ORIENT

Теми около конкретна марка, модел или вид часовник
САМО ЗА ФЕНОВЕ!
B353N
Новобранец
Мнения: 3
Регистриран: 10 02 2025, 20:46

Re: ORIENT

Мнение от B353N » 11 02 2025, 10:48

Благодаря ви за хубавите пожелания!

До сега изобщо не съм носил часовник, запалих се по тях от четене в този форум. Знам че часовника е бюджетен но като за начинаещ много ми харесва.

Карлсон благодаря за информацията , на чист късмет съм попаднал на хубав механизъм, избощо не разбирам от това но се надявам постепенно да навляза в материята :)

П.С. Сега остана да намеря някой часовникар във Варна , да ми махне едно звено от верижката, че ми е малко дълга :-D

Потребителски аватар
omegaqq
МОДЕРАТОР
Мнения: 1759
Регистриран: 13 02 2010, 15:28
Местоположение: Прованс

Re: ORIENT

Мнение от omegaqq » 21 03 2025, 19:54

Едно кварцово ориентче. Пък и да позадигнем темата, че хвана прах.

Изображение

Vall66
Маниак
Мнения: 515
Регистриран: 29 06 2016, 07:59
Местоположение: Плевен

Re: ORIENT

Мнение от Vall66 » 22 03 2025, 00:07

Изображение

Изображение
"Always one step ahead of the rest" ~ Kintaro Hattori ~ セイコー

Потребителски аватар
petarstoil
Маниак
Мнения: 4924
Регистриран: 04 12 2015, 18:57
Местоположение: Пловдив

Re: ORIENT

Мнение от petarstoil » 10 05 2025, 12:21

Изображение

Потребителски аватар
childrolland
Маниак
Мнения: 1251
Регистриран: 09 06 2021, 19:34

Re: ORIENT

Мнение от childrolland » 10 05 2025, 15:37

Изображение

Потребителски аватар
petarstoil
Маниак
Мнения: 4924
Регистриран: 04 12 2015, 18:57
Местоположение: Пловдив

Re: ORIENT

Мнение от petarstoil » 11 05 2025, 17:22

Изображение

Kostabo
Маниак
Мнения: 1073
Регистриран: 22 04 2015, 19:01
Местоположение: Кюстендил

Re: ORIENT

Мнение от Kostabo » 25 06 2025, 16:05

Не останаха много от тия... Винтидж Ориент 27 камъка.
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Тука е така...

Потребителски аватар
gata05
Маниак
Мнения: 2699
Регистриран: 22 05 2014, 13:23

Re: ORIENT

Мнение от gata05 » 10 07 2025, 19:29

Един страхотен M Force от недалечното минало на бранда
Изображение

Изображение

Изображение

Потребителски аватар
childrolland
Маниак
Мнения: 1251
Регистриран: 09 06 2021, 19:34

Re: ORIENT

Мнение от childrolland » 10 07 2025, 20:37

gata05 написа:
10 07 2025, 19:29
Един страхотен M Force от недалечното минало на бранда
Много е готин! Донякъде се радвам, че са в известна степен odd бранд. Един познат, дето живее в Мексико, ме светна, че M-Force е популярна марка кондоми там, а рекламните им кампании и таргет групи са не по-малко странни :D
Изображение
Изображение

nilro
Маниак
Мнения: 1097
Регистриран: 11 06 2015, 22:51

Re: ORIENT

Мнение от nilro » 31 10 2025, 18:21

Изображение

Изображение
ED ECCO UNA PROFANIA COMPLETA

Потребителски аватар
omegaqq
МОДЕРАТОР
Мнения: 1759
Регистриран: 13 02 2010, 15:28
Местоположение: Прованс

Re: ORIENT

Мнение от omegaqq » 31 01 2026, 20:00

Да повдигнем малко темата с един старец.

Изображение

Изображение

Потребителски аватар
petarstoil
Маниак
Мнения: 4924
Регистриран: 04 12 2015, 18:57
Местоположение: Пловдив

Re: ORIENT

Мнение от petarstoil » 03 02 2026, 16:41

Изображение

Потребителски аватар
gata05
Маниак
Мнения: 2699
Регистриран: 22 05 2014, 13:23

Re: ORIENT

Мнение от gata05 » 01 05 2026, 10:10

Mako 3 Mother of Pearl Limited Edition

Изображение

s7animir
Новобранец
Мнения: 18
Регистриран: 15 06 2020, 23:58

Re: ORIENT

Мнение от s7animir » 09 05 2026, 12:58

Направих си и аз един подарък, за рожденния си ден.
Много ми хареса тая лимитирана серия, 75 години Ориент.

Изображение

Потребителски аватар
gata05
Маниак
Мнения: 2699
Регистриран: 22 05 2014, 13:23

Re: ORIENT

Мнение от gata05 » 29 05 2026, 07:03

Изображение

Потребителски аватар
gata05
Маниак
Мнения: 2699
Регистриран: 22 05 2014, 13:23

Re: ORIENT

Мнение от gata05 » 03 06 2026, 18:32

Пуснат 2014г. по повод 10г. от първото Мако.Силно лимитирано издание от само 90 бр.
Изображение

Потребителски аватар
childrolland
Маниак
Мнения: 1251
Регистриран: 09 06 2021, 19:34

Re: ORIENT

Мнение от childrolland » 03 06 2026, 18:34

gata05 написа:
03 06 2026, 18:32
Пуснат 2014г. по повод 10г. от първото Мако.Силно лимитирано издание от само 90 бр.
Изображение
Много е слънчев! :clap:

Отговори

Върни се в “Фен теми”