Кой какво работи?

Други хобита, които ви вълнуват и искате да споделите с останалите
IILCH
Напредващ
Регистриран: 12 01 2016, 04:35

Re: Кой какво работи?

Мнение от IILCH » 13 02 2016, 06:35

Поправям самолети, преди - военни, сега цивилни.

Потребителски аватар
nilro
Маниак
Регистриран: 11 06 2015, 22:51

Мнение от nilro » 13 02 2016, 21:31

Ръководител движение на метростанция.
Защото Бог толкова възлюби света, че даде Своя Единороден Син, за да не погине нито един, който вярва в Него, а да има вечен живот.

kiotobg
Напредващ
Регистриран: 06 04 2014, 11:11

Мнение от kiotobg » 09 03 2016, 13:43

wings_bg написа:Строителство, бетонов, асфалтов център. Изграждаме пътищата и магистралите на майка България. Ние сме тия дето търпим всички критики, направени от дребни алчни лумпели дето ни управляват.
Ако те сърби задника, да знаеш че пътувам по Хемус. По новият "борисов" участък, дето в посока морето дясната лента е взела да пропада и колата може да направи отличен планинг, особено когато със 150 правиш път на някой изстребител от лявата лента. Онзи ден същата история и в обратната посока...
Имам чувството, че е строено от хора, които за строителството само са чували (не чели!)
Идете до Румъния да видите поне как се строи път! За магистрала - идете в САЩ. Да видите не само как се строи, но и как се дават по 30 до 50 години гаранция. И струва по-евтино, отколкото в бг.
А..., навремето, при лошите комунисти - се строеше както требе. Добре, че те строиха, щото сега "демократите" щеха да ходят по... да не казвам какво.
Тва е истината, ся може да ме обвините в поредния хейт ::drinks::

Потребителски аватар
penmark
Маниак
Регистриран: 05 06 2010, 10:00

Мнение от penmark » 09 03 2016, 22:43

Графичен дизайнер
Изображение

Потребителски аватар
trk2
МОДЕРАТОР
Регистриран: 08 01 2011, 10:44

Мнение от trk2 » 09 03 2016, 22:59

wheezy написа:Чета и съчинявам... Протестно писмо срещу адвокатската колегия, ами много са им високи хонорарите на тия кръвопийци бе, гледай колко часовници си накупиха :) :) :)

Иначе, аз се занимавам с проектиране и строителство - жилищни, производствени, складови, смесени и всякакви други сгради и съоръжения, ръководна функция :)
Абе не е точно така, Адвоката на Пеевски носи Орис скромно за работата която върши :)
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

kiotobg
Напредващ
Регистриран: 06 04 2014, 11:11

Мнение от kiotobg » 10 03 2016, 21:01

trk2 написа:Абе не е точно така, Адвоката на Пеевски носи Орис скромно за работата която върши :)
Ъхъм, именно на работа носи Орис. А, на... по-така срещи и приеми какво носи?
То, и аз бачкам със саатник за бон и половина. Ако познаеш и какво бачкам... ::drinks::

V&G
Почитател
Регистриран: 06 05 2015, 15:48

Мнение от V&G » 17 03 2016, 19:35

Пътни такси и разрешителни.

Потребителски аватар
mitadoc
МОДЕРАТОР
Регистриран: 19 09 2010, 12:43

Мнение от mitadoc » 17 03 2016, 21:32

kiotobg написа:
trk2 написа:Абе не е точно така, Адвоката на Пеевски носи Орис скромно за работата която върши :)
Ъхъм, именно на работа носи Орис. А, на... по-така срещи и приеми какво носи?
То, и аз бачкам със саатник за бон и половина. Ако познаеш и какво бачкам... ::drinks::
В Японското посолство? :)
Daydreamer

Потребителски аватар
petarstoil
Маниак
Регистриран: 04 12 2015, 18:57

Мнение от petarstoil » 17 03 2016, 23:42

Някъде се бях "похвалил", ама пак ще го направя - пазител на живота и здравето на една по-особена категория от народонаселението, която обаче е нонстоп в "светлината на прожекторите", осигурява работа и на съфорумците от адвокатската и провоохранителната гилдии, има привилегията да е на пълна държавна издръжка /това няма да го коментирам, защото ще стана нецензурен :silent: / и обикновено е около и най-вече извън рамките на закона... те такъв съм - скромен лекар в арест ::drinks:: .

Потребителски аватар
franka
Маниак
Регистриран: 30 11 2012, 22:09

Мнение от franka » 17 03 2016, 23:56

petarstoil написа:Някъде се бях "похвалил", ама пак ще го направя - пазител на живота и здравето на една по-особена категория от народонаселението, която обаче е нонстоп в "светлината на прожекторите", осигурява работа и на съфорумците от адвокатската и провоохранителната гилдии, има привилегията да е на пълна държавна издръжка /това няма да го коментирам, защото ще стана нецензурен :silent: / и обикновено е около и най-вече извън рамките на закона... те такъв съм - скромен лекар в арест ::drinks:: .
Да не попада човек на такъв лекар като тебе! :)) :))
STEINHART Apollon ETA 2824-2 elabore
HELBERG CH7 Miyota 9015
PRAETORIAN Signifer Miyota 8215
Vostok-Europe Caspian Sea Monster Ekranoplan Quartz

Потребителски аватар
nilro
Маниак

Мнение от nilro » 18 03 2016, 00:50

kiotobg написа:
wings_bg написа:Строителство, бетонов, асфалтов център. Изграждаме пътищата и магистралите на майка България. Ние сме тия дето търпим всички критики, направени от дребни алчни лумпели дето ни управляват.
Ако те сърби задника, да знаеш че пътувам по Хемус. По новият "борисов" участък, дето в посока морето дясната лента е взела да пропада и колата може да направи отличен планинг, особено когато със 150 правиш път на някой изстребител от лявата лента. Онзи ден същата история и в обратната посока...
Имам чувството, че е строено от хора, които за строителството само са чували (не чели!)
Идете до Румъния да видите поне как се строи път! За магистрала - идете в САЩ. Да видите не само как се строи, но и как се дават по 30 до 50 години гаранция. И струва по-евтино, отколкото в бг.
А..., навремето, при лошите комунисти - се строеше както требе. Добре, че те строиха, щото сега "демократите" щеха да ходят по... да не казвам какво.
Тва е истината, ся може да ме обвините в поредния хейт ::drinks::
Така е, защото сега Европа дава пари, а те се усвояват в частни лица. Скъсаха се да усвояват по проекти, ама толкова са прости, че грам не се замислят, че с тия пари дето си купуват последни модели мерцедеси ще ги карат по натрошените пътища после. И това не са само демократите защото за строителството на една магистрала например са наредени една камара фирми изпълнители, подизпълнители и тем подобни на хранилка. От оперативните програми най-много се дърпа например гледах едно превдаване как с 6 мил. се прави една беседка и едно мостче у балкано. инвестиция за 6 хил. нема и толкова.
Защото Бог толкова възлюби света, че даде Своя Единороден Син, за да не погине нито един, който вярва в Него, а да има вечен живот.

Потребителски аватар
petarstoil
Маниак
Регистриран: 04 12 2015, 18:57

Мнение от petarstoil » 18 03 2016, 16:32

franka написа:
petarstoil написа:Някъде се бях "похвалил", ама пак ще го направя - пазител на живота и здравето на една по-особена категория от народонаселението, която обаче е нонстоп в "светлината на прожекторите", осигурява работа и на съфорумците от адвокатската и провоохранителната гилдии, има привилегията да е на пълна държавна издръжка /това няма да го коментирам, защото ще стана нецензурен :silent: / и обикновено е около и най-вече извън рамките на закона... те такъв съм - скромен лекар в арест ::drinks:: .
Да не попада човек на такъв лекар като тебе! :)) :))
А, не е толкова страшно. ;)

impressionistus
Активен
Регистриран: 10 07 2013, 18:39

Мнение от impressionistus » 26 06 2016, 00:04

Екскурзовод съм в пещера " Орлова чука"( обл. Русе) .
Елате...!

kamikaze
Активен
Регистриран: 19 10 2012, 22:50

Мнение от kamikaze » 26 06 2016, 21:57

И аз съм лекар. Демек от онези лошите хора с бели престилки, дето са положили Хипократова клетва, да работят безплатно, а нещо все не го правят.
В България се смята, че човек е създаден да живее вечно и всичко останало е лекарска грешка. Слава Богу в моята специалност не умират хора, а се раждат такива.
P.S.Нека масовия хейт започне СЕГА!

Потребителски аватар
nilro
Маниак

Мнение от nilro » 07 07 2016, 22:00

Интересно хората с най-скъпите часовници тук не обаждат какво работят :)

Потребителски аватар
ivanovnov
Маниак
Регистриран: 20 08 2012, 12:29

Мнение от ivanovnov » 07 07 2016, 23:34

Хахаахахахаа :)
...go forward...

Потребителски аватар
NANI
Маниак
Регистриран: 11 02 2010, 21:38

Мнение от NANI » 08 07 2016, 00:16

nilro написа:Интересно хората с най-скъпите часовници тук не обаждат какво работят :)
Ми не искам да се разкривам :-D
Изображение

Когато луксът господства,
огънят поглъща света и водата го отнася.

Бирманска пословица

Потребителски аватар
Дон Жуан
Маниак
Регистриран: 31 05 2014, 13:09

Мнение от Дон Жуан » 08 07 2016, 11:15

Нямам много скъпи часовници, а пък и съм безработен, така че какво да коментирам ::angel::

Потребителски аватар
stdenev
МОДЕРАТОР
Регистриран: 29 09 2009, 15:55

Мнение от stdenev » 08 07 2016, 11:34

В началото на поста си викам " ясно, човекът работи в Правителствена болница" , а после... " е да де, то и ония са за при него"... :lol:
Fine quality is remembered long after the pain of spending money!!!

Потребителски аватар
nibaru
Маниак
Регистриран: 28 02 2015, 15:14

Мнение от nibaru » 08 07 2016, 12:26

Няма скъп часовник - има бедни хора. Та всички тук сме бедни!

Изпратено чрез Tapatalk
Вчера бях умен, затова исках да променя света.
Днес съм мъдър, затова променям себе си.

Отговори

Върни се в “Други хобита”