения, ако някой от колегите наистина е космонавт, и се е снимал в работна обстановка, или пък е имал възможността, да си снима часовника на по-близко разстояние до Луната.
Както и да е, просто изразих становище. Моля гласовете за мен, да не се зачитат, и желая успех на участващите.

Със здраве ::drinks::

Часовникът и снимката са мои и я има по рано из форума, същата.

Изображение

За мен беше интересно как е осветен циферблата. И какво да му светне? Хайде, луна, че ужким и отива на Омегата. Вместо яке или нещо друго наоколо. Написах, че е клише, и какво друго освен луна - ясно че е малко на майтап. Моля да се махне, наистина.

Отдавна смимките не са само това, което е щракнал апарата. Но ми стана интересно :) От не знам колко снимки тук из форума досега нямам нито една, която да има каквато и да е обработка. Всичките са директно jpg от апрата или телефон.

Може неправилно да съм изтълкувал условията:

"За да участвате трябва да покажете ваша снимка на тема Омега. Дали ще е актуален модел, някой страхотен винтаж, дали ще е детайл от часовник, дали ще е интересно място с любимата ви Омега, всичко оставяме на вас :)

"Мислете, снимайте, творете"

Хубав ден!
Аватар
phil05
Маниак

Мнениеот mitadoc » 05 04 2017, 09:23

Не виждам защо да отпадат снимки пради безпочвени обвинения.
Daydreamer
Аватар
mitadoc
МОДЕРАТОР

Мнениеот KDelchev » 05 04 2017, 10:17

Колеги, моля ви, драма няма! Никъде не съм предявявал претенции да се свалят снимки, или каквото и да било. Цитирам се по-горе с какво съм започнал: "Ама, аз май нещо, не съм разбрал замисъла на това начинание...?" Може и така да е. Аз очаквах да е нещо, като коледния конкурс, където Галин съвсем заслужено спечели надпреварата. Семата от коментара ми беше, че някои снимки изглеждат "нереални", като от каталог, и се губи базата за сравнение с другите, които са директно от апарата. И аз имам вина, защото сега видях в условието, че можело, дори и колажи, и то си има един, на който явно си личи, че е такъв. След като не е в разрез с правилата, значи всичко е наред. Както един колега писа по-горе: правилата са за това, за да се спазват.
Не съм на ти с обработката на снимки, даже нищо не разбирам, фотошопи и т.н и т.н... Ако снимките на колегите са авторски, само мога шапка да им сваля за уменията, и им поднасям своите най-искрени извинения.
Дано сега сте ме разбрали правилно, няма лоши чуства, и съжалявам, ако някой се е почуствал засегнат.

Поздрави и успех на всички!
Аватар
KDelchev
Маниак

Мнениеот klon » 05 04 2017, 10:44

KDelchev написа:Колеги, моля ви, драма няма! Никъде не съм предявявал претенции да се свалят снимки, или каквото и да било. Цитирам се по-горе с какво съм започнал: "Ама, аз май нещо, не съм разбрал замисъла на това начинание...?" Може и така да е. Аз очаквах да е нещо, като коледния конкурс, където Галин съвсем заслужено спечели надпреварата. Семата от коментара ми беше, че някои снимки изглеждат "нереални", като от каталог, и се губи базата за сравнение с другите, които са директно от апарата. И аз имам вина, защото сега видях в условието, че можело, дори и колажи, и то си има един, на който явно си личи, че е такъв. След като не е в разрез с правилата, значи всичко е наред. Както един колега писа по-горе: правилата са за това, за да се спазват.
Не съм на ти с обработката на снимки, даже нищо не разбирам, фотошопи и т.н и т.н... Ако снимките на колегите са авторски, само мога шапка да им сваля за уменията, и им поднасям своите най-искрени извинения.
Дано сега сте ме разбрали правилно, няма лоши чуства, и съжалявам, ако някой се е почуствал засегнат.

Поздрави и успех на всички!

Снимката просто се получи добре и то случайно може би преди 6,7 месеца. :lol: :lol:
Не се потискай колега , с повече труд и желание нещата се получават , с всяко нещо е така.

::drinks::
Аватар
klon
МОДЕРАТОР

Мнениеот KDelchev » 05 04 2017, 10:48

klon написа:
Снимката просто се получи добре и то случайно може би преди 6,7 месеца. :lol: :lol:
Не се потискай колега , с повече труд и желание нещата се получават , с всяко нещо е така.

::drinks::

Ачо, сега, след като нещата се изясниха, моля да ме извиниш, както и останалите колеги също ::drinks::
Аватар
KDelchev
Маниак

Следваща

Назад към Конкурси с награди