АНКЕТА ЗА НАЙ-ДОБРА СНИМКА!

Различни конкурси с парични или предметни награди, предоставени от нашите партньори

Гласуване за най-добра снимка

01. Mitadoc
11
9%
02. Lamer
8
6%
03. Chezz
0
Няма гласували
04. burning soul
0
Няма гласували
05. slim
1
1%
06. Pavel
6
5%
07. Atanweb
39
31%
08. CHILIEV
2
2%
09. Miky
1
1%
10. bat'Petzo
2
2%
11. ipolit
25
20%
12. alex70
2
2%
13. coolman
24
19%
14. trk2
0
Няма гласували
15. omegaqq
4
3%

Общо гласове : 125

Re: АНКЕТА ЗА НАЙ-ДОБРА СНИМКА!

Мнениеот trk2 » 03 08 2011, 01:24

mitadoc написа:Сега и неговите ли гласове ще се разпределят?Това гласуване стана историческо.

Е, поне ще участаваш в балотажа :)
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
trk2
МОДЕРАТОР

Мнениеот Groot » 03 08 2011, 08:11

Неговите гласове са фалшиви.
Просто не участват в анкетата вече.
Аватар
Groot
Маниак

Мнениеот slim » 03 08 2011, 14:50

Не мога да проумея, колко трябва е безскрупулен coolman,
да направи мултиакаунтинг с 23 акаунта, за да спечели 50 лева и то не кеш, а на Ваучер...........:evil:
Tissot Classic prince
F.Bartholdi Форумен часовник на strelki.info за 2012 г. №11/30
Casio G-Shock AW591RL-4A
Аватар
slim
Почитател

Мнениеот fivegood » 03 08 2011, 14:53

Историята познава и по-добри попадения! :)
Аватар
fivegood
МОДЕРАТОР

Мнениеот mitadoc » 03 08 2011, 17:39

Явор написа:Неговите гласове са фалшиви.
Просто не участват в анкетата вече.

Верно. ::drinks::
Давайте го този ваучер на човека с най-много гласове и да се свършва. ::drinks::
Daydreamer
Аватар
mitadoc
МОДЕРАТОР

Мнениеот ipolit » 03 08 2011, 18:00

Направо го приключвайте конкурса и повече не правете. Бати и излагацията за една калъчка.
PS
Все пак е окуражително, че има 12 съфорумци, които се отличават с чувство за естетика, без да искам да обидя когото и да било.
Последна промяна ipolit на 03 08 2011, 23:07, променена общо 3 пъти
Восток Амфибия Министерские
МакТайм Хронограф Лунна фаза
Orient ER2A005Y Aviator
hmt Janata

В продажба - http://strelki.info/viewtopic.php?f=98&t=36125
Аватар
ipolit
Маниак

Мнениеот Groot » 03 08 2011, 22:48

ipolit, заради един, двама тарикати няма да лиша всички останали от забавлението да участват по конкурси :).
Аватар
Groot
Маниак

Мнениеот ipolit » 05 08 2011, 17:37

гледам, че на мойта снимка и намаляват гласовете, явно има и по-брутални хакове
Orient ER2A005Y Aviator
hmt Janata

Аватар
ipolit
Маниак

Мнениеот chezz » 05 08 2011, 18:46

Обявявам конкурс на тема: "Какво още има да се случи в конкурса".
Защо не го спрете, да се не излагаме пред чужденците. Най-добрата снимка се очерта долу-горе.
chezz
Активен

Мнениеот stilo » 06 08 2011, 09:53

Нека шоуто да продължи...
Трети опит да постна нещото си. Ако получа "БАН" за моето откровение - казвам ЧАО на този форум. Май думата "форум" означаваше "масово събрание". Може би тук е форум за ЛИЧНОСТИ.

Явор написа:ipolit, заради един, двама тарикати няма да лиша всички останали от забавлението да участват по конкурси :).

Тук виждам думата "забавление", но не искам да си мисля че някои са "оперирани от тХумор" за да ми изчезват постове. Затова ще пусна пак и ша ма прощавате за двойния пост.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
В тази "Нощ на Къпинките" (думата "Малинките" е запазена марка и не може да се ползва повторно) се раздават наградите на най-големите провали на участниците в конкурса "Снимка на стрелки, корпуси, зъбци и още нещо". Ето я и речта на победителя:
- Благодаря, благодаря...и пак благодаря! На теб, на теб ... и ДА, точно на теб, човека със скъпия часовник до колоната улево(тук победителят сочи от трибуната с пръст екзалтираната публика в стил "Обама пред Конгреса при гласуването на вътрешнодълговия лимит").
- Без вашето "точно око" аз нямах никакъв шанс да спечеля и дори участвам в този невероятен конкурс. (тук победителят вади малка и намачката от вътрешно-душевни напъни хартийка от задния си дххх, което би трябвало да е "Списъкът")
На първо място искам да благодаря на моята дъщеря, която изпълни блестящо ролята на шамандура, отбелязвайки мястото над обекта на снимките. Благодаря на Casio, които накараха дъщеря ми да се размечтае при вида на техен модел и който можеше някой ден от близкото бъдеще да краси китката й . Благодаря също така на Sony, които не излъгаха, че техният апарат може да плува на 2 метра дълбочина. Благодаря на Рибаря и Неговата жена. На първия - че е избрал да си купи "воден" фотоапарат с който да снима "мухи и риби", а на втората - за това че го откраднала за да се снима с него на плажа.
- Тук в списъкът съм си отбелязал че трябва задължително да благодаря на "Бяло море", че ми предостави кристално чисти условия за сътворяване на този неугледен и размит до солена булдкавост кадър. Благодаря на моите приятели "Мамути", без които нямаше да имам задължителния за сесията капацитет-минимум на белите ми дробове. Да ме прощават онези, които ще пропусна от "времево-регламентирани съображения"...сори!
Но не мога да пропусна да споделя с вас моите големи и напълно заслужени благодарности към наблюдателния и "сериозен" колега, за който "времето" наистина е фетиш. Без него нямах никакъф шанс да попадна в конкурса и да спечеля тъй мечтаната престижна "Къпинка". (тук победителят размахва статуетката, изобразяваща "среден пласт" - символът на посредствеността). Времето ви е преходно, посредствеността ми - вечна.
- Скъпа, навий ми "пружината". Прибирам се! (приключва благодарствената си реч носителя на "Къпинка - 2011" и напуска трибуната под бурните освирквания от страна на тълпата.)

PS: всички припознавания на лица и събития са нарочно-случайни!
----------------------------------------------------------------------------------------
Честито на победителя!

Последен ПС:
Защо успях да гласувам на 19-тия ден откакто е пусната анкетата, при положение че "сериозният" форум е задал срок от 2 седмици? Или времето в тук тече със скорост, различна от общоприетата?
Отивам да пия едно нескафе.

нескафе: колега, изтрих предишните постове, за да протече нормално конкурсът, но и в името на добрия български език - тромав сарказъм, измъчени шеги, изтъркани щампи (при това заети от телевизията) - и всичко това дълго-предълго. Но щом искате да се излагате след края на конкурса, Ваша воля. Предупреждението за бан остава в сила.
Аватар
stilo
Почитател

Мнениеот Groot » 06 08 2011, 10:31

Тези дни имах супер много бачкане и може да съм изтървал крайния срок, но като гледам историята на гласуването Atanweb винаги е бил първи, тъй че голямо значение няма.

Могат да ти намаляват гласове винаги, когато някой реши, че вече твойта снимка не му харесва и си даде гласа за някой друг... това не е точно хак.

Ще проверя всички гласове дадени за Atanweb дали са валидни и ще обява победителя.
Аватар
Groot
Маниак

Мнениеот Groot » 06 08 2011, 10:36

Има 3-ма нови гласували за Atanweb, но не свързани с него.
И без тези 3 гласа Atanweb печели.

Честито и нека се свърже с http://www.watchesbg.com/ за да си получи наградата! :)
Аватар
Groot
Маниак

Мнениеот mitadoc » 06 08 2011, 10:54

Честито - много идейна и свежа снимка! ::drinks:: После да се похвали какво е налазил.
Daydreamer
Аватар
mitadoc
МОДЕРАТОР

Мнениеот chezz » 06 08 2011, 12:11

Честито и от мен! Хубава снимка. Е, не чак колкото моята, нооо бива. ;)
chezz
Активен

Мнениеот atanweb » 06 08 2011, 12:48

Привет на всички. Искам да споделя някой мисли относно конкурса и участието в него.
В началото бях скиптино настроен и не вярвах, че моя снимка може да спечели някакъв приличен процент гласове. Особено ме притесняваше факта, че не разполагам със скъп (като парична стойност) часовник и предположих, че хората ще гласуват за нещо уникално и мечтано от вас. Но реших да участвам защото мисля, че постепенно успях да се приобщя към форума и мисленто на хората тук. Реших да снимам скъп за мен часовник свързан със спомени от най-ранно детство. За композицията отделих поне 2 часа и общо над 50 кадъра с леко донаместване на елементите и промяна на ъгъла. След което малко засилих зветовете и контраста с Photomatix за да компенсирам ограничението на техниката.. все пак снимам със сапунерка. Дори и не предполагах как ще се развият нещата. Челната позиция още в началото ми даде страхотно настроение почувствах се наистина въодушевен и щастлив. В по-късен етап обаче за малко бях се пречупил от манипулацията на coolman и си мислех.. "Как може хората да гласуват за нефокусирана снимка? Има поне няколко много добри според мен снимки за жалост някой от тях се отказаха от конкурса заради провокации."
За няколко дни разгадах тактиката на мошенника да се двиши на един глас от водещия в класацията и си помислих, че ще удари в последния ден за да не даде шанс на никой. Бях разочарован и изнервен но щях да приема нещата, какъвто и да беше крайният резултат. Наистина се зарадвах когато чрез проверка на администратора - мултиакаунтинга и измамата беше засечена. Зарадвах се не само заради крайният резултат ами и за това, че хората които са гласували независимо за който и да е , няма да бъдат излъгани.
Сега е ред да благодаря на всички участвали в конкурса като автори на снимки или гласуващи. Интересни бяха и мненията на критикуващите и в стила на всеки форум бих казал, че и те имат място да пишат каквото си пожелаят стига да не обидят някой. Ако отсреща четящите пък се почувстват засегнати то редно е да помислят по въпроса: Дали такива постове могат да разклатят техните принципи? - .. абе стегнете се бе хора не се "връзвайте".

Как бих използвал ваучера от наградата в конкурса ще споделя с вас в друга тема в която ще Ви помоля за съвет защото избора е голям, но и изискванията ми не са малко.
Още веднъж благодаря на форума за организирането на конкурса и наградата която ми предоставя.
thank you people , thank you ..!!! ::yahoo::

аа да и да не забравя световния мир! :lol:
Изображение
Аватар
atanweb
Активен

Мнениеот Petar_89 » 06 08 2011, 13:24

Честито първо място. Определено много добра композиция на снимката. Да се похвалиш с наградата, като измислиш каква ще е.
Изображение

Poljot Kirovskie 1 MCHZ Soviet CCCP Watch 2409
Seiko 5 Automatic Men's Watch SNX801K
Orient Automatic "Deep" CEM65002D
CASIO G-Shock GW-7900RD-4E
Аватар
Petar_89
Почитател

Мнениеот omegaqq » 06 08 2011, 16:37

Честито и от мен на спечелилия!
Аватар
omegaqq
МОДЕРАТОР

Мнениеот ipolit » 06 08 2011, 16:39

Честито
Orient ER2A005Y Aviator
hmt Janata

Аватар
ipolit
Маниак

Мнениеот alex70 » 06 08 2011, 16:52

Честито на колегата. Напълно заслужена награда.
Аватар
alex70
Почитател

Мнениеот Groot » 08 08 2011, 13:19

Специални благодарностти на http://www.watchesbg.com за предоставената награда.

Очаквайте още конкурси с награди от наши партньори.
Аватар
Groot
Маниак

ПредишнаСледваща

Назад към Конкурси с награди