Съвети и мнения при избор часовник

Търсите часовник или се колебаете между няколко модела? Това е вашето място.
Потребителски аватар
Garud
Напредващ
Регистриран: 27 05 2010, 20:20

Re: Съвети и мнения при избор часовник

Мнение от Garud » 24 10 2019, 23:16

Здр Димитър, гледах ги visodata, още преди да пиша във форума, но определено не ми харесаха, мерси за предложението 👍
Името на доблестния мъж се определя от делата му.

Ivansmash
Новобранец
Регистриран: 12 11 2017, 19:07

Мнение от Ivansmash » 29 10 2019, 15:10

Аз бих предложил да прегледаш tissel за дрес часовник, с ръчно навиване и тези размери. Имат и порецланови циферблати някои от моделите, което за парите, които струват, е феноменално. Механизмите им са китайски, но са много по-добре декорирани от Hamilton или Tissot. На живо изглеждат yay и работя добре. Имам един, който ползвам втора година без никакъв проблем.

Можеш да погледнеш тук:
http://shop2.tisellkr.cafe24.com/
доставката беше много бърза, освобождаването на митница отне повече време.

Иначе от първоначалнте ти предложение, определено хамилтъна защото е един от малкото модели с този механизъм в този ценови клас. Обикновено часовниците с това задвижване са доста по-скъпи...

Потребителски аватар
Garud
Напредващ

Мнение от Garud » 30 10 2019, 00:24

Благодаря, ще ги разгледам 👍, до сега не бях ги чувъл.

Потребителски аватар
Garud
Напредващ

Мнение от Garud » 26 12 2019, 17:34

И така, малко се позабавих с покупката на часовника, но за втори път когато тръгвам да си избирам нов и ми се случват неприятни неща или непредвидени разходи, този път - бойлера на централното отопление се скапа, смених си работата и разходи за кола, застраховки и т.н. тавана в хола прокапа, най-вероятно спукана траба, още не можем да открием причината и други по-дребни 🙄 и си викам хайде ще почакам малко, по-подходящ момент, но си дебнех за някоя хубава промоциика. Бях разочарован от офертите на Черния Петък, нищо особено и си викам ще е след нова година, но днес (Boxing Day), гледам и не вярвам на очите си 😲 £300 намаления от £850 на £545. Най-добра оферта до сега имаше в хроно24 за £600 от Монако, а това е в магазин от UK и направо го поръчах, едва ли ще има подобна оферта скоро.

https://www.ernestjones.co.uk/webstore/ ... OiEALw_wcB

Ще пристигне на 31 Декември :), ще може ли само няколко основни съвета за поддръжката му на механизма и каишката, до сега не съм имал автомат и никога не съм носил часовник с кожена кайшка или просто си го носиш и това е.
Искам да благодаря на всички, които писаха по темата за съветите и информацията. Ipvalchev, ти го препоръча часовника аз пък си го харесах, така че имаш основна заслуга да го купя, благодаря ти.

Весели Коледни и Новогодишни празници на всички :) вече гледам към следващия часовник (не е ли малко рано 🤔) мисля да бъде син дайвър и съм си харесал Certina, TISSOT и citizens, но за тех в следващата тема ще имам нужда от вас :)

ipvalchev
Маниак
Регистриран: 26 04 2012, 10:54

Мнение от ipvalchev » 28 12 2019, 00:14

:clap: честито

Потребителски аватар
Garud
Напредващ

Мнение от Garud » 31 12 2019, 00:26

Ей, най-после е в ръцете ми (китката 😎), разбира се не мина без екшън и емоции, но е добре когато всичко свършва добре, много съм доволен, ще си пина хубаво на Нова Година 🥃🥃🥃🥃🥃🥃и весели празници на всички, ето и малко снимки:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

С това смятам темата за приключена и с хубав край :)

V.Georgiev
Напредващ
Регистриран: 07 10 2016, 21:30

Мнение от V.Georgiev » 31 12 2019, 00:58

Много красив! Честито, колега. ::drinks::

Отговори

Върни се в “Избор на часовник”