Страхотен Nike D Line - до 10.02.2018г

Търгове с начална цена по-висока от 1 лев.
Отговори
Потребителски аватар
Prisadov
Маниак
Регистриран: 07 05 2012, 14:11

Страхотен Nike D Line - до 10.02.2018г

Мнение от Prisadov » 04 02 2018, 17:52

Здравейте,

Още един часовник, който търсих наистина срашно много време, и вече след като го имам ми мина меракът по него . Явно тръпката по-търсенето е била по-силна, но за сметка на това сега си търси нов соственик, който ще му се радва, защото е страхотен. За състоянието ще помоля да прецените по снимките, но ще опиша и моята гледна точка.

Часовникът е от колекцията D line, като това е аналогов часовник с подстветка на циферблата подобна на тази, която се намира в Касио, и Таймекс. Изключително интересен дизайн и на циферблата, и на корпусът, Корпусът и като цяло целият часовник е комбинация от стомана, гума , и пластмаса. Изклглежда много футористично, и оставя усещането за спортен аксесоар. Има много приятна емблема (запетайката на Найк) точно над 12ч. А самата верига завършва със закопчалка тип пеперуда. Определено прилича на някои модели Радо, като приликата е само визуална. Може би и затова толкова го търсих. Коронката е разположена острани на корпусът на 3ч, а на 9 часа има бутон за подстветката. Стрелките имат светломаса, която е доста силна, но подстветката на самият циферблат го прави страхотен за проверянаве на часа през ноща. Циферблата е брутален. Прилича на холограма от DJ-ски пулт, като в зависимост от светлината цветът на цифрите се променя цветово. Много интересно решение наистина. Самите стрелки също са с много интересни форми, сякаш са излезнали от консруктор лего. Абе манияшка работа.
Стоманените части имат единствено следи от употреба под формата на косъмчета. Нищо фрапактно и дълбоко. Всичко това е нормално мисля, за носен и спортен часовник. Задният капак за батерията се отваря с монета. Много яка идея. Водоустойчивостта е на 7атм, като аз за първи път срещам такава :thumbup:
Не ми е известна последната смяна на батерията.
Стъклтото мисля че е минерално. Няма драскотини.
Веригата ще стане на китка до 18,5см. Всяко звено е на патентче, и свалянето им става за секунди дори и в домашни условия.

Размерът е 34мм с двата бутона. От лъг до лъг не знам как точно да го измеря, защото часовникът обхваща китката като гривна. Височината е 13мм. Веригат е интегрирана и ползването на други верижки, каишки и причие, не мисля че е възможно.

Ето и снимките...

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

С две думи страхотен часовник, подходящ дори и за дами, но определено си носи дизайна на часовниците на Найк.

Начална цена - 33лв.
Минимална стъпка - 1лв.
ЦЕНА купи сега - Няма.
Край - 10.02.2018г в 22:00ч

ВНИМАНИЕ – Това е търг с удължен край. Ако в последните 10 минути даден участник направи наддаване, краят на търга автоматично се измества с 10 минути от това наддаване. Търгът приключва, само в случай, че никой не е наддавал в последните 10 минути.

Часовникът ще се намира в Гр. Смолян. За там си е ясно, а за другите градове ще бъде изпратен с Еконт, с преглед и тест.

Благодаря за вниманието.

Злати...

Потребителски аватар
Prisadov
Маниак

Re: Страхотен Nike D Line - до 10.02.2018г

Мнение от Prisadov » 08 02 2018, 23:16

Един бърз ъп.
Заслужава си !

Изображение

Злати...

Потребителски аватар
bobifoto
Напредващ
Регистриран: 07 08 2014, 14:16
Контакти:

Мнение от bobifoto » 10 02 2018, 15:47

34 от мен:)
Изображение
"Дори и спрелият часовник може да бъде изключително верен, стига да го погледнеш точно навреме"

Потребителски аватар
Prisadov
Маниак

Мнение от Prisadov » 10 02 2018, 17:48

Приключваме тази вечер.
Заслужава си !

Злати...

Потребителски аватар
Prisadov
Маниак

Мнение от Prisadov » 10 02 2018, 23:07

bobifoto написа:34 от мен:)
Честито на победителят, очаквам данни на ЛС за да се разберем за предаването!
::drinks::

Злати...

Отговори

Върни се в “Свободни търгове”