Wostok Oversized "Silver Dial" - до 18.01.2018г . (Oтново)

Търгове с начална цена по-висока от 1 лев.
Отговори
Потребителски аватар
Prisadov
Маниак
Регистриран: 07 05 2012, 14:11

Wostok Oversized "Silver Dial" - до 18.01.2018г . (Oтново)

Мнение от Prisadov » 14 01 2018, 16:36

Здравейте,

След като пуснах този часовни от 1лв, и победителят се оказа от него, го пускам отново само че тук. Състоянието му не се е променило от тогава, затова ще си позволява да копирам описанието от предишният търг.

За състоянието ще помоля да прецените по снимките, но ще опиша, и моята гледна точка.

Причината да пусна тук този часовник е, че ми идва прекалено голям. Знам че, това е странно да се каже за съветски часовник, но е така. Часовничето има следи от употреба, като най-сериозни са около задният капак, но все пак това са, нормални следи на часовник използван ежедневно. За състоянието на покритието наистина разгледайте снимките. Всичко е снимано, за да се види. Циферблата и индексите са масивни и страхотни. Честно казано, дори и забележките по циферблата не ме дразнят, а и придават много чар на самият часовник. Стъклото е оригиналното.
Коронката е оригиналната, и навиването с нея е много приятно. Изкарва целият резерв на пружината.
Механизма ако не бъркам е командирската машина без дата - 2414. Не ми е известна последната профилактика, но часовникът работи точно и подържа добро време. Просто не го нося и не съм го засичал.

Размерът е 38,5мм без и 41мм с коронката. Изглежа и се носи доста масивно. От лъг до лъг е 46мм, височината е 11мм, а между лъговете е 18мм. Тъй като не го носих, го бях сложил на чисто нова ретро натовка, която давам към часовникът. Мисля че напълно си отива с него. Качвам и снимка как стои и на модерна натовка, като тя не идва към часовникът.

Ето и снимките...

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

С две думи, прекрасно ретро часовниче, което заслужава да бъде носено всеки ден. С една кожа ще се отвори много, а и ще е страхотен дрес представил за някой джентълмен, който прости си търси нещо по-масивно от съветските часовници.

Начална цена - 15лв.
Стъпка минимална - 1лв.
Купи сега - НЯМА.
Край - 18.01.2018г в 22:01ч

ВНИМАНИЕ – Това е търг с удължен край. Ако в последните 10 минути даден участник направи наддаване, краят на търга автоматично се измества с 10 минути от това наддаване. Търгът приключва, само в случай, че никой не е наддавал в последните 10 минути.

Часовникът ще се намира в Гр. Смолян. За там си е ясно, а за другите градове ще бъде изпратен с Еконт, с преглед и тест.

Благодаря за вниманието.

Злати...

Потребителски аватар
BAHKATA
Маниак
Регистриран: 11 10 2012, 12:29

Re: Wostok Oversized "Silver Dial" - до 18.01.2018г . (Oтнов

Мнение от BAHKATA » 14 01 2018, 19:36

15 лв

Потребителски аватар
Prisadov
Маниак

Мнение от Prisadov » 18 01 2018, 16:49

Приключваме тази вечер с това чаровно часовниче.
Заслужава си.

Ето и снимки от тази сутрин...

Изображение

Изображение

Злати...

Потребителски аватар
Prisadov
Маниак

Мнение от Prisadov » 18 01 2018, 23:47

BAHKATA написа:15 лв
Победителя е ясен. Много се радвам, че този часовник, отива при колегата !

::drinks::
Злати...

Потребителски аватар
BAHKATA
Маниак
Регистриран: 11 10 2012, 12:29

Мнение от BAHKATA » 24 01 2018, 22:44

Получен, както винаги всичко е ок. До нови срещи! ::drinks::

Отговори

Върни се в “Свободни търгове”