Undive Dark Sea 500m Black Storm архив

Обяви, по които вече са сключени сделки или продавача се е отказал от продажба
Отговори
monopola
МОДЕРАТОР
Регистриран: 16 08 2011, 15:12

Undive Dark Sea 500m Black Storm архив

Мнение от monopola » 01 02 2020, 15:17

Още един микробранд, който си е събитие:

Изображение

Интересна история има марката, пък и модела - този часовник беше kickstarter проект на нова марка, реално има само този модел в два варианта - стоманен безел с покритие или без. Изключително успешен проект и после някак си нищо не се случваше. После обявиха, че марката вече я няма, а модела ще бъде преиздаден от друга марка заради правни претенции от Ролекс, ако помня правилно. Не знам подробносите, но като чух Ролекс и доста се зверих в часовника да разбера какво са взаимствали, че чак такава реакция да има. Не разбрах :)

А часовника е страхотия! Дизайна е препратка към 70те и 80те и даже поне според мен най-много напомня на някой легендарни модели на Сейко, отколкото на която и да е друга марка. Изработката на часовника е зашеметяваща и аз лично наистина бях изненадан. Харесва ми всичко, като дизайн, очаквах и да е пипнат, но Undive са надминали всеки друг микрос минавал през ръцете ми!

Лъсната до безкрай стоманена каса, красива извивка за протектор на коронката, страхотен и четим цифер, само с много леки цветни акценти, удобен, масивен, без нищо прекомерно. Наистина страхотен часовник!

Всичко като технически параметри е на линия - стомана, сапфир, луминова, 500 метра, хелиева клапа, отлична дайвърска гума.

Часовника е в отлично състояние, трудно различим от нов, в комплект с оригналната гума, кожа и меш.

Ето спецификации:

Модел: Undive Dark Sea Black Storm
Каса материал: стомана
Каса размер: 45 мм без коронката
Лъгове разстояние: 22 мм
Механизъм: автомат Seiko NH35
Циферблат: черен
Коронка: на винт
Стъкло: сапфир
Водоустойчивост: 500 метра / 50 Атм
Каишка: гума, кожа, меш
Комлект: пълен
Състояние: отлично

Ето снимки в голяма резолюция, цъквате върху тях и се уголемяват до безкрай:

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Благодаря ::drinks::
моите часовници за продажба: http://strelki.info/viewtopic.php?f=80&t=12857

Коментари от сделки с мен: http://strelki.info/viewtopic.php?f=56&t=12046

Отговори

Върни се в “Стари обяви”