До сега изобщо не съм носил часовник, запалих се по тях от четене в този форум. Знам че часовника е бюджетен но като за начинаещ много ми харесва.
Карлсон благодаря за информацията , на чист късмет съм попаднал на хубав механизъм, избощо не разбирам от това но се надявам постепенно да навляза в материята
П.С. Сега остана да намеря някой часовникар във Варна , да ми махне едно звено от верижката, че ми е малко дълга
































