Автомобили - кой с какво се движи?

Други хобита, които ви вълнуват и искате да споделите с останалите
monopola
МОДЕРАТОР
Регистриран: 16 08 2011, 15:12

Re: Автомобили - кой с какво се движи?

Мнение от monopola » 04 02 2018, 19:10

Ами признавам си, че всъщност не ме вълнуват аргументите, това, че някой нарушава правилата не е основание да го правиш и ти или да го провокираш с цел да му даваш уроци или каквото там си мислиш. От толкова много време си във форума и съм сигурен, че можеше да обясниш на човека защо поста му не е ок.
моите часовници за продажба: http://strelki.info/viewtopic.php?f=80&t=12857

Коментари от сделки с мен: http://strelki.info/viewtopic.php?f=56&t=12046

Потребителски аватар
alex_slav
Маниак
Регистриран: 24 07 2013, 20:17

Мнение от alex_slav » 04 02 2018, 19:14

Кой каквото иска да си кара, чудя се какво се драпате.
Аз едно не разбрах, не бил тираджия Иво, ама май е таксиджия, излиза, че за последните 20 год, всеки ден от тях е карал по 200км почти

Потребителски аватар
Lamer
Маниак
Регистриран: 22 02 2010, 19:39

Мнение от Lamer » 04 02 2018, 19:17

Не е моя работа да следя кой нарушава правилата и да му обяснявам защо и как ги нарушава. Аз не ги нарушавам. Също така няма механизъм да възпитавам невъзпитаните, нито имам такова желание. Нещата си станаха очевадни, много бързо. Не разбирам, какво се опитваш да ми кажеш? Като администратор, можеш да ме наказваш /банваш/, защото друго наказание няма, без обяснения.

monopola
МОДЕРАТОР

Мнение от monopola » 04 02 2018, 19:30

Напротив, нарушаваш ги с поста си за кошницата. И аз предпочитам да ти обърна внимание на това, вместо да те банвам. Съответно ти ако искаш обръщай внимание на забележката, ако искаш недей, това пък си е твоя избор. Така или иначе вече си написах каквото имам да кажа, нямам намерение да се обяснявам повече ::drinks::

Потребителски аватар
Lamer
Маниак

Мнение от Lamer » 04 02 2018, 19:35

Какво обидно има в "кошница". По-точно "20 годишна кошница". Кое правило нарушава? Нещо нецензурно ли има? Някакъв скрит подтекст? Мисля, че търсиш под вола-теле. Ако имаш други съображения, не е нужно да се аргументираш. Това, не е аргумент, обаче ::drinks:: .

monopola
МОДЕРАТОР

Мнение от monopola » 04 02 2018, 19:40

А какво обидно има в корейския кенеф тогава? Пич, както обикновено се обясняваш далеч повече отколкото трябва, пък на мен не ми се губи време с теб. Каквото имах да кажа го казах, действай както си искаш, обърнал съм ти внимание кое не е ОК, прави каквото искаш, последствията ще са според правилата. След като смяташ, че си прав защо се оправдаваш и обясняваш.

Потребителски аватар
Lamer
Маниак

Мнение от Lamer » 04 02 2018, 19:50

Между "кенеф" и "кошница" има известна разлика. Най-малкото, едното не фигурира в речника на възпитания човек.
Очевидно, причината за бана не е тази. Също така разбирам, че много ти се иска да ми демонстрираш лично, негативно отношение. Разбрах те, не ме притеснява. Не се опитвай да го "обличаш" в правила, трябва да измисляш нови. Всъщност ти се оправдаваш.
Изображение

Toshiro
Маниак
Регистриран: 26 06 2014, 12:23

Мнение от Toshiro » 04 02 2018, 20:47

Lamer написа:А защо всеки "тарикат" с пълнолетна кошница, се чувства длъжен да ми обяснява колко съм тъп, че си купувам нова кола и аз трябва да му се радвам? На всичкото отгоре, въпросния тарикат влита с идеята, да продава безценната си, уникална и неповторима, пълнолетна кола. Така изяснява ли се?
Аз не видях някъде из форума обява за продажба но въпросното БМВ, но явно Вие сте потърсил по-обстойно, та потърсих и аз. Ако пробегът е реален и всичко описано е така, колата си е абсолютно ОК и е вероятно да си струва парите горе-долу.
Извън темата за 730-ката, не знам дали сте обръщали внимание, че когато продавате автомобил с българска регистрация като физическо лице, в договора пише нещо от сорта: "декларирам, че автомобилът е в пълна изправност...бла бла бла..." , а ако купувате от юридическо лице втора употреба автомобил: "получава и одобрява във вида, в който е...бла бла бла...автомобилът е без гаранция, право на връщане и замяна" :))

Стаменов
Новобранец
Регистриран: 04 02 2018, 22:43

Мнение от Стаменов » 04 02 2018, 23:05

Така, тъй като съм баннат, но продължават да ме обиждат по- "възпитаните " колеги от форума си позволих да си направя още една регистрация и да се защитя.
Не ми дреме това колко е по правилата на форума, но е морално право!
Та, първо се извинявам за думата "кенеф" щом се счита за нецензурна, нище, че вероятно всички тук я ползват ежедневно. Също се извинявам за "кур" , която си е вече нецензурна.
Извинението ми е към културните хора във форума, които с удоволствие чета.
За нищо не се извинявам на мъжката лама! Да си кара със здраве новата кола и да не ми мере на мен грижата за 20 годишната.
Кламера явно веднага е преровил обявите ине видял, че съм пускал такава.
Мога да постна колко предложения за бартер имам за много по нови коли. Нещо не ги кефят хората и искат 20г. Кошница.
Колата между другото не съм "влетял с цел да си я продавам тук" и ако ламера е грамотен щеше да му стсне ясно. Всъщност даже изобщо не я продавам вече, щото е в прекрасно здраве. Имах идеа да си взема същата 20 годишна кошница, но 4.4 v8 бензин.
Относно подмятането на другия колега дали съм тираджия, таксиджия или пицаджия....явно е математик..
Ще му уточня, че редовно карам по 100-тина км всеки ден, щото работата ми е свързана с ходене по клиенти и институции....
Другото е, че много пъти се е случвало да карам не по 200, а по 2200 км за 20-24 часа и то все с 20годишни кошници, но такива, че 2000 км на един дъх не се усещат, за разлика от чисто новите корейски WC- та.
А сега ако прецените, може да ме баннете форевър, по потребителско име, егн, кръвна група, и квото там, ако се прецени.
А вие, колега кламер, сте от типа тролове, които са много иронични и заядливи явно, но само виртуално. В личен контакт такива лами обикновено премигат като пръцнали на обществено място.
Надявам се сте щастлив с новата си кола. Аз съм ок с това. В първия си пост в темата изказах личното си мнение и доводи, без да имам за цел да обидя хората с нови коли.
Надявам се да будиш възхита у комшиите си с чисто новата си кола, и да си жив и здрав да си плащаш лизинга.
Като малък една лама в зоопарка ме оплю. Явно не ми върви с тези жовотинчета.

Потребителски аватар
franka
Маниак
Регистриран: 30 11 2012, 22:09

Мнение от franka » 05 02 2018, 00:00

Въъъъъ!!
STEINHART Apollon ETA 2824-2 elabore
HELBERG CH7 Miyota 9015
PRAETORIAN Signifer Miyota 8215
Vostok-Europe Caspian Sea Monster Ekranoplan Quartz

Потребителски аватар
kokokoz
Маниак
Регистриран: 17 01 2011, 18:39

Мнение от kokokoz » 05 02 2018, 00:30

Стаменов написа:Така, тъй като съм баннат, но продължават да ме обиждат по- "възпитаните " колеги от форума си позволих да си направя още една регистрация и да се защитя.
Не ми дреме това колко е по правилата на форума, но е морално право!
Та, първо се извинявам за думата "кенеф" щом се счита за нецензурна, нище, че вероятно всички тук я ползват ежедневно. Също се извинявам за "кур" , която си е вече нецензурна.
Извинението ми е към културните хора във форума, които с удоволствие чета.
За нищо не се извинявам на мъжката лама! Да си кара със здраве новата кола и да не ми мере на мен грижата за 20 годишната.
Кламера явно веднага е преровил обявите ине видял, че съм пускал такава.
Мога да постна колко предложения за бартер имам за много по нови коли. Нещо не ги кефят хората и искат 20г. Кошница.
Колата между другото не съм "влетял с цел да си я продавам тук" и ако ламера е грамотен щеше да му стсне ясно. Всъщност даже изобщо не я продавам вече, щото е в прекрасно здраве. Имах идеа да си взема същата 20 годишна кошница, но 4.4 v8 бензин.
Относно подмятането на другия колега дали съм тираджия, таксиджия или пицаджия....явно е математик..
Ще му уточня, че редовно карам по 100-тина км всеки ден, щото работата ми е свързана с ходене по клиенти и институции....
Другото е, че много пъти се е случвало да карам не по 200, а по 2200 км за 20-24 часа и то все с 20годишни кошници, но такива, че 2000 км на един дъх не се усещат, за разлика от чисто новите корейски WC- та.
А сега ако прецените, може да ме баннете форевър, по потребителско име, егн, кръвна група, и квото там, ако се прецени.
А вие, колега кламер, сте от типа тролове, които са много иронични и заядливи явно, но само виртуално. В личен контакт такива лами обикновено премигат като пръцнали на обществено място.
Надявам се сте щастлив с новата си кола. Аз съм ок с това. В първия си пост в темата изказах личното си мнение и доводи, без да имам за цел да обидя хората с нови коли.
Надявам се да будиш възхита у комшиите си с чисто новата си кола, и да си жив и здрав да си плащаш лизинга.
Като малък една лама в зоопарка ме оплю. Явно не ми върви с тези жовотинчета.
колега има един стар лаф!! тарикат мъж не мрънка! ти просто влетя с бутонките напред и след като постъпиха с теб по същия начин започна да пискаш като кутре! сори но ти просто сам си го вкара! а за това единствено и само ти си си виновен!така,че ако искаш да излезеш като мъж от ситуацията то просто замълчи!

Потребителски аватар
phil05
Маниак
Регистриран: 26 05 2012, 10:40

Мнение от phil05 » 05 02 2018, 01:06

Това е така, ама иначе върха сме, големи хора докъде може да се докараме с това черно и бяло. Разпра'ам аз 5 пъти да не ходите в крайности, ама нЕма успеваемост... Не е тъп тоя с новата кола, нито другия с "кошницата" е тарикат и джамбазин. Всеки кара кола каквато му харесва, или му трябва, или е по възможностите му. Зависи и къде, с кого и колко кара. Ама нали не е "логически издържано", та ето чуден логичен финал на дискусията. Хайде, че стана понеделник, хубава и успешна седмица и карайте внимателно ::drinks::

monopola
МОДЕРАТОР

Мнение от monopola » 05 02 2018, 01:15

Моля да спре сеира, няма нужда от повече коментари.
До колегата с бана - решавам да пропусна нарушенията с втория ник, като приемам, че си бил изнервен от ситуацията. Изтривам го, изчакай да ти свърши наказанието и си добре дошъл отново, ако спазваш правилата.
Ламер - постовете ти нямат нищо общо с темата и ги пишеш нарочно за да дразниш и провокираш. Спри се и ти, гнусно е да се държиш така в нашия форум.
До всички други - няма нужда от масло в огъня.
Приятна вечер ::drinks::

vladislavpasha
Активен
Регистриран: 21 09 2016, 12:27

Мнение от vladislavpasha » 09 02 2018, 03:10

Да разведа малко обстановката
Две коли имам, които ги редувам.Мерцедеса го имам от около 7-8 години, Ренето от 2 някъде.

Изображение

Изображение

V&G
Почитател
Регистриран: 06 05 2015, 15:48

Мнение от V&G » 11 02 2018, 01:32

Ето и едно малко злодейче

Изображение

Потребителски аватар
cenzor
МОДЕРАТОР
Регистриран: 15 10 2009, 17:47

Мнение от cenzor » 11 02 2018, 01:37

V&G написа:Ето и едно малко злодейче

Изображение
:-D Да го продаваш? Търся нещо малко (и забавно) за жената , и ще е VW Beetle или Mini.
„Всеки човек носи радост. Някои, когато идват, а други, когато си отиват“

V&G
Почитател
Регистриран: 06 05 2015, 15:48

Мнение от V&G » 11 02 2018, 11:30

На жената е и не се разделя с него. Взех го преди 5 години 1.6 бензин 116 коня е често и аз му се качвам. За градско е супер.

Потребителски аватар
alex_slav
Маниак
Регистриран: 24 07 2013, 20:17

Мнение от alex_slav » 11 02 2018, 12:01

Аз съм карал няколко пъти по-силното му братче с турбината и ми хареса ужасно много. Управлението е много забавно и по мой вкус.

Потребителски аватар
dido25
Напредващ
Регистриран: 08 01 2010, 17:33

Мнение от dido25 » 03 03 2018, 05:06

Тази зима реших да разнообразя малко,определено съм доволен...
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Изображение
TISSOT PRC 200 AUTOMATIC

Martin36
Активен
Регистриран: 01 02 2017, 21:58

Мнение от Martin36 » 28 04 2018, 17:05