Tissot Visodate и няколко думи

Есенцията на нашия форум – ревютата! От фенове за фенове.

Tissot Visodate и няколко думи

Мнениеот eray_jpn » 22 05 2017, 01:02

Здравейте скъпи съфорумци, приятели, любители на часовници и всички останали.
Преди да споделя една голяма радост ще ви помоля да разгледате ето тая тема защото тази ще бъде нещо като продължение.

viewtopic.php?f=36&t=34128

Такааа голямата дилема приключи не с Лонджинс не с Юнхенс а с Tissot Visodate.
За съжаление се появи непредвидена ситуация и се наложи да смаля бюджета (иначе бях избрал лонджито) даже бях се отказал да купя нищо и един ден се разхождам и на една витрина виждам Tissot Visodate за 395паунда аз винаги си мислех, че тази модели на Тиссот са около 1000 паунда и си казах то ако не сега кога. Взех часовника прибрах се вкъщи, отворих кутийката първи швейцарец докоснах сапфирния кристал слушах как бързо бие баланса мисля, че повечето от форума разбраха за какво говоря.
Относно самия модел мисля, че на повечето съфорумци е познат но все пак е добре да се кажат няколко думи. Tissot Visodate за първи път на бял свят се появява през 1953 в чест на 100 годишнината на марката първият в света автоматичен часовник показващ датата в продължение на 50-те е произвеждан в няколко варианта този е вдъхновен от модела произвеждан през 1957. В актуалния пресъздаден модел е използван старото лого който предава някаква допълнителна топлина и чувство за носталгия към часвника за техническите данни на часовника в интернет информация бол така, че завършвам с няколко снимки (направени с телефон със извинение) и едно видео бъдете живи и здрави това от мен.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
eray_jpn
Новобранец

Re: Tissot Visodate и няколко думи

Мнениеот Scandinavian » 22 05 2017, 01:58

Супер си е Тисото със задраве да му се радваш и като засечеш отклонение, примерно за една седмица и делиш на 7 дни, така да получиш представителна извадка - да споделиш.
Наздраве!
"Човек с часовник знае колко е часът, човек с два часовника, никога не е сигурен......"
Certina DS Podium Square - ETA 2824-2
Hamilton Jazzmaster Maestro - H21 caliber, valjoux 7750 base
ORIENT Mako caliber 46943 Made in Japan - The Forum Watch 15/27
Victorinox Dive Master 500 - ЕТА 2892 А2
Scandinavian
Маниак

Мнениеот eray_jpn » 22 05 2017, 22:56

Дневното отклонение е 3-4.сек който си е много добър резултат за този клас механизъм.
eray_jpn
Новобранец

Мнениеот trk2 » 22 05 2017, 22:58

Честито- добър избор!
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
trk2
МОДЕРАТОР

Мнениеот gata05 » 22 05 2017, 23:19

Честито и от мен ::drinks:: Точно Визодейта ми е любим модел на марката,но с черния цифер.Но и белият не лъже ::cool:: Страхотен е!
Аватар
gata05
Маниак

Назад към Ревюта и снимки на часовници